10 Парчиња! Flo Pac 87 - 20' Алуминиумска Телескопски Метла / Squeegee Се Справи. Отворено Тешки Метла Домаќинство Метла За Чистење Надвор Метла

10 Парчиња! Flo Pac 87 - 20' Алуминиумска Телескопски Метла / Squeegee Се Справи. Отворено Тешки Метла Домаќинство Метла

DEN 1200.00

Обновено

Достапно за нарачка

Направени од hight квалитетен материјал , ова издржливи се справи со е направена да издржи на тешки против постојана употреба и се одликува со ергономски заоблени врвот за дополнителна удобност.Ефикасно да издржам подалеку нечистотија и остатоци.Се чувствуваат слободни да контакт со нас 24/7. Гарантиран Квалитет Со оваа метла, можете лесно чистење на вашиот дом, кујна, спална соба.Ние сме 100% сигурни во нашите производи.Нашиот магацин метла е исклучително погодно за оние на различни параметри на аголот на убедливо.ГАРАНЦИЈА - На секој нашите чистење метла ние нудиме 5 годишна гаранција.Здрав Справи со Тоа е безбедно за сите катови затворен, отворено, тврдо parquet, гранит плочки, или од бетон.

Избор на клиент

10 Парчиња! 36 Притисни Метла Главата со Црна Влакната Дополнителна Прашина Тавата. Отворено Тешки Метла Домаќинство Метла Обновено
10 Парчиња! 24 Тврдо Притисни Метла Главата со Портокал Полипропилен Наежвам Мешавина Дополнителна Прашина Тавата. Отворено Обновено
Landscaper е Исправена Метла HilariousM Метли за Подот за Чистење во Домаќинството за Чистење Алатки Притисни Метла Отворен Обновено
24 SWOPT Мулти-Површина Стандард Притисни Метла – 60 Челична Рачка – Меѓусебно се Справи со Работи со Други SWOPT Производи Обновено
Метла и Dustpan Поставите Метла и Dustpan Виткање Dustpan Поставите Wiper Гума Куќа Чистење Дома Четка Косата Прашина Sweeper Обновено
INTBUYING 39.5 Тврда Гума Тројно Четка Притисни Моќ Тротоарот Sweeper Прошетка зад Обновено
INTBUYING 39.5 Тврда Гума Тројно Четка Притисни Моќ Тротоарот Sweeper Прошетка зад

Работи на принцип : push воланот зад машината за возење на ролери четка.Приоритетни инженеринг пластика, д

DEN 15599.76
15 Пакет! 24 Тврдо Притисни Метла Главата со Полипропилен Наежвам се Вклопуваат и се Зацврсти Прилог на Дополнителна Прашина Обновено
10 Парчиња! 24 Тврдо Притисни Метла Главата со Портокал Полипропилен Наежвам се Вклопуваат и Juno Прилог на Дополнителна Обновено
15 Пакет! 24 Тврдо Притисни Метла Главата со Полипропилен Наежвам се Вклопуваат и се Зацврсти Прилог Надвор Метла Метла Обновено
Преносни Моќ Метла за Вештачка Трева Електрични, Рачни Косилка за Трева Sweeper 1.25 Kw Моќ Метла за Моќ за Миење Обновено
Преносни Моќ Метла за Вештачка Трева Електрични, Рачни Косилка за Трева Sweeper 1.25 Kw Моќ Метла за Моќ за Миење

ЧОВЕШТВОТО ДИЗАЈН : ви Благодариме на широка и стабилна 60 cm убедливо ролери, уредот не само што ги отстра

DEN 7680.00
Carlisle 3611401614 Flo-Pac Тврдо Блок Кат Издржам, Тешки Полипропилен Влакната, 4-1/2 Наежвам Трим, 16 Должина, Сина (Пакување Обновено
Libman Комерцијални 915 Лоби Метла, 38 Lx10 W - Многу од 6 Обновено
Libman Комерцијални 915 Лоби Метла, 38 Lx10 W - Многу од 6

Се продаваат како 6 / Картон.Лоби Метла одлична за сите нанасе движат убедливо апликации.Лоби Метла чели�

