CODi Еден Челик Сидро, Метален

CODi Еден Челик Сидро, Метален

DEN 703.20

Обновено

Достапно за нарачка

Сигурно, трајно сидро точка за сите CODi кабел се заклучува.Придава на речиси секоја површина користејќи четири завртки, постојан лепило и гума зафат база.Уникатен дизајн спречува нерегуларностите.Направени од печат и заварени челични.Кабел за заклучување има покритие во место одлуки завртки во-достапни.Идеален како постојана база за codi кабел се заклучува.Вклучува : (1) еден челик сидро, (1) на алкохол подлога (1) цевка на лепак, (4) завртки.Вклучува : (1) еден челик сидро, (1) на алкохол подлога (1) цевка на лепак, (4) завртки.Произведени на ладно валани челик за разлика од другите подлога кои се фрлија на codi челик сидро е печат и заварени челични сидро тоа е идеален за оние кои бараат постојана база за нивните codi кабел за заклучување четири anchoring поени во комбинација со moly-гумена облога овозможува топ и/или супер-лепак тоа практично се сведува на било која површина најпознатите разноврсна и ефективни водител на располагање секој комплет содржи алкохол избрише, супер-лепак и 4 навртки.

Избор на клиент

MOLPE Спирала Земјата Сидро со Виткање Прстен, 10 Инчен Брануваа Удели Брзината, Тешки Сидро за Шатор, Автомобил Барака, Обновено
На Hillman Група 59781 5/8 Инчи Двојно Сплит Вратило Јака, 3-Пакет Обновено
На Hillman Група 59781 5/8 Инчи Двојно Сплит Вратило Јака, 3-Пакет

Сила на тврди и меки шахти.Земја На Потекло : Кина.Објектот Пакет Димензии : 1.7" L x 1.5" W x 2.4" H Точка Пакет Теж

DEN 0.00
uxcell 5pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик M6x100mm Хексадецимален Завртки w Ореви и Подлошки Асортиман Комплет Обновено
uxcell 5pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик M6x100mm Хексадецимален Завртки w Ореви и Подлошки Асортиман Комплет

Име на производ : Хексадецимален Гром Полнење; Пакет Содржина : 5pcs x Хексадецимален Болт, 5pcs x Орев, 5pcs x Ми�

DEN 0.00
На Hillman Група 52026 000 Мали Гумени Затка, 30-Пакет Обновено
На Hillman Група 52026 000 Мали Гумени Затка, 30-Пакет

Земја На Потекло : Кина.Број На Модел : 52026 Објектот Пакет Димензии : 3.5" L x 2.6" W x 1.6" H Точка Пакет Тежина : 0.18 l

DEN 240.24
На Hillman Група 370990 Оптоварување Сидро, 1/4 X 1-3/4-Инчен, 50-Пакет Обновено
На Hillman Група 370990 Оптоварување Сидро, 1/4 X 1-3/4-Инчен, 50-Пакет

Направен Од Челик / Цинк.Вклучува Орев И Миење.Употреба Во Цврст Бетон, Тули И Камени Плочи.Од Името На Бр

DEN 0.00
M10 x 60mm Ti Ултра Тешки Најлон Ѕиден Приклучок Анти-Ротација перки се Спречи Врти во Дупка. Пакет од 24. Тешки Пластични Обновено
Ураганот Хардвер Нерѓосувачки Челик Филипс Комбо Вози Нерѓосувачки Челик Тротоарот Гром Комплет со Ѕидани Подлога - 24 Обновено
МКТ Вечерам-Р-Студ 303/304 Нерѓосувачки Челик Механичко Оптоварување Сидро, 1-8 Тема Големина, 1 Дијаметар x 6 Должина Обновено
МКТ Вечерам-Р-Студ 303/304 Нерѓосувачки Челик Механичко Оптоварување Сидро, 1-8 Тема Големина, 1 Дијаметар x 6 Должина

Направени од 303 / 304 нерѓосувачки челик.Потребни дупка со дијаметар изнесува сидро дијаметар.Одлично за �

DEN 7281.60
2 Парчиња Парчиња на Црвениот Бакар Навој Прачки, М12 Теренот, 100 Mm Подолг, за Сидро Завртки, Стеги, Закачалки, U-Завртки Обновено
X-DREE M12x70mm Цинк Позлатен Чекан Вози Водител на Проширување Гром Fastener 5pcs(M12x70mm Цинк Plateado Martillo Impulsor Обновено
X-DREE M12x70mm Цинк Позлатен Чекан Вози Водител на Проширување Гром Fastener 5pcs(M12x70mm Цинк Plateado Martillo Impulsor

