(10pcs) DIN 444 M16X140 Око Завртки Тип Б A4 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни во САД од страна на Aspen сврзувачки елементи, ASSP0444416-140

(10pcs) DIN 444 M16X140 Око Завртки Тип Б A4 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни во САД од страна на Aspen сврзувачки

DEN 1024.80

Обновено

Достапно за нарачка

Бродови Директно од Европа со 3-4 ден испорака до САД - Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волумен Цена Крши Достапни.DIN 444 A4 BM 16 X140. Око завртки тип Б. Aspen сврзувачки елементи акции над 500.000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали quantites, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

Избор на клиент

М8 Тешки Завртка, Машки Конец за Кревање Eyebolt Морски Одделение М8 Нерѓосувачки Челик за изградба на бродови за Електрична Обновено
Нут Eyebolt - 3/8-16 x 4L - 3/4 I. Д - 1-1/2 O. Д - Обична Шема - Јаглероден Челик,(Пакување од 5) Обновено
Нут Eyebolt - 3/8-16 x 4L - 3/4 I. Д - 1-1/2 O. Д - Обична Шема - Јаглероден Челик,(Пакување од 5)

СПЕЦИФИКАЦИИ METASTM A153 НОМИНАЛНА КАПАЦИТЕТ LBS1200 FINISHHot Натопи Поцинкуван.ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ ДЕЛ NUMBERN20034...

DEN 3615.12
X-DREE 6mmx30mmxM6 304 од не ' Рѓосувачки Челик Замав Гром Око Орев Сет(6mmx30mmxM6 304 Juego де tuercas de ojo де perno Обновено
X-DREE 6mmx30mmxM6 304 од не ' Рѓосувачки Челик Замав Гром Око Орев Сет(6mmx30mmxM6 304 Juego де tuercas de ojo де perno

Име на производ : Око Орев Замав Болт Постави; Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Тежина : 24g.Пакет Сод�

DEN 2284.80
Нут Eyebolt - 1-8 x 6L - 2 I. Г. - 4 O. Д - Обична Шема - 304 од не ' Рѓосувачки Челик Обновено
Нут Eyebolt - 1-8 x 6L - 2 I. Г. - 4 O. Д - Обична Шема - 304 од не ' Рѓосувачки Челик

НОМИНАЛНА КАПАЦИТЕТ LBS10000 FINISHPassivated & Електрополирани.ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ ДЕЛ NUMBERN2010СП6 MATERIAL304 Нерѓосувачки �

DEN 5277.12
На Hillman Група 516 Eyebolts со Ореви, 5/16 x 3 1/4-Инчни, 8-Pack,Цинк Обновено
На Hillman Група 516 Eyebolts со Ореви, 5/16 x 3 1/4-Инчни, 8-Pack,Цинк

Око завртки вклучува појавување на ореви.Идеален за бесење предмети или обезбедување на кабли.Содржина

DEN 0.00
SIFDNRGNFN Око Гром 1Pc M6 М8 M10 М12 Нерѓосувачки Челик Кревање Око Завртки Eyebolts со Ореви & Подлошки Поставите Круг Обновено
SIFDNRGNFN Око Гром 1Pc M6 М8 M10 М12 Нерѓосувачки Челик Кревање Око Завртки Eyebolts со Ореви & Подлошки Поставите Круг

Лесен за Инсталација : висок квалитет На метал поени може да гризе дрво, иверица или base без одземање.Мате

DEN 1063.20
Око Завртки, Око Куките од Нерѓосувачки Челик со 10pcs за Машини Обновено
Око Завртки, Око Куките од Нерѓосувачки Челик со 10pcs за Машини

Широко се користи во вентили, машини, автомобили, нафтено поле опрема, и други индустрии.Производот посе

DEN 0.00
(50pcs) DIN 444 M6X55 Око Завртки Тип Б А2 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни во САД од страна на Aspen сврзувачки елементи, Обновено
Орел во 1781 година Полиетилен Царинење Бар со Око Завртки, Жолта, 77 Висина, 7 Дијаметар Обновено
Орел во 1781 година Полиетилен Царинење Бар со Око Завртки, Жолта, 77 Висина, 7 Дијаметар

Изграден на висока видливост жолта полиетиленска.Обезбеди рано предупредување за возачите намалување

DEN 6971.52
Око Болт,Ниско Јаглероден Челик C15E,PK175 Обновено
Око Болт,Ниско Јаглероден Челик C15E,PK175

Категорија : Сврзувачки Елементи Завртки.Кревање Око Болт, Систем на Мерење Метрички, Eyebolt Тип Со CE озна�

DEN 1660.80
2 Парчиња Кревање Рамо Око Завртки 1/2 Обновено
2 Парчиња Кревање Рамо Око Завртки 1/2

2 Парчиња Индустриски Одделение Тешки Кревање Eyebolts 1 / 2".Кован, Угасне и Зацврстен да имаат повисоки перф�

