zdz Машини за Перење Полици 2-Tier,прачки Зачувате Простор Агол Складирање Кабинети Над Подот Commode Полица, за Бањи Тоне Балкони (Боја : Бела, Големина : 66.925.210.2 во)

zdz Машини за Перење Полици 2-Tier,прачки Зачувате Простор Агол Складирање Кабинети Над Подот Commode Полица, за Бањи Тоне

DEN 1776.00

Обновено

Достапно за нарачка

За повеќе детали, ве молиме погледнете на вистинскиот производ примени.Тоа може да биде инсталиран брзо, и на подот, стои тип не треба да се удирани со тупаници и не ја оштетува оригинални средина.Користете вклучен хардвер и следете ги инструкциите во упатството за да се соберат и да ги користите чекор по чекор. 【Цврсти и издржливи】 тоалет решетката е направен од високо-густина ПВЦ фолија, која е нежна и убава, стабилна и не-деформација, фирма агли и детали без warping, носат-отпорни, и фино полиран, задебелена јаглероден челик заграда рамка, зголемување на поставување рамнотежа, силна носивоста.【Уникатен дизајн】 На мултифункционален тоалет полица создава елегантна атмосфера за вашите купатило, кујна, перална, балкон, итн.Исклучителен изглед, таписерии изработка, не само практично, тоа е едноставно уметничко дело., да ги искористат предностите на неискористениот или контра просторот во бањата, како на пример, крпи и разни бања потреби, да ви донесе да се Дојде до чиста и уредна бања. 【Голем капацитет】 Мулти-слој за складирање е разумно класифицирани, зголемена за складирање прегради, слоевит складирање велс добро се нареди, запечатени дизајн, сместен предмети паѓа, со сушење род дизајн, удобен и практичен, голем капацитет и повеќе простор за складирање. ●Име на производ : тоалет рек●Боја класификација : бела●Материјал : пвц●Димензии : 170*64*26cm/66. 【Лесно да се соберат】 Овој тоалет решетката е лесно да се инсталира. 【Мултифункционален】 Функционална складирање багажник, бања управување со вертикална простор за складирање, погоден за повеќето тоалети и машини за перење, кои се користат во дневната соба, кујната, влезот, перење, балкон, влезот, дом, хотел, нови простории и други сцени , Тоа може да се користи како складирање кабинет, кујна рек, погон рек, перење организаторот.

Избор на клиент

Сојузничките Месинг FT-2/22 Фокстрот Колекција 22 Инчен Две Нивоа Стаклена Полица, Брусен Бронза Обновено
Сојузничките Месинг FT-2/22 Фокстрот Колекција 22 Инчен Две Нивоа Стаклена Полица, Брусен Бронза

Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг мат

DEN 0.00
Сојузничките Месинг КП-1-16-GAL-IRW Каролина Колекција 16 Инчен Галерија Железнички Дрво Полица, Мат Црна Обновено
Сојузничките Месинг КП-1-16-GAL-IRW Каролина Колекција 16 Инчен Галерија Железнички Дрво Полица, Мат Црна

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.�

DEN 6300.00
Schraube Полица Виткање Задебелена Крпа Рек Бања Складирање Рек Ѕид Монтажа на Перфорирана и Перфорирани-Бесплатна Бања, Обновено
Сојузничките Месинг РК-5/22TB 22 Инчен Три Нивоа Интегрирани Крпа Бар Стаклена Полица, Полиран Месинг Обновено
Сојузничките Месинг РК-5/22TB 22 Инчен Три Нивоа Интегрирани Крпа Бар Стаклена Полица, Полиран Месинг

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос

DEN 3911.76
Сојузничките Месинг CC-1-16-ДЕВОЈКА Каролина Кристал Колекција 16 Инчен Галерија Железнички Стаклена Полица, Сатен Никел Обновено
Smedbo МСП, Полиран Хром HK347 Полица Wallmount, 60 x 12 x 5 cm Обновено
Smedbo МСП, Полиран Хром HK347 Полица Wallmount, 60 x 12 x 5 cm

Дом Бања Стаклена Полица Со Загради Во Полиран Хром.Матирано Стакло.Сокриени Прицврстување.Од Името На

DEN 0.00
Plantex Висок Степен на Метал Мулти-Цел Полица - Бања Полица - Кујна Полица 14 X 5 инчи - Ѕид - Пакување од 3 Обновено
Plantex Висок Степен на Метал Мулти-Цел Полица - Бања Полица - Кујна Полица 14 X 5 инчи - Ѕид - Пакување од 3

Направени Од MS Лист со Прав Обложени, Големина : L35 X Б12 X H6 См.Повеќенаменски Користи Шампон Багажник, Па�

DEN 1069.92
Kohler К-14381-BN Purist Крпа Полица, Жив Бранеа Никел Обновено
Kohler К-14381-BN Purist Крпа Полица, Жив Бранеа Никел

