#16B-1 УПРАВУВАЧОТ - Чак/Промени со Струг - 1/4 HP ( Висок База ) Фа 103326 Ни Стоматолошки Депо

16B-1 УПРАВУВАЧОТ - Чак/Промени со Струг - 1/4 HP ( Висок База ) Фа 103326 Ни Стоматолошки Депо

DEN 6324.48

Обновено

Достапно за нарачка

#16 B-1 УПРАВУВАЧОТ - Чак/Промени со Струг - 1/4 HP ( Висок База ) Фабрички инсталирана на десната страна на 26 ВИСОКА БАЗА - 1725-3450 rpm - Моторни Управувачот един embrague о чак automatico ya instalado - [ redwin ].

Избор на клиент

HIGHEMN Струг Машина CCGW060204 2T CBN ЦПУ Струг Здодевни Вртење Сечење Карбид Вметнете за Висока Цврстина Материјал SDQC Обновено
HIGHEMN Струг Машина CCGW060204 2T CBN ЦПУ Струг Здодевни Вртење Сечење Карбид Вметнете за Висока Цврстина Материјал SDQC

Професионална Машина Инструмент Додатоци, ве Молиме да се Обезбеди Безбедно Работење Пред да го Корист�

DEN 0.00
LIANGANAN Алатки 6x100mm S06H-SCLCR06 Здодевни Бар Вртење Алатка држачот за CCMT0602 Вметнете Сечење Алатки Машини за Обновено
LIANGANAN Алатки 6x100mm S06H-SCLCR06 Здодевни Бар Вртење Алатка држачот за CCMT0602 Вметнете Сечење Алатки Машини за

Обработка На Челик ,Од Нерѓосувачки Челик.Леано железо.Карбид легура екипа ,лесен за сечење.Добра отпор�

DEN 0.00
CNC Рутер Гравирање Машина Ротациона Оска 4 Ротари Табела Една Оска 3 вилица 80mm чак+65mm Tailstock CNC поделба на главата+Nema23 Обновено
16SB УПРАВУВАЧОТ - Чак/Промени на 28L Чак/Промени на 28L Струг 1/3HP 115175 Ни Стоматолошки Депо Обновено
16SB УПРАВУВАЧОТ - Чак/Промени на 28L Чак/Промени на 28L Струг 1/3HP 115175 Ни Стоматолошки Депо

Достапни во 115 Volts / 50 Hz, 220 Volts / 50 Hz и 230 Volts / 60 Hz на дополнителни трошоци.Испорака Тежина : 46 кг [20.9 Kg].Единица

DEN 6410.88