На Hillman Група 591290 Најлон Wallboard Подлога со Завртка, Цинк, 2-Пакет

На Hillman Група 591290 Најлон Wallboard Подлога со Завртка, Цинк, 2-Пакет

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Завртки вклучени.Дозволи завртка корекција без олабавување.Големина - 8 сетови. 2 Pc по пакет.Опис на производот Себе дупчење сидро наменета за различни тела во base.Најлон подлога со цинк завртки.Употреба во домот или канцеларијата.Од Производителот Само дупчење сидро наменета за различни тела во base.Најлон подлога со цинк завртки.Употреба во домот или канцеларијата.

Избор на клиент

DAZISEN M6x(150-300) mm Нерѓосувачки Челик Проширување Гром Завртки Подлога Завртки 6pcs Обновено
DAZISEN M6x(150-300) mm Нерѓосувачки Челик Проширување Гром Завртки Подлога Завртки 6pcs

Ударна дупка во земјата или на ѕидот, се стави на проширување гром во дупката, користете клуч за да се ст�

DEN 2344.80
Лебдат Појас Тензија Пост со Гром Дел и Имајќи Обновено
Лебдат Појас Тензија Пост со Гром Дел и Имајќи

Потекло : CN(Потекло).Материјал : Метал.Алатка Материјали : Собрани класа.РК Делови и Accs : Конектори / Жици.У

DEN 909.60
5 Парче Црвена Бакар Навој Прачки, M6 Теренот, 90 Mm Подолг, за Сидро Завртки, Стеги, Закачалки, U-Завртки и Повеќе. Обновено
5 Парче Црвена Бакар Навој Прачки, M6 Теренот, 90 Mm Подолг, за Сидро Завртки, Стеги, Закачалки, U-Завртки и Повеќе.

Материјал : бакар навој род завртка.Карактеристики : Навој прачка, која може да се drilled, се сече, се загрев

DEN 2092.80
На Hillman Група 59778 7/16-Инчен Двојно Сплит Вратило Јака, 4-Пакет Обновено
На Hillman Група 59778 7/16-Инчен Двојно Сплит Вратило Јака, 4-Пакет

Сила на тврди и меки шахти.Ефикасна јака дизајн.Лесно да се инсталира каде главните демонтажа, инаку, би

DEN 586.56
Титаниум Диск Завртки M6X10/12/15/20/25/30/35/40Mm Титаниум Torx Главата Диск Кочница Роторот Завртки за Велосипед Motorcyle Обновено
Титаниум Диск Завртки M6X10/12/15/20/25/30/35/40Mm Титаниум Torx Главата Диск Кочница Роторот Завртки за Велосипед Motorcyle

Потекло : CN(Потекло).Објектот Тежина : 0.01 кг.Посебни Карактеристики : Титаниум Завртки.Име на модел : DTM6...

DEN 0.00
На Hillman Група 260383 1 1 1 5/8 x 14-Инчен Водител на Гром, 10-Пакет Обновено
На Hillman Група 260383 1 1 1 5/8 x 14-Инчен Водител на Гром, 10-Пакет

За Употреба Во Дрво Или Конкретни Проекти.Не Се Препорачува Со Обработена Граѓа.Обичен Заврши Гром.Од И�

DEN 815.76
На Hillman Група 52026 000 Мали Гумени Затка, 30-Пакет Обновено
На Hillman Група 52026 000 Мали Гумени Затка, 30-Пакет

Земја На Потекло : Кина.Број На Модел : 52026 Објектот Пакет Димензии : 3.5" L x 2.6" W x 1.6" H Точка Пакет Тежина : 0.18 l

DEN 240.24
OZCO 52107 Ironwood Лајт 4x4 Пост База, (1 по Пакет) Обновено
OZCO 52107 Ironwood Лајт 4x4 Пост База, (1 по Пакет)

Вклучува : 1 Пост основна Плоча; 2 Декоративни Плочи; 4 Хексадецимален Капа Ореви; (4) 3 / 8 HТоп; (4) 13 / 4инчен OWT

DEN 1603.20
M6-М12 Проширување Водител на Завртки Ракав Enhanced Тип на Нерѓосувачки Челик (304,Широко се Користи во Градежништвото, Обновено
MOLPE Спирала Земјата Сидро со Виткање Прстен, 10 Инчен Брануваа Удели Брзината, Тешки Сидро за Шатор, Автомобил Барака, Обновено
5-50Pcs ISO7380 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 А2 Круг од не 'Рѓосувачки Челик Или Црна 10.9 Одделение Хексадецимален Штекер Обновено
5-50Pcs ISO7380 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 А2 Круг од не 'Рѓосувачки Челик Или Црна 10.9 Одделение Хексадецимален Штекер

DIY Материјали : Металугрија.Завртка Тип : Машина Завртки.Материјал : не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Вози Стил : Хекс

