Калибрација Цел Фокусирање Алатка Микроскоп Леќа Тест Табелата Камера Алумина Оптичка Корекција Со Висока Резолуција Машина Визија (100100, Бела Алумина, 1 Парче)

Калибрација Цел Фокусирање Алатка Микроскоп Леќа Тест Табелата Камера Алумина Оптичка Корекција Со Висока Резолуција Машина

DEN 1200.00

Обновено

Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Калибрација цел за камерата, микроскоп, Проектор и други оптички уреди. 100mm*100mm Алумина површината не е одраз, што го прави калибрација лесно и јасно.камерата калибрација на табелата.леќа тест табелата.проектор/микроскоп тест картичка.Калибрација цел за камерата, микроскоп, Проектор и други оптички уреди. 100mm*100mm Алумина површината не е одраз, што го прави калибрација лесно и јасно.Фокусирајќи се алатка за машинска Визија уреди.Висока резолуција, точноста 0.01 mm.Леќа тест шема за оптичка опрема.Машина визија системите за корекција алатка.

Избор на клиент

XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци 0.5 X Намалување Леќа Микроскоп, Микроскоп Камера Адаптер 23.2 mm Микроскоп Додатоци Обновено
Omni Делукс Колекција II Обновено
Omni Делукс Колекција II

Долго Рака да се одржи еден Ефект Стапче & Кратки Рака да се одржи еден Ефект Стапче.Ако ние не може да се

DEN 5998.80
Nikon 18-300мм f/3.5-5.6 G VR DX ЕД AF-S Nikkor-Зум Објектив со 3 (УВ/FLD/CPL) Филтри + Teleconverter + Додатоци за Полнење Обновено
Nikon 18-300мм f/3.5-5.6 G VR DX ЕД AF-S Nikkor-Зум Објектив со 3 (УВ/FLD/CPL) Филтри + Teleconverter + Додатоци за Полнење

На Nikon AFS 18300мм f / 3.55.6 G VR е ултрависока моќ 16.7 x ситевоедно зум објектив со Nikons втората генерација на Вибра�

DEN 16726.80
Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни M52 да M42, M52 да M48, M48 да M48, M48 да M42 X 0.75 Тема Стерео Микроскоп Цел Обновено
Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни M52 да M42, M52 да M48, M48 да M48, M48 да M42 X 0.75 Тема Стерео Микроскоп Цел

Ова е прстенот адаптер за серија стерео микроскопа.Тоа се користи за стерео микроскопа да прикачите прс

DEN 535.20
XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни 0.5 X / 2.0 X / X 0.3 Цел Стаклена Леќа Индустрија Видео Микроскоп Додаток Обновено
XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни 0.5 X / 2.0 X / X 0.3 Цел Стаклена Леќа Индустрија Видео Микроскоп Додаток

0.5 X X 0.3 2.0 X Зголемување на Моќта за Индустриски Микроскоп на камерата Леќи на Камерата 13 / 4" (42mm) Монтажа Т�

DEN 850.32
Микроскопа Опфаќа, Додаток Микроскоп Покрие Стандард Дизајн Добар Натпревар за Одржување Обновено
Микроскопа Опфаќа, Додаток Микроскоп Покрие Стандард Дизајн Добар Натпревар за Одржување

Едноставна Сметководствена : Доаѓа со мала тежина и компактни димензии, и складирање и носи се многу лес

DEN 912.00
FAKEME 1 Парче WF5X 20mm Широк Агол Окуларот Оптички за Биолошки Микроскопа Обновено
FAKEME 1 Парче WF5X 20mm Широк Агол Окуларот Оптички за Биолошки Микроскопа

23.2 mm Интерфејс погоден за Биолошки Микроскопа 20mm широко поле на гледање.WF5 X / 20mm widefield окуларот...

DEN 0.00
Стандард Цел Леќа, Широко Поле Нула Доказ Метално Тело парична Казна Изработка Микроскоп Цел за Биолошки Микроскоп(4/0.10) Обновено
CCTV Леќа, Кп-0612 3Mp 6-12Mm Висока Дефиниција Лесно да се Инсталира на камерата Леќи на Камерата, Цврсти и Издржливи Обновено
CCTV Леќа, Кп-0612 3Mp 6-12Mm Висока Дефиниција Лесно да се Инсталира на камерата Леќи на Камерата, Цврсти и Издржливи

3 MP висока дефиниција леќа, да се почитува предмети повеќе од јасно, поголема слика реставрација, подобр�

DEN 1720.56
YANTAIAN Видиме Поправка Делови Копчето Flex Кабел за LG G8s ThinQ/LM-G810 LM-G810EAW LM-G810EA Обновено
YANTAIAN Видиме Поправка Делови Копчето Flex Кабел за LG G8s ThinQ/LM-G810 LM-G810EAW LM-G810EA