Премиум метална конструкција обезбедува трајност и сигурност 24" W x 115 / 8" D x 31 / 8" H Заврши Purist дизајн решен�

DEN 2181.60
Зен Градина Спа Рака Сапун 1.8 мл Масло од Авокадо, Индиски Исцелување Глина (Бентонит Глина), Овес Прав, Спа Етерично Обновено
GYZCZX Бања Хардвер Поставете Крпа Рек Хартија Носителот Крпа Бар Агол Полица Тоалет Четка Носителот Кука Алуминиум Бања Обновено
Ufolet Здрав Густа Пластика Туш Нога Одмор, Нога Одмор, Туш кабина за Бања Дома Обновено
Ufolet Здрав Густа Пластика Туш Нога Одмор, Нога Одмор, Туш кабина за Бања Дома

Површина е мазна, со удобно допирчувство.Лесна инсталација со вшмукување чаша, не може да биде лесно да �

DEN 1260.00
Двоен Слој Бања Пешкир Полици Ѕид Луксузни Бања Пешкир Носителот Полиран Бања Прибор Туш Полица Крпа Рек 1 buc Обновено
Двоен Слој Бања Пешкир Полици Ѕид Луксузни Бања Пешкир Носителот Полиран Бања Прибор Туш Полица Крпа Рек 1 buc

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Стил : Fasion.Крпа Рек Тип : ДВОЈНО.Сертификација : NONE.Потекло : CN(Потекло).Ма

DEN 0.00
Сојузничките Месинг RW-34TB/18 Ретро Бран Колекција 18 Инчен Две Нивоа Интегрирани Крпа Бар Стаклена Полица, Антички Бакар Обновено
MODONA Двојно Агол Стаклена Полица со Железница – Сатен Никел – 5 Година Гарантен Обновено
MODONA Двојно Агол Стаклена Полица со Железница – Сатен Никел – 5 Година Гарантен

Двојно Агол Стаклена Полица со Железница.Големина = 9½" x 9½" x 13½".Идеален за употреба во Туш да се Одржи на

DEN 959.76
Сојузничките Месинг МА-3 Mambo Колекција 2 Ниво Агол Стаклена Полица, Мат Сива Обновено
Сојузничките Месинг МА-3 Mambo Колекција 2 Ниво Агол Стаклена Полица, Мат Сива

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос

DEN 0.00
Сојузничките Месинг CV-1TBT-16-GAL Clearview Колекција 16 Инчен Галерија Крпа Бар и Извртени Акценти Стаклена Полица, Мат Обновено
Мраз 1115 Janitorial Полица, Метален Обновено
Мраз 1115 Janitorial Полица, Метален

Сите заварени изградба на 20 мерач тип на 304 нерѓосувачки челик бр 4 бранеа заврши.Полица карактеристики 3

DEN 0.00
Wenko 2-Ниво Рек Класичен Плус-Ѕидот, Бања Полица со rustproofing, Челик, Бели, 24 x 15 x 32.5 cm Обновено
Wenko 2-Ниво Рек Класичен Плус-Ѕидот, Бања Полица со rustproofing, Челик, Бели, 24 x 15 x 32.5 cm

Лесно да се отстрани без да остават траги.Опис на производот Високоодделение рѓа заштита со помош на ин�

DEN 409.20
Сојузничките Месинг CC-2-16 Каролина Кристал Колекција 16 Инчен Две Нивоа Стаклена Полица, Полиран Никел Обновено
Сојузничките Месинг CC-2-16 Каролина Кристал Колекција 16 Инчен Две Нивоа Стаклена Полица, Полиран Никел

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.�

DEN 0.00
Toyvian Метла Држачот за Ѕид Метла Организатор Четка Метла Складирање Рек Без Дупчење Анти Лизга Четка Закачалка за Домашна Обновено
Сојузничките Месинг CV-1TBT-16-GAL Clearview Колекција 16 Инчен Галерија Крпа Бар и Извртени Акценти Стаклена Полица, Сатен Обновено
XVL Бања Стаклена Полица Калено Стакло Ѕид Монтирани Складирање Нерѓосувачки Челик SUS304 Бранеа GS3007A Обновено
XVL Бања Стаклена Полица Калено Стакло Ѕид Монтирани Складирање Нерѓосувачки Челик SUS304 Бранеа GS3007A

【ТРАЈНИ】На калено стакло полица е екстра дебели од 8мм, може да се спротивстави на повеќето повремени в

DEN 888.00
Сојузничките Месинг МА-3 Mambo Колекција 2 Ниво Агол Стаклена Полица, Unlacquered Месинг Обновено
Сојузничките Месинг МА-3 Mambo Колекција 2 Ниво Агол Стаклена Полица, Unlacquered Месинг

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос

DEN 0.00