Suguword 24x24 ПРЕДВОДЕНА Голем Дожд Туш Раководител Мат Црна Висок Притисок Луксузни Врнежи Квадратни Туш Глави Солидна Месинг Бања Туш Водопад со Полно Тело, Покриенос

Suguword 24x24 ПРЕДВОДЕНА Голем Дожд Туш Раководител Мат Црна Висок Притисок Луксузни Врнежи Квадратни Туш Глави Солидна

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Тешки-Должност, ПРЕДВОДЕНА од Дожд Туш со сина, зелена или црвена LED.LED притисок напојување, не батеријата е потребно.Тоа се промени бојата со откривање на температурата на водата.Туш главата е огромен, 24 x 24 инчи, и целосно го покрива целото тело.Течење-Доказ и Fust-Доказ : Нашите високо-притисок туш глава е направен од 100% висок квалитет, од нерѓосувачки челик, кој е издржлив и има највисока рѓа отпорност и долг животен век.За да се спречи протекување, ние ги користиме најдобрите мека гума дихтунзи.Авто-Чистење на Меки Силиконски Sprinkler : На sprinkler е направен од силика гел, што го прави полесно да се отстрани депозити, и нема потреба да се грижите за чистење на туш главата!Авто-чистење дизајн на силиконски млазницата може да се задржи здрав и зачувај вашето време.Солидна Месинг&Нерѓосувачки Челик : Нашата туш тело е направен од високо-квалитет 100% солидна месинг, која има највисоко рѓа отпорност и долг животен век.На лесен-за-чистење метал слој може да издржи години на употреба, додека одржување на нејзината убавина.Луксузен Дожд Туш Искуство : супер-големи површината црна заврши прави туш главата убава, и непречено дизајн го подобрува целокупната визија и дава модерна смисла, изразувајќи само елеганција.Ве молиме имајте предвид дека, поради различни вода под притисок на секое домаќинство, притисокот на водата или вода колона големината на туш, исто така може да бидат различни, кој е нормален и разумен.

Избор на клиент

Rainovo 4 Инчен Туш Главата, 7 Спреј Settings Фиксна Showerhead, Висок Притисок на Хром Туш Главата, за на Вода со Низок Обновено
Rainovo 4 Инчен Туш Главата, 7 Спреј Settings Фиксна Showerhead, Висок Притисок на Хром Туш Главата, за на Вода со Низок

【 ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ 】 Rainovo туш глава е направен од висококвалитетна ABS пластика, без BPA, висока температу

DEN 2400.00
YIBANG-DZSW Рачни Туш Глава 8 Инчен LED Фиксен Туш Главата, Висок Притисок, Бакар Квадратен Дожд Туш Главата со Силиконски Обновено
Фонтана во моментов 31 Нафта Протри Бронза Плоштадот Боја се Менува ПРЕДВОДЕНА од Дожд Туш Глава Обновено
Фонтана во моментов 31 Нафта Протри Бронза Плоштадот Боја се Менува ПРЕДВОДЕНА од Дожд Туш Глава

Сето ова без батерии, сè е напојувани од изградена во динамото што носи предност на притисокот на водата

DEN 479.76
JUSTSHENGKUANG 2 парчиња под Притисок Туш Главата, Висок Притисок, Заштеда на Вода Бања Showerhead 360 Степени Ротирачки Обновено
JUSTSHENGKUANG 2 парчиња под Притисок Туш Главата, Висок Притисок, Заштеда на Вода Бања Showerhead 360 Степени Ротирачки

100% сосема нов материјал, издржлив и лесен за расклопување.Висок притисок дизајн : Ова showerhead карактерист�

DEN 971.52
LED Таванот Туш Thermostatic Промена Слаб Дожд Бања Туш Функции Туш Diverter Обновено
LED Таванот Туш Thermostatic Промена Слаб Дожд Бања Туш Функции Туш Diverter

Widescreen големи димензии,вода опфаќа широк спектар, нема потреба за да се прилагоди на бања ange да се прилаг�

DEN 0.00
Moen 6512EP Gibson Шест-Функција 4.5 Спреј Главата со Еко Перформанси, Хром Обновено
Moen 6512EP Gibson Шест-Функција 4.5 Спреј Главата со Еко Перформанси, Хром

Таа треба да дојде како изненадување дека ќе трошат повеќе активни време во кујната од која било друга п

DEN 1855.92
10 Инчен Плоштадот Врнежи од дожд Туш-глава, Висок Притисок, од не ' Рѓосувачки Челик, со Висок Проток на Ветер: Хром Финиш Обновено
ALYHYB Дожд Туш Глава - 8 Круг Висок Притисок, тушеви изработен од ABS - Луксузни Модерни Хром се Погледне - Универзална Обновено
Rainovo 4 Инчен Туш Главата, 7 Спреј Settings Фиксна Showerhead, Висок Притисок Мат Црн Туш Главата, за на Вода со Низок Обновено
Rainovo 4 Инчен Туш Главата, 7 Спреј Settings Фиксна Showerhead, Висок Притисок Мат Црн Туш Главата, за на Вода со Низок

