На Hillman Група 370990 Оптоварување Сидро, 1/4 X 1-3/4-Инчен, 50-Пакет

На Hillman Група 370990 Оптоварување Сидро, 1/4 X 1-3/4-Инчен, 50-Пакет

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Направен Од Челик/Цинк.Вклучува Орев И Миење.Употреба Во Цврст Бетон, Тули И Камени Плочи.Од Името На Брендот : На Hillman Група.Опис на производот Моќ-Студ е вртежен момент контролиран од, оптоварување проширување сидро, кој е дизајниран за конкретни апликации.Има различни DOT одобренија вклучувајќи Cal Транс листата за "Студ Механички Проширување Подлога".Тоа е изградба на кодот одобрени и, исто така може да се користи со обработена граѓа.Од Производителот На Моќ-Студ е вртежен момент контролиран од, оптоварување проширување сидро, кој е дизајниран за конкретни апликации.Има различни DOT одобренија вклучувајќи Cal Транс листата за "Студ Механички Проширување Подлога".Тоа е изградба на кодот одобрени, а исто така може да се користи со обработена граѓа.

Избор на клиент

Hillman 376472 DuoPower Изведувачот-Сила Подлога, XL-Pak (6), Бела Обновено
Hillman 376472 DuoPower Изведувачот-Сила Подлога, XL-Pak (6), Бела

За base, гипс, блокови, тули и бетон.Обезбеди дупка длабочина е најмалку 2 пати во должината на сидро.Вметне

DEN 0.00
uxcell 5pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик M6x100mm Хексадецимален Завртки w Ореви и Подлошки Асортиман Комплет Обновено
uxcell 5pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик M6x100mm Хексадецимален Завртки w Ореви и Подлошки Асортиман Комплет

Име на производ : Хексадецимален Гром Полнење; Пакет Содржина : 5pcs x Хексадецимален Болт, 5pcs x Орев, 5pcs x Ми�

DEN 0.00
Dewalt Преку Гром Сидро PTB – ETA1 M20 x 170 мм Пакет од 10 DFM1110900 Обновено
Dewalt Преку Гром Сидро PTB – ETA1 M20 x 170 мм Пакет од 10 DFM1110900

Оригиналниот Dewalt квалитет.За конкретни / Gerissen и Ungerissen, природен камен.Содржина : пакет од 10 Посебни Конус

DEN 0.00
Ураганот Хардвер Нерѓосувачки Челик Филипс Комбо Вози Нерѓосувачки Челик Тротоарот Гром Комплет со Ѕидани Подлога - 24 Обновено
1pieces на Црвениот Бакар Навој Прачки, M10 Теренот, 500 Mm Подолг, за Сидро Завртки, Стеги, Закачалки, U-Завртки и Повеќе. Обновено
M6-М12 Проширување Водител на Завртки Ракав Enhanced Тип на Нерѓосувачки Челик (304,Широко се Користи во Градежништвото, Обновено
МКТ Вечерам-Р-Студ 303/304 Нерѓосувачки Челик Механичко Оптоварување Сидро, 1/2-13 Тема Големина, 1/2 Дијаметар x 5-1/2 Обновено
МКТ Вечерам-Р-Студ 303/304 Нерѓосувачки Челик Механичко Оптоварување Сидро, 1/2-13 Тема Големина, 1/2 Дијаметар x 5-1/2

Направени од 303 / 304 нерѓосувачки челик.Потребни дупка со дијаметар изнесува сидро дијаметар.Одлично за �

DEN 9104.40
G. L. Huyett Сплит Јака, Dbl 1-1/2x3/4x1/2СВ.КИРИЛ и методиј (Пакет од 5) Обновено
G. L. Huyett Сплит Јака, Dbl 1-1/2x3/4x1/2СВ.КИРИЛ и методиј (Пакет од 5)

Надвор Кол : 1.492".Димензија Тип : Инч.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Ширина : 1 / 2".Број на Парчиња : 2...

