Canon EOS RP Mirrorless Дигитална Камера со EF 24-105mm f/3.5-5.6 is STM Леќа и Планината Адаптер EF-EOS Р Комплет + Делукс Додатоци

Canon EOS RP Mirrorless Дигитална Камера со EF 24-105mm f/3.5-5.6 is STM Леќа и Планината Адаптер EF-EOS Р Комплет + Делукс

DEN 3215.76

Обновено

Достапно за нарачка

6 IS STM - EF-Планината Леќа/Full-Frame Format - Две Aspherical Елементи, Еден UD Елемент - Супер Спектри Слој - STM Повлекува БОЛЕСТ Мотор - Оптички Стабилизатор на Сликата - Заоблени 7-Сечилото Дијафрагмата.Оваа едноставна адаптер го задржува целосната автофокус и сликата за стабилизација способности и не содржи оптички компоненти, а со тоа одржување на оригиналниот оптички квалитет на вградениот леќа.Исто така, вклучува - 5 Pack Видео/Фото Уредување на Софтвери - Командант Професионални Микрофон со Windshield - 2 Парче 64 GB Sandisk Мемориски Картички - Pack 3 Филтер за Полнење - Канон Вратот Рака - на Canon ЛП-E17 Батеријата и Канон LC-E17 Полначот - Екстра Замена на Батеријата за Canon EOS R - AC/DC Патување Полначот - Делукс Ранец за Камерата Леќи и Додатоци - Monopod - Зафат Рака - Жичен Далечински со LCD Дисплеј.2 ПРАТЕНИК Full-Фрејм CMOS Сензор - DIGIC 8 Слика Процесор - UHD 4 K и Full HD 1080 Видео - 2.Тоа доаѓа со Сите Стандардни Канон Обезбеден Прибор и 1-годишна Продавачот Гаранција.Canon EOS RP Mirrorless Дигитална Камера - 26.Canon EF 24-105mm f/3.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.36 м-Dot OLED Електронски Визир - 3" 1.

Избор на клиент

Panasonic DC-G9LK LUMIX G9 Mirrorless Камера, 20.3 милиони точки плус 80 Мегапикселна со Висока Резолуција Режим со LEICA Обновено
Panasonic DC-G9LK LUMIX G9 Mirrorless Камера, 20.3 милиони точки плус 80 Мегапикселна со Висока Резолуција Режим со LEICA

Високарезолуција 21mm, 0.За поврзување погодност, G9 вклучува целосна големина (тип А) HDMI терминал со кабел �

DEN 0.00
Sony Алфа a6600 Mirrorless Дигитална Камера со 18-135mm и 420-800mm Telephoto Леќа + Широк Агол & Telephoto Конверзија Обновено
Sony Алфа a6600 Mirrorless Дигитална Камера со 18-135mm и 420-800mm Telephoto Леќа + Широк Агол & Telephoto Конверзија

36 мDot OLED EVF 3.Камерата Спецификации : 24.Sony E 18135mm f / 3.Тоа го заменува тригодишниот A6500 како Sony предводник.Ово

DEN 209.76
Nikon Z 7II Mirrorless Дигитална Камера со NIKKOR Z 24-70mm f/4 S Леќа - Пакет со FTZ Планината Адаптер Обновено
Nikon Z 7II Mirrorless Дигитална Камера со NIKKOR Z 24-70mm f/4 S Леќа - Пакет со FTZ Планината Адаптер

Или користете ги двете слотови и посебна RAW и JPEG фајлови, креирајте резервни копии или да се зголеми ваши

DEN 1339.20
Pentax Q7 12.4 ПРАТЕНИК Mirrorless Дигитална Камера со 3-Инчен LCD - Телото Само (Сребро) (СТАРИОТ МОДЕЛ) Обновено
Pentax Q7 12.4 ПРАТЕНИК Mirrorless Дигитална Камера со 3-Инчен LCD - Телото Само (Сребро) (СТАРИОТ МОДЕЛ)