Главната Боја : Бронзени Тон; Материјал : Јаглероден Челик,Цинк Позлатен.Пакет Содржина : 5pcs x Вози Сидро;

DEN 1375.20
Комбинација Алатка Постави Нишка за Поправка Вметнете Завртка Тема Вметнете Инсталација Комплет Извиткани Жица Вметнете Обновено
Нерѓосувачки Челик Заклучување Прилагодливи Алатка Кутија Кабинет Лост Latch Фати Тока Обновено
Нерѓосувачки Челик Заклучување Прилагодливи Алатка Кутија Кабинет Лост Latch Фати Тока

【Високо Квалитетен Материјал】Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјал, антикоро�

DEN 0.00
Hillman 376472 DuoPower Изведувачот-Сила Подлога, XL-Pak (6), Бела Обновено
Hillman 376472 DuoPower Изведувачот-Сила Подлога, XL-Pak (6), Бела

За base, гипс, блокови, тули и бетон.Обезбеди дупка длабочина е најмалку 2 пати во должината на сидро.Вметне

DEN 0.00
LUNBTAK 12Pcs Мултифункционален Челик Агол Код Десен Агол Фиксна Стапка на Мебел и Дрво Одбор Агол Хардвер Обновено
LUNBTAK 12Pcs Мултифункционален Челик Агол Код Десен Агол Фиксна Стапка на Мебел и Дрво Одбор Агол Хардвер

1 Производот се користи дебелина 2mm челик материјал, за да се обезбеди силна поддршка капацитет 2 Нашите �

DEN 0.00
24 Парче Комплет - Ураганот Тротоарот Гром Комплет 1/4-20 x 1-1/2 инчен Нерѓосувачки Челик Завртки Обновено
24 Парче Комплет - Ураганот Тротоарот Гром Комплет 1/4-20 x 1-1/2 инчен Нерѓосувачки Челик Завртки

24 парчиња Ураганот Хардвер Нерѓосувачки Челик Филипс Тротоарот Гром Комплет со Ѕидани Подлога 12 парчи�

DEN 503.76
Лебдат Појас Тензија Пост со Гром Дел и Имајќи Обновено
Лебдат Појас Тензија Пост со Гром Дел и Имајќи

Потекло : CN(Потекло).Материјал : Метал.Алатка Материјали : Собрани класа.РК Делови и Accs : Конектори / Жици.У

DEN 909.60
MSA 10144956 Конкретни Водител на Болт за МЕГА Зглобот, 10 К, Цинк Обновено
MSA 10144956 Конкретни Водител на Болт за МЕГА Зглобот, 10 К, Цинк

Тип На Производ : Безбедноста На Снабдување.Пакет Димензии : 6.141 " L X0.905 " W X0.905 " Х Земја На Потекло : Сад.Пак�

DEN 0.00
На Hillman Група 260383 1 1 1 5/8 x 14-Инчен Водител на Гром, 10-Пакет Обновено
На Hillman Група 260383 1 1 1 5/8 x 14-Инчен Водител на Гром, 10-Пакет

За Употреба Во Дрво Или Конкретни Проекти.Не Се Препорачува Со Обработена Граѓа.Обичен Заврши Гром.Од И�

DEN 815.76
На Hillman Група 375653 Штрајк Сидро, 1/4 2-3 X/8-Инчен, 50-Пакет Обновено
На Hillman Група 375653 Штрајк Сидро, 1/4 2-3 X/8-Инчен, 50-Пакет

Штрајк сидро големина е еднаква на дупка големина.Нут и миење може да бидат претходно поставени за сака�

DEN 0.00
На Hillman Група 591290 Најлон Wallboard Подлога со Завртка, Цинк, 2-Пакет Обновено
На Hillman Група 591290 Најлон Wallboard Подлога со Завртка, Цинк, 2-Пакет

Завртки вклучени.Дозволи завртка корекција без олабавување.Големина 8 сетови 2 Pc по пакет.Опис на произ�

DEN 0.00
Kipp 02010-165 Челик Удар Болт, Појачани Заврши, Метрички, 30 мм Дијаметар, 70 mm Висина Обновено
Kipp 02010-165 Челик Удар Болт, Појачани Заврши, Метрички, 30 мм Дијаметар, 70 mm Висина

Алатка за челик.Појачани и земјата поддршка површина без центрирање.Произведени во Германија.Ако повеќ

DEN 0.00