На Hillman Група 370990 Оптоварување Сидро, 1/4 X 1-3/4-Инчен, 50-Пакет

На Hillman Група 370990 Оптоварување Сидро, 1/4 X 1-3/4-Инчен, 50-Пакет

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Направен Од Челик/Цинк.Вклучува Орев И Миење.Употреба Во Цврст Бетон, Тули И Камени Плочи.Од Името На Брендот : На Hillman Група.Опис на производот Моќ-Студ е вртежен момент контролиран од, оптоварување проширување сидро, кој е дизајниран за конкретни апликации.Има различни DOT одобренија вклучувајќи Cal Транс листата за "Студ Механички Проширување Подлога".Тоа е изградба на кодот одобрени и, исто така може да се користи со обработена граѓа.Од Производителот На Моќ-Студ е вртежен момент контролиран од, оптоварување проширување сидро, кој е дизајниран за конкретни апликации.Има различни DOT одобренија вклучувајќи Cal Транс листата за "Студ Механички Проширување Подлога".Тоа е изградба на кодот одобрени, а исто така може да се користи со обработена граѓа.

Избор на клиент

X-DREE M12x70mm Цинк Позлатен Чекан Вози Водител на Проширување Гром Fastener 5pcs(M12x70mm Цинк Plateado Martillo Impulsor Обновено
X-DREE M12x70mm Цинк Позлатен Чекан Вози Водител на Проширување Гром Fastener 5pcs(M12x70mm Цинк Plateado Martillo Impulsor

Главната Боја : Бронзени Тон; Материјал : Јаглероден Челик,Цинк Позлатен.Пакет Содржина : 5pcs x Вози Сидро;

DEN 1375.20
На Hillman Група 59778 7/16-Инчен Двојно Сплит Вратило Јака, 4-Пакет Обновено
На Hillman Група 59778 7/16-Инчен Двојно Сплит Вратило Јака, 4-Пакет

Сила на тврди и меки шахти.Ефикасна јака дизајн.Лесно да се инсталира каде главните демонтажа, инаку, би

DEN 586.56
M6-М12 Проширување Водител на Завртки Ракав Enhanced Тип на Нерѓосувачки Челик (304,Широко се Користи во Градежништвото, Обновено
5 Парче Црвена Бакар Навој Прачки, M6 Теренот, 90 Mm Подолг, за Сидро Завртки, Стеги, Закачалки, U-Завртки и Повеќе. Обновено
5 Парче Црвена Бакар Навој Прачки, M6 Теренот, 90 Mm Подолг, за Сидро Завртки, Стеги, Закачалки, U-Завртки и Повеќе.

Материјал : бакар навој род завртка.Карактеристики : Навој прачка, која може да се drilled, се сече, се загрев

DEN 2092.80
На Hillman Група 375653 Штрајк Сидро, 1/4 2-3 X/8-Инчен, 50-Пакет Обновено
На Hillman Група 375653 Штрајк Сидро, 1/4 2-3 X/8-Инчен, 50-Пакет

Штрајк сидро големина е еднаква на дупка големина.Нут и миење може да бидат претходно поставени за сака�

DEN 0.00
фишер 40669 FBN II (8/20) 8x80 mm Гром Сидро, Електро Цинк Позлатен Обновено
фишер 40669 FBN II (8/20) 8x80 mm Гром Сидро, Електро Цинк Позлатен

СТАНДАРДОТ енкориџ длабочина се постигнува максимална товарот капацитети.На тој начин помалку одредув

DEN 0.00
МКТ Вечерам-Р-Студ 303/304 Нерѓосувачки Челик Механичко Оптоварување Сидро, 1/2-13 Тема Големина, 1/2 Дијаметар x 5-1/2 Обновено
МКТ Вечерам-Р-Студ 303/304 Нерѓосувачки Челик Механичко Оптоварување Сидро, 1/2-13 Тема Големина, 1/2 Дијаметар x 5-1/2

Направени од 303 / 304 нерѓосувачки челик.Потребни дупка со дијаметар изнесува сидро дијаметар.Одлично за �

DEN 9104.40
OZCO 51787 Ironwood 8x8 Пост Бенд, (1 по Пакет) Обновено
OZCO 51787 Ironwood 8x8 Пост Бенд, (1 по Пакет)

Ако имате базен, пешкир кука е совршено место да се обеси по пливање!Исто така, доаѓа во рака за други раб

DEN 2126.40
OZCO 56664 Стандардната Порта Latch w/Рачка (1 по пакет) Обновено
OZCO 56664 Стандардната Порта Latch w/Рачка (1 по пакет)

Пакетот содржи 1 стандард latch комплет со рачка, слајд гром, и 7.x 13 / 4 во.OWT дрвени завртки.Автоlatching систем.С�

DEN 402.96
LUNBTAK 12Pcs Мултифункционален Челик Агол Код Десен Агол Фиксна Стапка на Мебел и Дрво Одбор Агол Хардвер Обновено
24 Парче Комплет - Ураганот Тротоарот Гром Комплет 1/4-20 x 1-1/2 инчен Нерѓосувачки Челик Завртки Обновено
24 Парче Комплет - Ураганот Тротоарот Гром Комплет 1/4-20 x 1-1/2 инчен Нерѓосувачки Челик Завртки

24 парчиња Ураганот Хардвер Нерѓосувачки Челик Филипс Тротоарот Гром Комплет со Ѕидани Подлога...

DEN 503.76
Механички Fastener, Професионални Fastener Плоча, Одлична Изработка Нерѓосувачки Челик Fastener, за Индустрија за Одржување Обновено
МКТ Вечерам-Р-Студ 303/304 Нерѓосувачки Челик Механичко Оптоварување Сидро, 1-8 Тема Големина, 1 Дијаметар x 6 Должина Обновено
МКТ Вечерам-Р-Студ 303/304 Нерѓосувачки Челик Механичко Оптоварување Сидро, 1-8 Тема Големина, 1 Дијаметар x 6 Должина

Направени од 303 / 304 нерѓосувачки челик.Потребни дупка со дијаметар изнесува сидро дијаметар.Одлично за �

DEN 7281.60
Сеизмички Оптоварување Сидро, 1/2x4 1/2, PK10 Обновено
Сеизмички Оптоварување Сидро, 1/2x4 1/2, PK10

Цена За : Секој Објект : Сеизмички Оптоварување Сидро Материјали : челик Вклучува : Орев и Миење Агенција

DEN 0.00
M6-М12 Проширување Водител на Завртки Ракав Enhanced Тип на Нерѓосувачки Челик (304,Широко се Користи во Градежништвото, Обновено
Dewalt Преку Гром Сидро PTB – ETA1 M20 x 170 мм Пакет од 10 DFM1110900 Обновено
Dewalt Преку Гром Сидро PTB – ETA1 M20 x 170 мм Пакет од 10 DFM1110900

Оригиналниот Dewalt квалитет.За конкретни / Gerissen и Ungerissen, природен камен.Содржина : пакет од 10 Посебни Конус

DEN 0.00
Ураганот Хардвер Нерѓосувачки Челик Филипс Комбо Вози Нерѓосувачки Челик Тротоарот Гром Комплет со Ѕидани Подлога - 24 Обновено
2 Парчиња Парчиња на Црвениот Бакар Навој Прачки, М12 Теренот, 100 Mm Подолг, за Сидро Завртки, Стеги, Закачалки, U-Завртки Обновено