DEN 0.00
фишер 40669 FBN II (8/20) 8x80 mm Гром Сидро, Електро Цинк Позлатен Обновено
фишер 40669 FBN II (8/20) 8x80 mm Гром Сидро, Електро Цинк Позлатен

СТАНДАРДОТ енкориџ длабочина се постигнува максимална товарот капацитети.На тој начин помалку одредув

DEN 0.00
OZCO 52107 Ironwood Лајт 4x4 Пост База, (1 по Пакет) Обновено
OZCO 52107 Ironwood Лајт 4x4 Пост База, (1 по Пакет)

Вклучува : 1 Пост основна Плоча; 2 Декоративни Плочи; 4 Хексадецимален Капа Ореви; (4) 3 / 8 HТоп; (4) 13 / 4инчен OWT

DEN 1603.20
На Hillman Група 52026 000 Мали Гумени Затка, 30-Пакет Обновено
На Hillman Група 52026 000 Мали Гумени Затка, 30-Пакет

Земја На Потекло : Кина.Број На Модел : 52026 Објектот Пакет Димензии : 3.5" L x 2.6" W x 1.6" H Точка Пакет Тежина : 0.18 l

DEN 240.24
5-50Pcs ISO7380 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 А2 Круг од не 'Рѓосувачки Челик Или Црна 10.9 Одделение Хексадецимален Штекер Обновено
5-50Pcs ISO7380 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 А2 Круг од не 'Рѓосувачки Челик Или Црна 10.9 Одделение Хексадецимален Штекер

DIY Материјали : Металугрија.Завртка Тип : Машина Завртки.Материјал : не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Вози Стил : Хекс

DEN 703.20
Нерѓосувачки Челик Заклучување Прилагодливи Алатка Кутија Кабинет Лост Latch Фати Тока Обновено
Нерѓосувачки Челик Заклучување Прилагодливи Алатка Кутија Кабинет Лост Latch Фати Тока

【Високо Квалитетен Материјал】Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјал, антикоро�

DEN 0.00
Комбинација Алатка Постави Нишка за Поправка Вметнете Завртка Тема Вметнете Инсталација Комплет Извиткани Жица Вметнете Обновено
MOLPE Спирала Земјата Сидро со Виткање Прстен, 10 Инчен Брануваа Удели Брзината, Тешки Сидро за Шатор, Автомобил Барака, Обновено
Лебдат Појас Тензија Пост со Гром Дел и Имајќи Обновено
Лебдат Појас Тензија Пост со Гром Дел и Имајќи

Потекло : CN(Потекло).Материјал : Метал.Алатка Материјали : Собрани класа.РК Делови и Accs : Конектори / Жици.У

DEN 909.60
МКТ Вечерам-Р-Студ 303/304 Нерѓосувачки Челик Механичко Оптоварување Сидро, 1-8 Тема Големина, 1 Дијаметар x 6 Должина Обновено
МКТ Вечерам-Р-Студ 303/304 Нерѓосувачки Челик Механичко Оптоварување Сидро, 1-8 Тема Големина, 1 Дијаметар x 6 Должина

Направени од 303 / 304 нерѓосувачки челик.Потребни дупка со дијаметар изнесува сидро дијаметар.Одлично за �

DEN 7281.60
M10 x 60mm Ti Ултра Тешки Најлон Ѕиден Приклучок Анти-Ротација перки се Спречи Врти во Дупка. Пакет од 24. Тешки Пластични Обновено
Hillman 376476 DuoPower Изведувачот-Сила Водител На Полнење (8 & 10), Бела Обновено
Hillman 376476 DuoPower Изведувачот-Сила Водител На Полнење (8 & 10), Бела

За base, гипс, блокови, тули и бетон.Обезбеди дупка длабочина е најмалку 2 пати во должината на сидро.Вметне

DEN 468.00
Титаниум Диск Завртки M6X10/12/15/20/25/30/35/40Mm Титаниум Torx Главата Диск Кочница Роторот Завртки за Велосипед Motorcyle Обновено
Титаниум Диск Завртки M6X10/12/15/20/25/30/35/40Mm Титаниум Torx Главата Диск Кочница Роторот Завртки за Велосипед Motorcyle

Потекло : CN(Потекло).Објектот Тежина : 0.01 кг.Посебни Карактеристики : Титаниум Завртки.Име на модел : DTM6 Ма

DEN 0.00