【 ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ 】 Rainovo туш глава е направен од висококвалитетна ABS пластика, без BPA, висока температу

DEN 2400.00
YOO.MEE Висок Притисок Фиксна тушеви, 6 инчен Моќен Туш Спреј Плоча, Бакар Месинг Заеднички Ѕид Инсталација - Факултативна Обновено
Висок Притисок Туш Главата - Хром - Моќен Deluxe Купатило Showerhead со Силна Спреј Поток и Мали Силиконски Млазници - Обновено Одлична цена
Висок Притисок Туш Главата - Хром - Моќен Deluxe Купатило Showerhead со Силна Спреј Поток и Мали Силиконски Млазници -

Солидна месинг прилагодливи вртливата топката заеднички обезбедува супериорни отпорност на влага ште�

DEN 527.76
YYZWNC Туш Главата, Злато, Алуминиум под Притисок Туш Главата, Ротација и Тресење на Главата Еден Копчето за вклучување Обновено
Mxzzand Туш Главата, G1/2in Тема Врвот Спреј Врнежи Showerhead за Хотел/Bathhouse за Семејството Бањи(Плоштад Млазницата Обновено
Mxzzand Туш Главата, G1/2in Тема Врвот Спреј Врнежи Showerhead за Хотел/Bathhouse за Семејството Бањи(Плоштад Млазницата

Масажа функција како се прави природна БАЊА G1 / 2in тема, многу лесно за инсталација, тоа трае само неколку

DEN 2356.80
Vonvan 16 Дожд Туш Главата, Калифорнија во Согласност 1.8 GPM тушеви Висок Притисок, Големи Бранеа Никел Квадратни Туш Обновено
Rainovo 4 Инчен Туш Главата, 7 Спреј Settings Фиксна Showerhead, Висок Притисок Бранеа Никел Туш Главата, за на Вода со Обновено
Rainovo 4 Инчен Туш Главата, 7 Спреј Settings Фиксна Showerhead, Висок Притисок Бранеа Никел Туш Главата, за на Вода со

【 ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ 】 Rainovo туш глава е направен од висококвалитетна ABS пластика, без BPA, висока температу

DEN 0.00
СИТЕ МЕТАЛНИ 8 Инчен Дожд Туш Главата, Мат Црна | 2.5 GPM Висок Притисок, Врнежи Showerhead | Голем Круг Rainshower за Обновено
СИТЕ МЕТАЛНИ 8 Инчен Дожд Туш Главата, Мат Црна | 2.5 GPM Висок Притисок, Врнежи Showerhead | Голем Круг Rainshower за

Ние веруваме во правење на квалитетот туш главата, производи кои може да се инсталира без било водовод и

DEN 1798.80
Благородна Уживаат 39 Инчен Големи Луксузни Правоаголна Бранеа од Нерѓосувачки LED Туш Главата Обновено
Благородна Уживаат 39 Инчен Големи Луксузни Правоаголна Бранеа од Нерѓосувачки LED Туш Главата

Кога водата тече надолу,LED ќе светлината веднаш и автоматски од страна на температурата на водата; А Ког�

DEN 1437.60
Дигитален Lcd Дисплеј Прилагодливи 3 Mode 3 LED Боја Позлата Туш Главата Светло Сензор на Температура на Бања Обновено
Дигитален Lcd Дисплеј Прилагодливи 3 Mode 3 LED Боја Позлата Туш Главата Светло Сензор на Температура на Бања

【LED боја на светлина】LED Боја се менува светлината се напојува со вода од чешма без батерии.LED боја на све

DEN 0.00
Тушеви Висок Притисок, 7-поставување на 2 Пакет Фиксна Showerheads со Прилагодливи Метал Вртливата Топката Заеднички, 5-Инчен Обновено
16 Златен Тон Круг Боја се Менува ПРЕДВОДЕНА од Дожд Туш Глава Обновено
16 Златен Тон Круг Боја се Менува ПРЕДВОДЕНА од Дожд Туш Глава

Оваа висока технологија дожд туш главата, моќ LED светла користење изграден во скриени динамото 5Годишно

DEN 12696.00
ВОДЕНА Бања Туш Главата, ABS Температура Контролирана од Три-Боја на Водата Светлина Туш Спреј за Дома Бања G1/2 Обновено
ВОДЕНА Бања Туш Главата, ABS Температура Контролирана од Три-Боја на Водата Светлина Туш Спреј за Дома Бања G1/2

НЕ се ПОТРЕБНИ БАТЕРИИ : бојата се менува ПРЕДВОДЕНА се напојува со вода, без батерии и без жица е потреб�

DEN 503.76