DEN 703.20
Симпсон Силна Врска SSTB20 5/8-Инчен дијаметар од 21-5/8-Инчен Водител на Болт Обновено
Симпсон Силна Врска SSTB20 5/8-Инчен дијаметар од 21-5/8-Инчен Водител на Болт

На SSTB сидро болт е дизајниран за максимална ефикасност како водител на болт за задржете го поседува и Си

DEN 2119.20
2 Парчиња Парчиња на Црвениот Бакар Навој Прачки, М12 Теренот, 100 Mm Подолг, за Сидро Завртки, Стеги, Закачалки, U-Завртки Обновено
Механички Fastener, Професионални Fastener Плоча, Одлична Изработка Нерѓосувачки Челик Fastener, за Индустрија за Одржување Обновено
Kipp 02010-165 Челик Удар Болт, Појачани Заврши, Метрички, 30 мм Дијаметар, 70 mm Висина Обновено
Kipp 02010-165 Челик Удар Болт, Појачани Заврши, Метрички, 30 мм Дијаметар, 70 mm Висина

Алатка за челик.Појачани и земјата поддршка површина без центрирање.Произведени во Германија.Ако повеќ

DEN 0.00
uxcell 5pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик M6x100mm Хексадецимален Завртки w Ореви и Подлошки Асортиман Комплет Обновено
uxcell 5pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик M6x100mm Хексадецимален Завртки w Ореви и Подлошки Асортиман Комплет

Име на производ : Хексадецимален Гром Полнење; Пакет Содржина : 5pcs x Хексадецимален Болт, 5pcs x Орев, 5pcs x Ми�

DEN 0.00
LUNBTAK 24Pcs Стакло Загради Прилагодливи Цинк Легура Стакло Клип Полица Менгеме Носителот на Станот Назад Планината Држачот Обновено
МКТ Вечерам-Р-Студ 303/304 Нерѓосувачки Челик Механичко Оптоварување Сидро, 1/2-13 Тема Големина, 1/2 Дијаметар x 5-1/2 Обновено
МКТ Вечерам-Р-Студ 303/304 Нерѓосувачки Челик Механичко Оптоварување Сидро, 1/2-13 Тема Големина, 1/2 Дијаметар x 5-1/2

Направени од 303 / 304 нерѓосувачки челик.Потребни дупка со дијаметар изнесува сидро дијаметар.Одлично за �

DEN 9104.40
OZCO 51787 Ironwood 8x8 Пост Бенд, (1 по Пакет) Обновено
OZCO 51787 Ironwood 8x8 Пост Бенд, (1 по Пакет)

Ако имате базен, пешкир кука е совршено место да се обеси по пливање!Исто така, доаѓа во рака за други раб

DEN 2126.40
МКТ Вечерам-Р-Студ 303/304 Нерѓосувачки Челик Механичко Оптоварување Сидро, 1-8 Тема Големина, 1 Дијаметар x 6 Должина Обновено
МКТ Вечерам-Р-Студ 303/304 Нерѓосувачки Челик Механичко Оптоварување Сидро, 1-8 Тема Големина, 1 Дијаметар x 6 Должина

Направени од 303 / 304 нерѓосувачки челик.Потребни дупка со дијаметар изнесува сидро дијаметар.Одлично за �

DEN 7281.60
ЦРВЕНО ГЛАВАТА Хексадецимален за Миење Завртка Сидро, 3/4 Кол. x 5-1/2, Челик, Electrolytic Поцинкуван Fastener Заврши Обновено
ЦРВЕНО ГЛАВАТА Хексадецимален за Миење Завртка Сидро, 3/4 Кол. x 5-1/2, Челик, Electrolytic Поцинкуван Fastener Заврши

Предмет : Завртка Сидро.Водител На Завртка Тип : Завртка Сидро.Водител На Завртка Главата Стил : Хексадец

DEN 907.20
LUNBTAK 12Pcs Мултифункционален Челик Агол Код Десен Агол Фиксна Стапка на Мебел и Дрво Одбор Агол Хардвер Обновено
X-DREE M12x70mm Цинк Позлатен Чекан Вози Водител на Проширување Гром Fastener 5pcs(M12x70mm Цинк Plateado Martillo Impulsor Обновено
X-DREE M12x70mm Цинк Позлатен Чекан Вози Водител на Проширување Гром Fastener 5pcs(M12x70mm Цинк Plateado Martillo Impulsor

Главната Боја : Бронзени Тон; Материјал : Јаглероден Челик,Цинк Позлатен.Пакет Содржина : 5pcs x Вози Сидро;

DEN 1375.20
Hillman 376476 DuoPower Изведувачот-Сила Водител На Полнење (8 & 10), Бела Обновено
Hillman 376476 DuoPower Изведувачот-Сила Водител На Полнење (8 & 10), Бела

За base, гипс, блокови, тули и бетон.Обезбеди дупка длабочина е најмалку 2 пати во должината на сидро.Вметне

DEN 468.00