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел на телефон пред да ја купите.Секој објект има се проверуваат

DEN 1296.00
XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни 195 План 4X 10X 40X 100X Цел Леќа Сет, Микроскоп Делови Додатоци, Биолошки Обновено
XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни 195 План 4X 10X 40X 100X Цел Леќа Сет, Микроскоп Делови Додатоци, Биолошки

Пролет натоварени 40x и 100x за заштита на слајдови и леќа.Коњугат растојание : 195 20.2 mm за Монтажа Нишка (во д�

DEN 0.00
XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни 2MP USB Дигитални Окуларот Леќи на Камерата Електронски Окуларни Микроскоп Обновено
XStream Modle PCle 1440p Обновено
XStream Modle PCle 1440p

Стриминг на камерата.Висока резолуција и рамка стапка.Висока чувствителност.Ниско ниво на бучава.Подго

DEN 367.20
Opticron Гума Цел Леќа Опфаќа 32-милиметри СЛ XL Пар одговара на Модели со Надворешниот Дијаметар 47~48mm Обновено
Opticron Гума Цел Леќа Опфаќа 32-милиметри СЛ XL Пар одговара на Модели со Надворешниот Дијаметар 47~48mm

Одговара на цевки со надворешниот дијаметар 4748mm.Триење собере во текот цел леќа цевки.Лесно пренослив.Ш

DEN 580.80
IREANJ Микроскоп Metallographic Микроскоп Achromatic Цел Долги Работни Растојание на Леќата RMS 20.2 MM (Боја : 100X) Обновено
IREANJ Микроскоп Metallographic Микроскоп Achromatic Цел Долги Работни Растојание на Леќата RMS 20.2 MM (Боја : 100X)

Metallographic микроскоп Achromatic цел Долги работни растојание на леќата RMS 20.2 ММ Ако не сте задоволни се сретнат �

DEN 0.00
Explopur 25мм Ф1.8 Прирачник се Фокусира Леќа Голем Отвор Компатибилен со Олимп EPM2/E-PL7/ E-PL8/E-P5/E-P6 за G5/G6/Г-7/G85/GF8/GF8/G Обновено
Explopur 25мм Ф1.8 Прирачник се Фокусира Леќа Голем Отвор Компатибилен со Олимп EPM2/E-PL7/ E-PL8/E-P5/E-P6 за G5/G6/Г-7/G85/GF8/GF8/G

Ф1.8 голема бленда, кои ви даваат подобра позадина замаглување ефект и правење предмети повеќе истакнати

DEN 2039.76
480x490mm / 18.9x19.3во Микроскоп Прашина Маска, Пластика Прашина Маска, Вода Доказ за Експеримент Обновено
480x490mm / 18.9x19.3во Микроскоп Прашина Маска, Пластика Прашина Маска, Вода Доказ за Експеримент

Тоа може ефикасно да се спречи, масло, чад и прав од влегувањето во микроскоп и влијаат на нормалната упо

DEN 0.00
Микроскоп на камерата Леќи на Камерата, Микроскоп Окуларот Alumium Легура со Камера Интерфејс за Биологија/Стерео Микроскоп Обновено
XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни 2 ПАРЧИЊА Окуларот WF15X 15mm Широк Агол со Око Чаши 30мм Окуларот за Стерео Обновено
Микроскопа Опфаќа, Добар Натпревар Преносни Трајни Стандард Дизајн Микроскоп Покрие 800x650mm ПВЦ за Одржување Обновено
Микроскопа Опфаќа, Добар Натпревар Преносни Трајни Стандард Дизајн Микроскоп Покрие 800x650mm ПВЦ за Одржување

Полесно Користење : Може да работи совршено во спречување на влез на влага, и го поедноставува одржување

DEN 0.00
Микроскоп Леќа, Алуминиум Легура Dustproof 1 X 39mm Микроскоп Цел Леќа со M48 Интерфејс за Стерео Микроскопа Обновено
Микроскоп Леќа, Алуминиум Легура Dustproof 1 X 39mm Микроскоп Цел Леќа со M48 Интерфејс за Стерео Микроскопа

UNOBSCURED : Тоа е поудобно да се види, леќата нема да ги кородираат или нејасни, и услугата животот е долга.ТА�

DEN 0.00
Tadashi TFSH | 2 Замена Шок Бендови за Про Fisheye Заштитник Обновено
Tadashi TFSH | 2 Замена Шок Бендови за Про Fisheye Заштитник

2 црна замена шок бендови.Работи со ПРО Fisheye Заштитник, ОСНОВНИТЕ Fisheye Заштитник и На Неутрален Густина Fis

DEN 96.00
XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни 0.3 Х/0.4 Х/0.5 X Адаптерот на Објективот Индустриски Дигитална Камера Окуларот Обновено