HLMSKD Smart WiFi Заклучување на Вратата со Tuya APP/Биолошки Отпечаток/Smart Картичка/Лозинка/Копче за да го Отклучите Smart Живот Smart Home (Боја : DF03-Розово Злато-F, Големина : 24 * 240mm)

HLMSKD Smart WiFi Заклучување на Вратата со Tuya APP/Биолошки Отпечаток/Smart Картичка/Лозинка/Копче за да го Отклучите

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Автоматско заклучување и отклучување, со користење на најнова автоматска технологија, ослободување на твоите раце;.Врежан алуминиумски материјал, цврсти и издржливи, го заштитува вашиот дом;. 5 отклучување методи : отпечаток, лозинка, IC card, механичкото копче, СТАН.Итни напојување во случај на електричната енергија;.На сензорот од камерата прави тоа работат и во темни услови.Feature Automatic заклучување и отклучување, со користење на најнова автоматска технологија, ослободување на твоите раце;Врежан алуминиумски материјал, цврсти и издржливи, го заштитува вашиот дом;5 отклучување методи : отпечаток, лозинка, IC card, механичкото копче, APPEmergency напојување во случај на електричната енергија;На сензорот од камерата прави тоа работат и во темни услови.describe Built-во литиум батерија.Батеријата загрева ниска.Целосна наполнетост, може да работи за околу 3 месеци.Затворен двоен-заклучување knob, уште една гаранција;македонски глас и menu Query го отклучите рекорд во lock Suitable за различни вратата видови : дрвени врати, од не ' рѓосувачки челик врати, бронза врати, двојни врати, старомодна, анти-кражба doors Fully компатибилен со левата отворање и право opening Monitoring функција, испрати фотографии за мобилни App Notice : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да варира од различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Можете да ги користите механички копчиња и итни моќ.

Избор на клиент

LOKmate Deadbolt Guard Заклучување На Вратата За Безбедност - Магнет Верзија (Црно / Црн) Обновено
LOKmate Deadbolt Guard Заклучување На Вратата За Безбедност - Магнет Верзија (Црно / Црн)

Dual Магнети Верзија Deadbolt Гарда.Без завртки или алатки потребни.Слим & Светлина во 2 мл.Силна & Трајни со ме�

DEN 0.00
QJHPJH Smart Заклучување, Отпечатоци Заклучување на Вратата, Keyless Entry Врата Заклучување Тастатура Заклучување на Вратата, Обновено
753 Wi‑Fi Smart Заклучување на Вратата Дрвена Врата Отпечаток Брава со екран на Допир Панел Повеќе Отклучување Методи Обновено
Ниво на Заклучување на Smart Заклучување, Keyless Entry, паметен Телефон Пристап, Bluetooth-От, Работи со Прстен и Apple Обновено
Ниво на Заклучување на Smart Заклучување, Keyless Entry, паметен Телефон Пристап, Bluetooth-От, Работи со Прстен и Apple

Impossibly Мали Дизајн : од Страна на крие технологија на внатрешноста на вратата, на Ниво на Заклучување е на

DEN 0.00
UHPPOTE Пропадне-Secure DC12V Deadbolt Електрични Капка Гром Plug Тесен Заклучување на Вратата Време Отворена Жица Обновено
UHPPOTE Пропадне-Secure DC12V Deadbolt Електрични Капка Гром Plug Тесен Заклучување на Вратата Време Отворена Жица

Пропадне Обезбеди : Заклучен кога моќта отстранети.Тој е направен од трајни и високо алуминиум заклучув

DEN 1197.60
Електронски влезен Код за Заклучување на Вратата,Паметни Биометриски Безбедно Отпечаток Заклучување на Вратата,Внесете Обновено
Глобалната Вратата Контроли TH1100-ZTO-DU Преголеми Цинк Thumbturn Mortise Цилиндар во Duronotic Обновено
Глобалната Вратата Контроли TH1100-ZTO-DU Преголеми Цинк Thumbturn Mortise Цилиндар во Duronotic

1Инчен Тело Должина.Адамс Обред (A / R) Cam.Треба Повеќе Причини да ги Изберат Нас?Доаѓа со A / R Cam (Адамс Обред)

DEN 215.52
Јеил се Осигура Лост, Wi-Fi Smart Вратата Psa (за врати без deadbolt) - Работи со Јеил Пристап Стан, Амазон Алекса, Google Обновено
Јеил се Осигура Лост, Wi-Fi Smart Вратата Psa (за врати без deadbolt) - Работи со Јеил Пристап Стан, Амазон Алекса, Google

Доаѓа со Поврзете на WiFi Мост, па нема дополнителни центри потребни и работи надвор од вашата домашна WiFi.�

DEN 0.00
Јеил се Осигура Заклучување на екран осетлив на допир, Wi-Fi Smart Заклучување - Работи со Јеил Пристап Стан, Амазон Алекса, Обновено
Schlage Заклучување На Компанијата B571619 Окупирана Индикатор Deadbolt, Сатен Никел Обновено
Schlage Заклучување На Компанијата B571619 Окупирана Индикатор Deadbolt, Сатен Никел

Број на модел : B571 Земја на Потекло : Мексико.Објектот Димензии : 4.0"L x 4.0"W x 3.0"H Бренд име : SCHLAGE.SCHLAGE КОМЕРЦИЈ

DEN 1359.84
Kwikset 665-S Двојно Цилиндар Deadbolt со SmartKey од 660 Серија, Венецијански Бронза Обновено
Kwikset 665-S Двојно Цилиндар Deadbolt со SmartKey од 660 Серија, Венецијански Бронза

Kwikset 665 За употреба на надворешните врати, каде внесени влез и безбедност е потребно.Двојно цилиндар deadbol

DEN 0.00
ADSE Отпечаток Заклучување на Вратата Отпечаток Екран на Допир Лозинка IC-Картички и да ги Копчињата за Отклучување Начини Обновено
BESTTEN Класичен Keyless Entry Заклучување на Вратата, Електронски Тастатурата Deadbolt Заклучување, Моторните Заклучување, Обновено