Фирма Bendable Ниска Температура Јасно Пластични Цевки за Хемиски Апликации - Внатрешен Дијаметар од 1 - Надворешниот Дијаметар 1-3/8 - ft 25

Фирма Bendable Ниска Температура Јасно Пластични Цевки за Хемиски Апликации - Внатрешен Дијаметар од 1 - Надворешниот Дијаметар

DEN 16842.00

Обновено

Достапно за нарачка

Најчесто се користи за хемиски апликации.Може да се користи на температури кои се движат од -100° до 130° F. Цевки е јасно, која ќе ви овозможи да се види на течност се движат во внатрешноста лесно.Материјал : Пластични Смеса.Боја : Јасно.Најчесто се користи за хемиски апликации.Фирмата Bendable Ниска Температура Јасно Пластични Цевки за Хемиски Апликации може да се користи на температури кои се движат од -100° до 130° F. Цевки е јасно, која ќе ви овозможи да се види на течност се движат во внатрешноста лесно.Внатрешен Дијаметар : 1 инчи Надворешниот Дијаметар : 1-3/8 инчи, Дебелина на Ѕид : 3/16 инчи Наведнуваат Радиус : 3-1/4 инчи Максимум Притисок : 15 psi @ 72° F Материјал : Пластични Мешавина Боја : Јасно Должина : 25 ft.

Избор на клиент

TINGCHAO Челик Жица ПВЦ Цевки Јасно Задебелена Винил Пластични Црева Дебелина на Ѕид 4mm за Индустријата за Обработка на Обновено
Uxcell a16031400ux0192 8 mm x 10 милиметри Силикони Проѕирен Цевка за Вода Воздушна Пумпа Цевка Цевка, 1 m, 0.31 ID Обновено
Uxcell a16031400ux0192 8 mm x 10 милиметри Силикони Проѕирен Цевка за Вода Воздушна Пумпа Цевка Цевка, 1 m, 0.31 ID

Име На Производ : Силикони Цевка; Материјал : Силикон; Цврстина : 65 Степен.Максимална Температура : 200 C(392 F)

DEN 0.00
X-DREE 3мм x 5mm Силикони Цевка Висока Температура Отпорни Цевка Цевка 2 Метри(Tubo де manguera resistente на altas temperaturas, Обновено
X-DREE 3мм x 5mm Силикони Цевка Висока Температура Отпорни Цевка Цевка 2 Метри(Tubo де manguera resistente на altas temperaturas,

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Силикон; Нето Тежина : 37g.Пакет Содржина : 1 x Силикони Цевка; Глав�

DEN 0.00
EuisdanAA x 7mm 12mm Висока Темп Отпорни Флексибилни Силикони Цевка Цевка Цевка 2M Должина(Tubo де silicona флексибилни Обновено
EuisdanAA x 7mm 12mm Висока Темп Отпорни Флексибилни Силикони Цевка Цевка Цевка 2M Должина(Tubo де silicona флексибилни

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Силикон; Нето Тежина : 187g.Пакет Содржина : 1 x Силикони Цевка; Глав

DEN 0.00
uxcell Силикони Цевка 5mm ID Х 8мм OD 27.9' Флексибилни Силиконска Гума Цевки за Вода Воздух Цевка Цевка Проѕирен за Трансфер Обновено
uxcell ПВЦ Флексибилни Цевки 50mm ID x 2m Должина Висок Притисок Челик Жица Црево Обновено
uxcell ПВЦ Флексибилни Цевки 50mm ID x 2m Должина Висок Притисок Челик Жица Црево

На 5 / 8 инчи x 3.3 Нозе Челик Жица Вшмукување ПВЦ Флексибилни Цевки е совршен за масло, гориво, вода, воздух �

DEN 0.00
Quickun Лесен Степен на ПВЦ Винил Цевки, 1/8 ID x 3/16 OD Пластични Флексибилни Хибрид Јасно ПВЦ Цевки Црево BPA Free Линија, Обновено
Quickun Лесен Степен на ПВЦ Винил Цевки, 1/8 ID x 3/16 OD Пластични Флексибилни Хибрид Јасно ПВЦ Цевки Црево BPA Free Линија,

ПВЦ Материјали Цевки е направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, лесни и флексибилни, можат да го из�

DEN 0.00
uxcell ПВЦ Цевки 1/2 Инчи X 3.3 Ft Јасно Плетенка Флексибилни, Тешки-Должност Цевка Цевка Обновено
uxcell ПВЦ Цевки 1/2 Инчи X 3.3 Ft Јасно Плетенка Флексибилни, Тешки-Должност Цевка Цевка

На 1 / 2 Инчи x 3.3 Нозете Јасно Плетенка Флексибилни Цевки е совршен за масло, гориво, вода, воздух и линии.О�

DEN 1341.60
Midland 38-960Y5 Камионот и на Приколката Најлон Точка Воздушна Кочница Цевки, Жолта Боја, 500' Должина, 3/8 Номинална Обновено
Midland 38-960Y5 Камионот и на Приколката Најлон Точка Воздушна Кочница Цевки, Жолта Боја, 500' Должина, 3/8 Номинална

Супериорен ладното време флексибилност и отпорност на триење.Ув и озонската отпорни најлон.Ги исполнув

DEN 12993.12
ZHHOOHAG Пластична Цевка 1/3/5 Метри Силиконски Црева Транспарентен Храна Одделение Цевка 2mm 4mm 6mm 8mm10mm 12mm Цевка Обновено
ZHHOOHAG Пластична Цевка 1/3/5 Метри Силиконски Црева Транспарентен Храна Одделение Цевка 2mm 4mm 6mm 8mm10mm 12mm Цевка

Цевки отпорен на гребнатинки и корозија.Пресврти и криви нема да предизвика цевки да пропадне или да би�

DEN 0.00
X-DREE 4mm x 7mm Проѕирен Силикони Цевка за Вода Црево Цевка 1 Метар Должина(Tubo де silicona translúcido став tubo де Обновено
X-DREE 4mm x 7mm Проѕирен Силикони Цевка за Вода Црево Цевка 1 Метар Должина(Tubo де silicona translúcido став tubo де

Име На Производ : Силикони Цевка; Материјал : Силикон; Боја : Проѕирна.Големина : 4 x 7mm / 0.2"x0.3"(ID*OD); Производ �

DEN 0.00
VictorsHome Силикони Цевки, 3мм ID x 5mm OD, 6.6 ft (2м) Должина, Флексибилни Силиконска Гума, Цевка за Вода Воздух Цевка Обновено
VictorsHome Силикони Цевки, 3мм ID x 5mm OD, 6.6 ft (2м) Должина, Флексибилни Силиконска Гума, Цевка за Вода Воздух Цевка

ФЛЕКСИБИЛНИ И DURABLEThis силикони цевки има добра флексибилност, не е лесно да се наведнуваат и да се прекин�

DEN 0.00
Bettomshin 3Pcs Најлон PA12 Пневматски Цевки 0.24 ID x 0.31 OD Воздушна Кочница Цевки Воздушна Линија Цевка Цевка 3.28 Обновено
Bettomshin 3Pcs Најлон PA12 Пневматски Цевки 0.24 ID x 0.31 OD Воздушна Кочница Цевки Воздушна Линија Цевка Цевка 3.28

【ДИМЕНЗИИ】 Внатре дијаметар : 6mm / 0.24 инчен,Надворешниот дијаметар : 8mm / 0.31 инчен,Должина : 1m / 3.28 Ft 【МАТЕР

DEN 0.00
Zurn Q3PC1000XBLUE PEX Топла/Ладна Вода за Не-Бариера Цевки Калем, 1/2 Дијаметар, 1000' Должина, 0.5 OD, Пластика, Сина Обновено
Zurn Q3PC1000XBLUE PEX Топла/Ладна Вода за Не-Бариера Цевки Калем, 1/2 Дијаметар, 1000' Должина, 0.5 OD, Пластика, Сина

Висока темп и замрзнувањематеријали отпорни се Прилагодат на двете топла и ладна вода апликации за PEX с�

DEN 239.52
Duda Енергија HPpvc050-025ft 25' x 1/2 ID Висок Притисок Плетенка Јасно Флексибилни ПВЦ Цевки Тешки УВ Хемиски Отпорни Обновено
Duda Енергија HPpvc050-025ft 25' x 1/2 ID Висок Притисок Плетенка Јасно Флексибилни ПВЦ Цевки Тешки УВ Хемиски Отпорни

Id : 1 / 2", OD : 3 / 4", дебелина на ѕид : 1 / 8".Макс работен притисок : 200 psi, пука притисок : 600, минимум наведнуваат р�

DEN 708.72
САД Запечатување Buna-N Цевки - 1/4 ID x 3/8 OD x 5 ft. Долго Обновено
САД Запечатување Buna-N Цевки - 1/4 ID x 3/8 OD x 5 ft. Долго

Материјал : BunaN, Засилување : None.Одделение : Стандард.Цврстина : Мека (60 A 80 A).Наведнуваат Радиус : 1".Лекувањ

DEN 0.00
X-DREE 16.4 Ft Должина Брановидна Тип 35mm Надворешниот Дијаметар Пластични Сплит Loom Цевки(16.4 пити де longitud Tipo Обновено
X-DREE 16.4 Ft Должина Брановидна Тип 35mm Надворешниот Дијаметар Пластични Сплит Loom Цевки(16.4 пити де longitud Tipo

Име на производ : Подели Loom Цевки;Вкупна Должина : 5 M / 16.4 Ft.Надворешниот Кол : 35mm / 1 7 / 16";Внатрешните Кол...

DEN 618.72
CAI Одобрени 100 ft. Цевки, 2-1/8 Надвор Кол, 1-5/8 Внатре Кол, Бела Обновено
CAI Одобрени 100 ft. Цевки, 2-1/8 Надвор Кол, 1-5/8 Внатре Кол, Бела

Погоден за топла и ладна вода, дистрибуција, ова хлоротпорни PEX nonbarrier цевки нуди висок пукна притисок ре�

DEN 0.00
САД Запечатување ФДУ Засилен ПВЦ Цевки - 1/2 ID x 5/8 OD x 5 ft. Долго Обновено
САД Запечатување ФДУ Засилен ПВЦ Цевки - 1/2 ID x 5/8 OD x 5 ft. Долго

Материјал : ПВЦ, Засилување : Полиестер Плетенка.Одделение : Стандард.Цврстина : Мека (60 A 80 A).Наведнуваат

DEN 0.00
АТП Surethane Полиуретан Пластични Цевки, Сива, 5/32 ID x 1/4 OD, на 100 метри Должина Обновено
АТП Surethane Полиуретан Пластични Цевки, Сива, 5/32 ID x 1/4 OD, на 100 метри Должина

Surethane полиуретан притисок цевка погоден за компримиран воздух и одбраната течности и хемикалии со пови�

DEN 278.88
Јасно Пластика Винил Флексибилни ПВЦ Цевки Црево, 3/4 / .75, Ft 328 Обновено
Јасно Пластика Винил Флексибилни ПВЦ Цевки Црево, 3/4 / .75, Ft 328

ПВЦ цевки е polyvinyl хлорид пластика со plasticizers да се направи повеќе флексибилен и транспарентен.Не може да �

DEN 0.00
Midland 38-965O5 Камионот и на Приколката Најлон Точка Воздушна Кочница Цевки, Портокалова Боја, 500' Должина, 1/2 Номинална Обновено
АТП-PU18AC Surethane Полиуретан Пластични Цевки, Јасно, 1/16 ID x 1/8 OD, на 100 метри Должина Обновено
АТП-PU18AC Surethane Полиуретан Пластични Цевки, Јасно, 1/16 ID x 1/8 OD, на 100 метри Должина

Surethane полиуретан притисок цевка погоден за компримиран воздух и одбраната течности и хемикалии со пови�

DEN 402.24
Tygon 2001 Пластификатор Слободни Цевки AE300003, 3/16 x 1/16 50 FT - Неискористени, Неоштетени Објект Обновено
Tygon 2001 Пластификатор Слободни Цевки AE300003, 3/16 x 1/16 50 FT - Неискористени, Неоштетени Објект

Tygon 2001 Пластификатор Слободни Цевки AE300003, 3 / 16 x 1 / 16 50 FT.Суровини се произведени според висок технолошки с

DEN 0.00
EuisdanAA 1mm x 2mm Висока Темп Отпорни Флексибилни Јасно Силикони Цевка Цевка Цевка 10M Должина(Tubo де silicona transparente Обновено
EuisdanAA 1mm x 2mm Висока Темп Отпорни Флексибилни Јасно Силикони Цевка Цевка Цевка 10M Должина(Tubo де silicona transparente

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Силикон; Нето Тежина : 30g.Пакет Содржина : 1 x Силикони Цевка; Глав�

DEN 0.00