12 MP 1 / 1.7" BSI CMOS sensor.ISO 10012800 До 5 FPS континуирано снимање 1080p / 30fps HD видео (MPEG4 / H 264) 3" TFT LCD со 460,000 точки.Суровини

DEN 7392.00
Canon EOS M50 Mark II Mirrorless Дигитална Камера со 15-45mm Леќа (Црна) - од Суштинско значење Пакет Вклучува: Sandisk Обновено
Canon EOS M50 Mark II Mirrorless Дигитална Камера со 15-45mm Леќа (Црна) - од Суштинско значење Пакет Вклучува: Sandisk

98 fps, заедно со Full HD 1080p60 и HD 720p120 за бавно движење за фотографирање.Спортски подобрување на фокус, снимање

DEN 21851.76
PANASONIC LUMIX GX8 Тело Mirrorless 4K Камера Тело, Dual I S. 1.0, 20.3 милиони точки, 3 Инчен Допир LCD, DMC-GX8SBODY Обновено
PANASONIC LUMIX GX8 Тело Mirrorless 4K Камера Тело, Dual I S. 1.0, 20.3 милиони точки, 3 Инчен Допир LCD, DMC-GX8SBODY

Фати моменти со врвен 4 K слики перформанси во двете видео и ексклузивни 4 K ФОТОГРАФИЈА.Уникатен, во тело�

DEN 0.00
EOS R6 Mirrorless Дигитална Камера Тело + RF 35mm f/1.8 е Макро STM Леќа - Увоз Модел Обновено
EOS R6 Mirrorless Дигитална Камера Тело + RF 35mm f/1.8 е Макро STM Леќа - Увоз Модел

Светла f / 1 Тоа, исто така, спорт 5оската во телото слика за стабилизација да им помогне на стабилна снимк�

DEN 11976.00
Panasonic Lumix DC-S5 Mirrorless Камера Тело Пакет со 64GB UHS-II V90 SD Картичката, Картичката Случај, Торба, врвка за Обновено
Panasonic Lumix DC-S5 Mirrorless Камера Тело Пакет со 64GB UHS-II V90 SD Картичката, Картичката Случај, Торба, врвка за

LUMIX S5 е високквалитет, високаперформанси хибрид fullframe mirrorless камера дизајниран специјално за креаторите

DEN 863.76
Panasonic LUMIX GH5 4K Mirrorless Камера со Lecia Vario-Elmarit 12-60mm F2.8-4.0 Леќа (DC-GH5LK) и Lumix G Leica генералниот Обновено
Panasonic LUMIX GH5 4K Mirrorless Камера со Lecia Vario-Elmarit 12-60mm F2.8-4.0 Леќа (DC-GH5LK) и Lumix G Leica генералниот

Професионален квалитет на слика и 4 K видео перформанси во трајни магнезиум легура тело.Вклучува LEICA ген�

DEN 0.00
Canon EOS R5 Mirrorless Дигитална Камера (Тело Само) (4147C002) + 64GB Мемориската Картичка + Случај + Corel Photo Софтвер Обновено
Canon EOS R5 Mirrorless Дигитална Камера (Тело Само) (4147C002) + 64GB Мемориската Картичка + Случај + Corel Photo Софтвер

76 мdot електронски визир дава реални 120 fps освежете го оценувате додека 3.Блендата, 20 fps E.Клучни Карактерис�

DEN 0.00
Sony Алфа a7RIIIA (Нов Модел) Mirrorless Дигитална Камера со 16-35mm Т FE 16-35mm f/4 ЗА СОК Леќа Видео Пакет + LED Светло Обновено
Sony Алфа a7RIIIA (Нов Модел) Mirrorless Дигитална Камера со 16-35mm Т FE 16-35mm f/4 ЗА СОК Леќа Видео Пакет + LED Светло