DEN 1565.28
ЖУ-CL Нерѓосувачки Челик Убедливо Машина Притисни Метла се Справи со Домаќинство Правосмукалка Рака Убедливо Машина Дома Обновено
2 Пакет Мултифункционален Магија Метла, BVSIAONG 2-во-1 Прилагодливи Squeegee Метла за Подот со 2pcs Силна Четка Тока Sweeper Обновено
10 Парчиња! 18 Тврдо Притисни Метла Главата со Кафеава Полипропилен Влакната Дополнителна Прашина Пан Чистење со Четка Обновено
Симпатична Алатки Градина Метла - Уредување Инструмент, Понесете и Прашина Со Оваа Градина Додатоци, Рачно Насликани Дрвени Обновено
MINGMIN-DZ Метла Нерѓосувачки Челик Убедливо Машина Притисни Тип Метла Dustpan се Справи со Домаќинство Правосмукалка Рака Обновено
Weiler 25241 18 Блок Големина, Palmyra Се Пополни, Лакирани Тврдо Блок, Економија Гаража Четка, Природни Обновено
Weiler 25241 18 Блок Големина, Palmyra Се Пополни, Лакирани Тврдо Блок, Економија Гаража Четка, Природни

Лакирани тврдо блок.Економија четки се обезбеди траен, ефикасна услуга на минимална цена.Palmyra пополни м�

DEN 0.00
Рака Притисни Sweeper, апарати за Рака Убедливо Машина, Не Електрични Sweeper Четка Метла Dustpan Кат Чистење Алатки за Обновено
Рака Притисни Sweeper, апарати за Рака Убедливо Машина, Не Електрични Sweeper Четка Метла Dustpan Кат Чистење Алатки за

Голем капацитет прашина кутија со безбедно филтрација, многу лесен за употреба и може да се чистат лесн�

DEN 858.96
651-15.7 Мулти-Површина Притисни Метла со 48 Инчи Дрвени Метла, Зелена – WQ06 Обновено
651-15.7 Мулти-Површина Притисни Метла со 48 Инчи Дрвени Метла, Зелена – WQ06

★ КОРИСТИ ЗА : тротоари, пешачки патеки, гаражи, подови, плочи, тули, и многу повеќе ★ РАЗНОВРСНА : се Кори

DEN 1898.40
Libman Комерцијални 879 Груба Површина Притисни Метла, 64 Должина, 24 Ширина, Црна/Црвена/Сива (Пакување од 4) Обновено
Libman Комерцијални 879 Груба Површина Притисни Метла, 64 Должина, 24 Ширина, Црна/Црвена/Сива (Пакување од 4)

Груба површина притисни метла за домаќинство и комерцијални апликации.Беспомошна полимер влакна се ди�

DEN 0.00
10 Парчиња! 24 Тврдо Притисни Метла Главата со Tampico Влакната и Жица Центар Дополнителна Прашина Надвор Метла Метла Отворено Обновено
ProvideE Голман Пченка Метла Метла и Dustpan Прашина пан Метла и Dustpan Поставите Прашина пан Долго Постапува Метли Обновено
ProvideE Голман Пченка Метла Метла и Dustpan Прашина пан Метла и Dustpan Поставите Прашина пан Долго Постапува Метли

Голман 100% Пченка Метла, Метла и dustpan сет за домашна Прашина тави со четка Camper складирање Притисни метла о

DEN 0.00
О-Cedar Професионални 18 Грубо-Површина Притисни Метла Обновено
О-Cedar Професионални 18 Грубо-Површина Притисни Метла

Висат вашата притисни метла за да зачувате простор и проширување на метла е животен век.Поради нејзинат

DEN 0.00
10 Пакет! 18Inch Пластични Притисни Метла Главата со коњски влакна / Полипропилен Наежвам Мешавина Чистење Отворено Метла Обновено
Влакната 4009 Метла се Справи со се Подготвуваат за Внатрешна Отворено им Помогнам на Метли, Метал, Сребро. Обновено
Влакната 4009 Метла се Справи со се Подготвуваат за Внатрешна Отворено им Помогнам на Метли, Метал, Сребро.

Метла Заграда За употреба со 18 до 36 инчи метла глави.Компатибилен со сите притисни метла се справува 1 1 /

DEN 0.00
Lucasou Мултифункционален Магија Метла, 2-во-1 Sweeper Лесно да се Исуши На Кат Површина и да се Отстрани Нечистотијата Обновено
Домаќинство Dustpans Прашина Метли Сет со Dustpan за Подот Squeegee Алатки Магија Коса Sweeper Стискаш Четка Ѓубре Лажичка Обновено
Домаќинство Dustpans Прашина Метли Сет со Dustpan за Подот Squeegee Алатки Магија Коса Sweeper Стискаш Четка Ѓубре Лажичка

Убедливо на дното на креветот е лесно и напор.Скенирање на недостатоците и да ја направат полесно.Матер�

DEN 1893.36
Carlisle 4501424 Flo-Pac Означена парична Казна Кат Издржам, Полипропилен Влакната, 24 Блок Големина, 3 Наежвам Трим, Портокалова Обновено