ARTIBETTER Игла Felting Постави Алатка 8 Бои Влакна Волна Предиво Roving Шиење Плетење Везови Материјали за DIY Комбинација Почетници Занает Љубовник

ARTIBETTER Игла Felting Постави Алатка 8 Бои Влакна Волна Предиво Roving Шиење Плетење Везови Материјали за DIY Комбинација

DEN 1543.20

Обновено

Достапно за нарачка

- Големина : Околу 17.- Широк спектар на употреба : Погоден за волна почувствува, игла felting и други занает проектот.- Секој волна почувствува е многу мека, се чувствува многу удобно, изгледа мал, но тоа е многу тесна.Како за купување на овој пригоден везови крои во собата.Широк спектар на употреба : Погоден за волна почувствува, игла felting и други занает проект.Пакет Including1 x cushion8 x бои на волнени thread1 x awl1 x дрвени stamp1 пар x прст cot7 x ѕиркаат pin1 x сина игла bottle1 x предиво cutter1 x лепак stick1 x складирање box5 x мобилен телефон strap5 x circle5 x 9-pin6 x nose6 парови x очи.- Направени од премиум материјали, тоа е безбедно за човечкото тело и може да се користи со мир на умот.Секој волна почувствува е многу мека, се чувствува многу удобно, изгледа мал, но тоа е многу тесна.- Големина : 17.Направени од премиум материјали, тоа е безбедно за човечкото тело и може да се користи со мир на умот.Сет вклучува 50 материјали и алатки, доволно материјали и алатки за да можете да ја користите повеќе погодно.- Можете да DIY кадифен играчки за родителите, сопругата, децата, пријателите, итн.- Сет вклучува 50 материјали и алатки, доволно материјали и алатки за да можете да ја користите повеќе погодно.

Избор на клиент

Wistyria Изданија W200N Felting Игла, 4-Пакет Обновено
Wistyria Изданија W200N Felting Игла, 4-Пакет

Да ги користите овие felting игли да се создаде убави дизајни на игла felting проект.Овој пакет содржи метал и п

DEN 240.96
Lacis LD79 Ергономски Felting Игла Зафат со Игла Обновено
Lacis LD79 Ергономски Felting Игла Зафат со Игла

Голем ергономски дрво се справи со челик се провери за exchangeable игли.Овој мал јајце во облик на контрола б�

DEN 0.00
Чувствував Игла Алатка, Игла Felting Игли Felting Дополнителен Комплет Felting Игли за DIY Играчка Занает Обновено
Чувствував Игла Алатка, Игла Felting Игли Felting Дополнителен Комплет Felting Игли за DIY Играчка Занает

На rustproof игли нема да се деформира лесно, и мала тежина и компактни димензии е многу лесно да се носат и п�

DEN 825.60
Felting Игли, Железо Трајни Преносни 2 Поставете Волна Почувствува Игла за DIY Играчки Занает Направи Чувствува Животни Обновено
Волна Felting Алатка за Полнење, Дрво се Справи со DIY Волна PIN Felting Игли Felting Алатка Поставите 9cm / 8.6 cm / 7.9 Обновено
Волна Felting Алатка за Полнење, Дрво се Справи со DIY Волна PIN Felting Игли Felting Алатка Поставите 9cm / 8.6 cm / 7.9

Функција : 1.Црното шише може да се сместат на чувствува игли според големината на игли, удобен и да се из�

DEN 0.00
CHENGYIDA Felting Игли - 90 Парчиња - 3 Големини Обновено
CHENGYIDA Felting Игли - 90 Парчиња - 3 Големини

90 компјутери во 3 различни големини,30 компјутери по големина.Триаголен поени игли.ГолеминаS : (3.11"),SizeM : (3.2

DEN 453.60
VKTECH Felting Игла Алатка со 3 Игли DIY Чувствува Везови Удар Алатка (Розева) Обновено
VKTECH Felting Игла Алатка со 3 Игли DIY Чувствува Везови Удар Алатка (Розева)

Дизајнот е лесен за употреба, удобни за носење, и лесно да се работи.Овие волна почувствува игли се погод

DEN 0.00
Baoblaze 14 Парчиња Петокрак Облик на Спирала Форма Felting Игли Pin Алатки DIY Филц од Волна Дополнителен Комплет Игли Обновено
Baoblaze 14 Парчиња Петокрак Облик на Спирала Форма Felting Игли Pin Алатки DIY Филц од Волна Дополнителен Комплет Игли

DIY алатки, може да се користи директно за felting работи.Дизајнот и користењето е многу едноставно, удобно д�

DEN 1749.60
Т. С GHG 96 Парчиња Триаголен Игла Felting Игли, 36 Мерач 38 Мерач 40 Колосек, 3 Дрвени Рачки, Волна Игла Felting Алатка Обновено
Т. С GHG 96 Парчиња Триаголен Игла Felting Игли, 36 Мерач 38 Мерач 40 Колосек, 3 Дрвени Рачки, Волна Игла Felting Алатка

???? 96 парчиња алатки во собата, вклучувајќи 3 различни величини на игли, вкупно 90 игли и 3 дрвени рачки (3 др

DEN 0.00
Bagsmith Felting Игла Обновено
Bagsmith Felting Игла

LACISFelting Игла.Еден елегантен дрво зафат за удобно држење една стандардна игла која е лесно да се отстрани,

DEN 0.00
34Pcs Чувствува Pocked Игли Сет 3 Големини Felting Игли Волна DIY Занает Чувствува Алатки со Дрво се Справи и Кожа на Прст Обновено
Игла Felting Комплет, Дрвени Справи со Игла Felting Материјали Felting Игли за DIY Комбинација и Занает за Изработка на Обновено
Игла Felting Комплет, Дрвени Справи со Игла Felting Материјали Felting Игли за DIY Комбинација и Занает за Изработка на

Доаѓаат во три игла големини за да ги задоволат вашите потреби за различни мали животни, кукли, играчки �

DEN 856.80
30 Компјутери Игла Felting Комплет, Волна Felting Игли Алатка, Игла Felting Материјали, Волна Felting Материјали Игла Felting Обновено
30 Компјутери Игла Felting Комплет, Волна Felting Игли Алатка, Игла Felting Материјали, Волна Felting Материјали Игла Felting

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : PhinКомпјутери Игла Felting Алатки, добредојдовте водич, нашата 7*24 пријателски услуги на

DEN 0.00
FUZHA Трајни рачно изработени со 3/7 Игли, Метал Пластична Рачка Удар Алатка, Волна Почувствува Бод Felting Игла Везови Обновено