Heatless Коса Ролки, Октопод Облик Без Топлински Брановидна Коса Curler за Долга Коса, DIY Косата Алатки за Жените & Девојки, апарати за Виткање на Косата Род Headband Стил Алатк?

Heatless Коса Ролки, Октопод Облик Без Топлински Брановидна Коса Curler за Долга Коса, DIY Косата Алатки за Жените & Девојки,

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Mellow рабовите и се изедначи површината нема да се повлече или оштетување на косата, може да се користат со доверба.Функција : 1.Погоден За Различни Типови Коса : Погоден за дебели, тенки, кадрава или права коса. Безбедно Да се Користи : Heatless коса со ролери ви обезбедува со новиот начин на виткање коса, која може да се добие убави кадрици без оштетување на косата се должи на топлина. Кожата Пријателски Ткаенини : Heatless коса curler усвојува високо квалитетни памук, безбедно и еко пријателски, мека и кожата пријателски, отпорни на абење, лесно да се чисти и трајни производи за употреба.Безбедно Да се Користи : Heatless коса со ролери ви обезбедува со новиот начин на виткање коса, која може да се добие убави кадрици без оштетување на косата се должи на топлина.Ви благодариме за вашето разбирање.8 Виткање Род : Различни од традиционалната коса curler, нашите виткање алатки имаат до 8 виткање прачка, која може да навивам влакната во сите насоки, помогне да се создаде стилски коса кадрици.Кожата Пријателски Ткаенини : Heatless коса curler усвојува високо квалитетни памук, безбедно и еко пријателски, мека и кожата пријателски, отпорни на абење, лесно да се чисти и трајни производи за употреба.3 во Карактеристики : Едноставна операција, октопод форма, природни влакна виткање Пакет Листата : 2 x Виткање Headband Забелешка : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење. Едноставна Операција : Стави коса со ролери на вашата глава како headband, а потоа заврши на сува коса околу виткање ослободи и да ја поправите тоа со дното на рака.

Item Type: Heatless Hair Curler
Material: Cloth, Cotton
Size: Approx. 29 x 44cm / 11.4 x 17.3in
Characteristics: Simple operation, octopus shape, natural hair curling
Package List:
2 x Curling Headband :
Note:
Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Избор на клиент

Yamart Volumizing Косата и Коренот Клип, Природни Влакна Перм Клип Коса Три-Димензионални Моделирање Curler Ролери Бран, Обновено
Yamart Volumizing Косата и Коренот Клип, Природни Влакна Перм Клип Коса Три-Димензионални Моделирање Curler Ролери Бран,

ДЕВОЈКА ГЛАВАТА ДОДАТОЦИ Едноставна и елегантна фризура, не само embellishes обликот на главата и лицето, но,

DEN 136.32
Almencla 10Pcs Професионални Perming Прачки Коса Tools Нема Топлина на Косата Curlers Ролки за Виткање Фризерски Фризура Обновено
Almencla 10Pcs Професионални Perming Прачки Коса Tools Нема Топлина на Косата Curlers Ролки за Виткање Фризерски Фризура

Таа работи добро и на сува, како и влажна коса.Лесен за употреба, можете да виткање на вашата коса со себе

DEN 191.76
8 Парчиња Heatless Навивам Лента Без Топлински Виткање Headband Род Headband Свила Кадрици Headband Коса Curlers Спирала Обновено
8 Парчиња Heatless Навивам Лента Без Топлински Виткање Headband Род Headband Свила Кадрици Headband Коса Curlers Спирала

Удобен за носење : Овие навивам панделки и чешли нема да ви донесе никаква товар и погоден за носење дома

DEN 0.00
КК-мол Големина на Коса со Ролери сетови, Само Контрола, Салон за Коса Облекување Curlers, Косата Curlers, 2 големина на Обновено
КК-мол Големина на Коса со Ролери сетови, Само Контрола, Салон за Коса Облекување Curlers, Косата Curlers, 2 големина на

Не бараат употреба на игли или клипови како лепенка има коса и ролери во место.Безбедност на Косата ролк

DEN 431.76
Bticx Heatless Виткање Род Headband Без Топлински Свила Кадрици Лента за Коса Ролки самолепливи Коса Волумен Магија Жените Обновено
Heatless Виткање Род Headband Без Топлински Сомотски Коса Ролки Мека Пена Виткање Лента со 2 Коса Врски и 2 Клипови за Обновено
Heatless Виткање Род Headband Без Топлински Сомотски Коса Ролки Мека Пена Виткање Лента со 2 Коса Врски и 2 Клипови за

HEATLESS КАДРИЦИ HEADBAND : На сомотски виткање род headband е врз основа на физички принципи за да ти даде нов начин