DEN 0.00
X-DREE M6 x 70mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машина Рамо Лифт Око Гром Местење 10pcs(M6 x 70 mm 304 Máquina де acero inoxidable Обновено
X-DREE M6 x 70mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машина Рамо Лифт Око Гром Местење 10pcs(M6 x 70 mm 304 Máquina де acero inoxidable

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 10pcs x Око Гром.Име на производ : Око Гром; Те�

DEN 460.80
Bediffer Кревање Долго Око Болт, М8 Долго Око Гром Модерен Изглед Лесно да се Инсталира за Кабел Јаже за Морски Пловила Обновено
Нут Eyebolt - 1/2-13 х 4L - 1 I. Г. - 2 O. Д - Обична Шема - Јаглероден Челик,(Пакување од 5) Обновено
Нут Eyebolt - 1/2-13 х 4L - 1 I. Г. - 2 O. Д - Обична Шема - Јаглероден Челик,(Пакување од 5)

СПЕЦИФИКАЦИИ METASTM A153 НОМИНАЛНА КАПАЦИТЕТ LBS2200 FINISHHot Натопи Поцинкуван.ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ ДЕЛ NUMBERN20054 MATERIALDro

DEN 3840.00
Aexit М8 x Синџир & Јаже Фитинзи 80mm 7mm Око Внатрешна Кол 304 од не ' Рѓосувачки Челик Замав Гром Сребрена Жица Јаже Обновено
Aexit М8 x Синџир & Јаже Фитинзи 80mm 7mm Око Внатрешна Кол 304 од не ' Рѓосувачки Челик Замав Гром Сребрена Жица Јаже

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 2 парчиња x Око Гром.Име на производ : Око Гр

DEN 1816.80
X-DREE 2 ПАРЧИЊА Сребрен Тон Нерѓосувачки Челични Јажиња Око Гром Навој 10мм(Perno de ojo де cuerda де alambre де acero Обновено
X-DREE 2 ПАРЧИЊА Сребрен Тон Нерѓосувачки Челични Јажиња Око Гром Навој 10мм(Perno de ojo де cuerda де alambre де acero

Име на производ : Челичното Јаже Око Гром;Оди Дијаметар : 10мм / 0.40".Око Големина : Од Кол : 42.5 mm / 1.7"Внатрешна

DEN 1848.00
Kadimendium Кревање Долго Око, Модерен Изглед М8 Долго Око Лесно да се Инсталира за Кабел Јаже за Морски Пловила за Камиони Обновено
Koch Industries 3191593 Вртливата Око Кабел Блок со 1-1/2-Инчен Sheave, Цинк Позлатен Заврши Обновено
Koch Industries 3191593 Вртливата Око Кабел Блок со 1-1/2-Инчен Sheave, Цинк Позлатен Заврши

Кабел блок има вртливата око и цинк позлатен.Sheave дијаметар е 11 / 2 инчи.Максимална јаже големина е 3 / 16инч�

DEN 0.00
Aexit M10x80mm 304 Синџир & Јаже Фитинзи Нерѓосувачки Челик Машина Рамо Кревање Око Гром Челичното Јаже Клипови Fastener Обновено
Aexit M10x80mm 304 Синџир & Јаже Фитинзи Нерѓосувачки Челик Машина Рамо Кревање Око Гром Челичното Јаже Клипови Fastener

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 5pcs x Око Гром.Име на производ : Око Гром; Теж

DEN 1444.80
Biaungdo М8 Проширување Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Кревање Сидро Eyebolt Тешки Прстен Затворени Кука Проширување Обновено
5/16 x од 2 до 5/16 од не ' Рѓосувачки Челик Рамо Око Болт Обновено
5/16 x од 2 до 5/16 од не ' Рѓосувачки Челик Рамо Око Болт

Работно Оптоварување Граница : 800 кг.Тежина : 0.1 lb.Нашата мисија е едноставна : го испорача врвен квалитет

DEN 148.56
5 Парче Црвена Бакар Навој Прачки, M6 Теренот, 50 Mm Долга, која се Користи за Механичка Опрема, Водител на Завртки, U-Завртки Обновено
10Pcs Кревање Око Завртки Нерѓосувачки Челик T316 Рамо Око Завртки M6x73 Тешки Eyebolts Куки Завртки за Око Орев Fastener Обновено
10Pcs Кревање Око Завртки Нерѓосувачки Челик T316 Рамо Око Завртки M6x73 Тешки Eyebolts Куки Завртки за Око Орев Fastener

Направени од highquality 304 од не ' рѓосувачки челик, овие кревање око завртки се мазни во површина без брус.Ди�

DEN 1917.60
Кревање Рамо Око Гром 3/8- Blue-Светла Цинк Позлатен Обновено
Кревање Рамо Око Гром 3/8- Blue-Светла Цинк Позлатен

Индустриски Одделение Тешки Кревање Eyebolt 3 / 8" Сини Светла Цинк Позлатен.Кован, Угасне и Зацврстен да има�

DEN 0.00