WJCCY 2 парчиња Хоризонтално Меур Триаголник Ниво Bullseye Кружни Т-Тип на Обемот Прецизност на Мерење (Боја : А, Големина : Една Големина)

WJCCY 2 парчиња Хоризонтално Меур Триаголник Ниво Bullseye Кружни Т-Тип на Обемот Прецизност на Мерење (Боја : А, Големина

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

1. Акрилик материјал, кристално јасно, фина изработка, практични, исклучително убава. 2. Прилагодете го нивото на пан/навалите, канцеларија биро, компјутер случај екранот, машини за мерење алатка. 3. висока прецизност,Погоден за сите видови на авионот калибрација, да се утврди на ниво или паралелно, балон центар е на ниво. 4. Прилагодување на пристигна предмети е поудобно, аголот е повеќе точни, и вашиот живот и простор се подобро позиционирани. 5. Екстремно блиску, фина изработка, јасно хоризонтална насока. 1. Акрилик материјал, кристално јасно, фина изработка, практични, исклучително убава.2. Прилагодете го нивото на пан/навалите, канцеларија биро, компјутер случај екранот, машини за мерење алатка.3. висока прецизност,Погоден за сите видови на авионот калибрација, да се утврди на ниво или паралелно, балон центар е на ниво.4. Прилагодување на пристигна предмети е поудобно, аголот е повеќе точни, и вашиот живот и простор се подобро позиционирани.5. Екстремно блиску, фина изработка, јасно хоризонтална насока.Име на производ : Триаголен хоризонтална мерење bubble Shape : triangle Measurement на точноста : 30 Size : 58*43*18mm Net тежина : 12g Series : Хоризонтална bubble Number на плускавци : 2 Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Количина : 2 pcs Measure За Израмнување на Мерење Мини Меур Плоштадот Прикажува Слика Tripod.

Избор на клиент

Слободно Coachworks RV Т Ниво Меур Ниво Плоштад, Повеќенаменски 2 Начин Дух Ниво Т-тип Дух Ниво Меур за RV, Приколка, Машини, Обновено
SDENSHI 2Pc 360 степени 100mm Дијаметар Protractor Кружни Агол Обновено
SDENSHI 2Pc 360 степени 100mm Дијаметар Protractor Кружни Агол

Замав на раката обезбедува стрејтеџ водич за цртање агли.Јасно пластика за прецизност 360 круг мерење ал�

DEN 191.76
WJCCY Магнетни Виткање Агол Фиксна Дух Ниво Inclinometer 270 Степен Цевка Цевка Leveller (Боја : Како што е Прикажано, Обновено
WJCCY Магнетни Виткање Агол Фиксна Дух Ниво Inclinometer 270 Степен Цевка Цевка Leveller (Боја : Како што е Прикажано,

3 инчи)Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде мал

DEN 0.00
RBSD Џеб 5pcs Мини String Линија Ниво, Меур String Leveler, за Водовод Ѕидарски Обновено
RBSD Џеб 5pcs Мини String Линија Ниво, Меур String Leveler, за Водовод Ѕидарски

Висока прецизност, и лесен за користење, за брза и точна читање.Може да се користи во врска со бесење дух

DEN 0.00
Мини Дух Ниво Keychain Обновено
Мини Дух Ниво Keychain

Дух ниво Мини дух ниво Мерка.DIY Корисна човек.Преносни мала тежина Keychain.Одличен подарок или лични објект

DEN 0.00
Digi-Pas Smart Ниво Откуп на Стан Картичка за Паметни Мини Коцка DWL-90Pro Обновено
Digi-Pas Smart Ниво Откуп на Стан Картичка за Паметни Мини Коцка DWL-90Pro

ПАР на паметни телефони / Таблета, веднаш да се прикажува и X 0 ~ 5° за X и Y (ДВОЈНА Оска).На ТОЧНОСТА : 0...

DEN 117.60
Magid Ракавица и Безбедноста - GPD4867-12 D-ROC AeroDex 18-Мерач Исклучително Лесен Пена Нитрилна Обложени Работа Ракавица Обновено
Magid Ракавица и Безбедноста - GPD4867-12 D-ROC AeroDex 18-Мерач Исклучително Лесен Пена Нитрилна Обложени Работа Ракавица

Aero Dex инженерните предиво испорачува исклучително лесен А5 намалување на отпорноста која е за 50% полесен

DEN 3444.24
Џонсон Ниво & Алатка 1405-0900 Магнетни Алуминиум Торпедо Ниво, 9, Црна, 1 Ниво Обновено
Џонсон Ниво & Алатка 1405-0900 Магнетни Алуминиум Торпедо Ниво, 9, Црна, 1 Ниво

ГУМА РАБОТ на НИВО на : На ниво карактеристики на гума магнетни работи работ кој им овозможува на ракасл�

DEN 0.00
Stabila - 83S Ниво Двојно Plumb 3 Шишенцето 2545 80см - STB83S32 Обновено
Stabila - 83S Ниво Двојно Plumb 3 Шишенцето 2545 80см - STB83S32

Притисок фрлија светлина метал ниво 3ампули.Точност : ±0.5 mm / m во нормален и обратни позиции.Stabila 83 S Ниво Д

DEN 636.00
3x Магнетни Gunsmith Ниво на Професионални Инженерски Ниво Комплет Опсег за Монтирање Израмнување Алатка Меур Дух Нивоа Обновено
XMLEI Удобен за носење на Цврст алуминиум легура Мини ниво владетел преносни мини ниво меур метар со магнетни функција Обновено
М-D Градежни Производи 93975 Smart Алатка Адам Дигитални Падина Вокер со Носење Обновено
М-D Градежни Производи 93975 Smart Алатка Адам Дигитални Падина Вокер со Носење

Мерки падини, крстот падини, тротоари, и намалување на висината на хендикеп достапни области 16Инчен Smart T

DEN 0.00
Стенли 43-609 9-Инчен FatMax Магнетни Торпедо Ниво , Сива Обновено
Стенли 43-609 9-Инчен FatMax Магнетни Торпедо Ниво , Сива

извршување(function(A) { A.Цврст блок шишенцето обезбедува точност на 0.Опис на производот Стенли 43609 Умрефрли�

DEN 0.00
NWI NSLP500B Siteline Транзит/Ниво Пакет Обновено
NWI NSLP500B Siteline Транзит/Ниво Пакет

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 0.00
6Pcs Стандард Меур Нивоа Магнетни Магнет Меур Дух Ниво за Израмнување на RV, Camper, Патување Приколка, Кампување, Плочата, Обновено
HAVAJ Мултифункционален Мини Меур Ниво Дрво Дрвени Хоризонтална Меур Мини Leve (5pcs) Обновено
HAVAJ Мултифункционален Мини Меур Ниво Дрво Дрвени Хоризонтална Меур Мини Leve (5pcs)

Големина : 30x9x7mm (1.18 x 0.35 x 0.28 инчен).Корисна, Џеб големина за брз користење насекаде,го прави прилагодување

DEN 152.88
STABILA Мерење Алатки 02281 Меур Ниво 30 cm Тип 70 Обновено
STABILA Мерење Алатки 02281 Меур Ниво 30 cm Тип 70

Правоаголна светлосталуминиумски профил со 1 вертикална и 1 хоризонтална меур.Мерење на точност : норма�

DEN 717.60
Metrica 29904 150cm Quadranfix Обновено
Metrica 29904 150cm Quadranfix

Производителот гаранција може да не се применува 150 см.Агол мерење 0180 2 алуминиум оружје испреплетени 2 а

DEN 9556.32
Стенли Fatmax 0-42-086 Дигитални Ниво, Мулти-Боја, 120cm Обновено
Стенли Fatmax 0-42-086 Дигитални Ниво, Мулти-Боја, 120cm

Производителот гаранција може да не се применува.Должина : 120cm 360° readout завртува во превртена позиција.Д�

DEN 0.00
ИРВИН Алатки Bullseye Ниво (1794487) , Сино Обновено
ИРВИН Алатки Bullseye Ниво (1794487) , Сино

Bullseye ниво е дизајниран да обезбеди мултинасочен израмнување.На кружни стакло шишенцето има за регистра

DEN 154.80
Т-тип Дух Ниво, Мини Два Начини Т-тип Стилови Дух Ниво Трајни Крстот Проверете Т Ниво За RV Израмнување, Кампување, Изградба Обновено
Kraft Алатка SL2424, 24 6-Шишенцето Професионални Фрлија Алуминиум Ниво, Пакет од 5 компјутери Обновено
Kraft Алатка SL2424, 24 6-Шишенцето Професионални Фрлија Алуминиум Ниво, Пакет од 5 компјутери

Цена за 1 Пакет од 5 компјутери 24 6Шишенцето Професионални Фрлија Алуминиум Ниво Карактеристики : Профес�

DEN 6406.80
ZPTECH Мелодија-Up Колекции Сите-ХИДРАТИ 6 X 6 Инчи Прецизност Рамка Дух Ниво на Моторот Резервни Делови Обновено
ZPTECH Мелодија-Up Колекции Сите-ХИДРАТИ 6 X 6 Инчи Прецизност Рамка Дух Ниво на Моторот Резервни Делови

★ Трајни, отпорни на корозија и отпорни на абење ★ Градина Косилка за Трева Додатоци, ефективно подобру

DEN 676.80
Milageto Многу 2бр 360 степени Protractor 100mm Дијаметар Мерење со Покажувачот Обновено
Milageto Многу 2бр 360 степени Protractor 100mm Дијаметар Мерење со Покажувачот

Замав на раката обезбедува стрејтеџ водич за цртање агли 100% сосема нов и висок квалитет.Јасно пластика �

DEN 0.00