USB порта, исто така, беше надграден од USB 3.Покрај овие две подобрувања, на a7 R III и a7 R IIIA се еднакви во специ�

DEN 0.00
Leica SL2-S Mirrorless Дигитална Камера со Vario-Elmarit-SL 24-70 f/2.8 ASPH Леќа со Leica ХГ-SCL6 Мулти Функција Handgrip Обновено
Leica SL2-S Mirrorless Дигитална Камера со Vario-Elmarit-SL 24-70 f/2.8 ASPH Леќа со Leica ХГ-SCL6 Мулти Функција Handgrip

Професионална Филм Перформанси.Контрола И Ракувањето.Уникатен, интуитивен и едноставен кориснички ин�

DEN 714.96
Sony Алфа 1 Целосна Рамка Mirrorless Камера Тело + 35mm Ф1.4 GM G Господар FE Широк Агол Леќа SEL35F14GM ILCE-1/Б Пакет Обновено
Sony Алфа 1 Целосна Рамка Mirrorless Камера Тело + 35mm Ф1.4 GM G Господар FE Широк Агол Леќа SEL35F14GM ILCE-1/Б Пакет

фокус растојание до 0.Долг живот Zбатерија продолжи преку USB Тип C со Енергија за Испорака.Совршен за секо

DEN 0.00
Canon EOS М3 Mirrorless Камера (Црна) со EF-M 18-55мм Е STM и EF-M 55-200mm Е STM Леќи - Меѓународна Верзија (Нема Гаранција) Обновено
Canon EOS М3 Mirrorless Камера (Црна) со EF-M 18-55мм Е STM и EF-M 55-200mm Е STM Леќи - Меѓународна Верзија (Нема Гаранција)

Canon.Canon огледалопомалку SLR камера EOS М3 двојно зум kit (Црна) EFM1855мм F3.55.6 Е STM EFM55200mm F4.56.3 IS STM доаѓа EOSM3 BKWZK [Меѓун

DEN 15814.80
Sony NEX-7 24.3 ПРАТЕНИК Mirrorless Дигитална Камера - Телото Само (СТАРИОТ МОДЕЛ) Обновено Одлична цена
Sony NEX-7 24.3 ПРАТЕНИК Mirrorless Дигитална Камера - Телото Само (СТАРИОТ МОДЕЛ)

Џеб камера со професионални одделение перформанси 24.3 ПРАТЕНИК за врвен детали и неверојатни проширува�

DEN 19195.00 21336.00
Олимп E-PL7 16MP Mirrorless Дигитална Камера со 3-Инчен LCD (Сребро) Обновено
Олимп E-PL7 16MP Mirrorless Дигитална Камера со 3-Инчен LCD (Сребро)

Таа обезбедува на вонземски квалитет на сликата што очекувате од Олимп – изненадување таму 3Axis Во Тело,

DEN 0.00
Panasonic Lumix DMC-GF2 12 MP Микро Четири-Третини Mirrorless Дигитална Камера со 3.0-Инчен Екран на Допир LCD и 14-42mm Обновено
Panasonic Lumix DMC-GF2 12 MP Микро Четири-Третини Mirrorless Дигитална Камера со 3.0-Инчен Екран на Допир LCD и 14-42mm

Мојата Боја на владата нуди вкупно осум претходно ефектиЕкспресивен, Ретро, Чист, Елегантен, Кино, Монох

DEN 16751.76
Олимп OM-D E-М1 Mirrorless Дигитална Камера со 16MP и 3-Инчен LCD (Тело Само) (Црна) Обновено
Олимп OM-D E-М1 Mirrorless Дигитална Камера со 16MP и 3-Инчен LCD (Тело Само) (Црна)

Тешки магнезиум телото го прави OMD EМ1 идеален за солиден отворено фотографија.3 x зголемување).Tiltable 3 инче

DEN 0.00