DEN 263.76
40 Парчиња Спирала Коса Перм Род Спирала Род Пластични Долго Берберот Фризерски Стил Виткање Перм Род Коса Ролки Салон Обновено
24 Парчиња Коса Curlers Спирала Кадрици Стил за Полнење, Без Топлински Коса Ролки Спирала Стил Curlers Heatless Бран Стил Обновено
24 Парчиња Коса Curlers Спирала Кадрици Стил за Полнење, Без Топлински Коса Ролки Спирала Стил Curlers Heatless Бран Стил

Детални големина : спиралата стил curlers и heatless бран стил на косата curlers се прибл.Она што се вклучени, тука с

DEN 0.00
KFidFran Пластични Дами Виткање Алатка Косата Ролери Curler Фризерски 12 Компјутери Розова(Kunststoff Damen Lockenstab Обновено
KFidFran Пластични Дами Виткање Алатка Косата Ролери Curler Фризерски 12 Компјутери Розова(Kunststoff Damen Lockenstab

Тоа е лесно да се користи губење на ролки, кои ви даде beatuiful кадрици.Тој е компактен, лесен и лесно да ги н�

DEN 278.40
Fgertts Без Топлински Curlers - Мека Коса Ролки за Спиење во текот на ноќта - Коса Curlers Ролки Heatless Виткање Род Headband Обновено
Fgertts Без Топлински Curlers - Мека Коса Ролки за Спиење во текот на ноќта - Коса Curlers Ролки Heatless Виткање Род Headband

❤РАЗНОВРСНА : Користете 24 ленти за мека опуштени кадрици, 1 лента за спирали или пресврт испис, заврши цв

DEN 0.00
Jsmhh 180 Парчиња Четка Roller Pick Пластични Ролери ги Собереш Коса Curler Ролери Pin за Виткање на Косата Стил Додатоци Обновено
Jsmhh 180 Парчиња Четка Roller Pick Пластични Ролери ги Собереш Коса Curler Ролери Pin за Виткање на Косата Стил Додатоци

"добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тес�

DEN 1730.40
31 Парчиња Коса Curlers Стил Комплет, Магичен Коса Спирала Кадрици Без Топлински DIY Бранови Ролки со Стил Куки Алигатор Обновено
Виткање железо Коса Ролки Пена за Обновливи Не Греење Стап Алатка За Фризура Виткање железо (Боја : 42pcs) Обновено
Виткање железо Коса Ролки Пена за Обновливи Не Греење Стап Алатка За Фризура Виткање железо (Боја : 42pcs)

Сигурен квалитет и потрајни.Косата цевките се изработени од лесен пена.Без топлински е потребно и без т�

DEN 630.48
Heatless Коса Curler | Октопод во Облик на Виткање Прачка | Домаќинство Мека Виткање Прачки | Curler Headband за Долг или Обновено
Heatless Коса Curler | Октопод во Облик на Виткање Прачка | Домаќинство Мека Виткање Прачки | Curler Headband за Долг или

Безбедно Да се Користи : Heatless коса со ролери ви обезбедува со новиот начин на виткање коса, која може да с

DEN 549.36
HEYUANPIUS Headband Виткање Род, Heatless Виткање Род Headband, Жена Коса Ролки и Curlers со Коса Клипови и венчиња, Фризерски Обновено
HEYUANPIUS Headband Виткање Род, Heatless Виткање Род Headband, Жена Коса Ролки и Curlers со Коса Клипови и венчиња, Фризерски

Стави на виткање железо на вашата глава како headband, може да заврши околу врвот или зацврстете го со коса б

DEN 0.00
Boobeen 50 Компјутери Коса Ролки Вклучуваат Големи и 2 Мали Големини Постави Силикони Curlers Не Клип Виткање на Косата Обновено
1.4 cm Дијаметар Flexi Род 2 Pack Договор Спирала Коса Пена Curler Ролери во Собата, 10 Прачки по Пакет Пресврт Кадрици Обновено
1.4 cm Дијаметар Flexi Род 2 Pack Договор Спирала Коса Пена Curler Ролери во Собата, 10 Прачки по Пакет Пресврт Кадрици

Се создаде спирала кадрици или бранови.Може да се носат на сува или мокра коса, лесна за употреба, без иг�

DEN 287.76
UPIT 5Pcs Коса Ролки Мали Димензии, по Случаен избор на Боја Обновено
UPIT 5Pcs Коса Ролки Мали Димензии, по Случаен избор на Боја

Големина : 2.3" x 0.7".DIY косата дома, Нема потреба за греење и хемиски адитиви, физички кадрава коса, никогаш �

DEN 0.00
42 Парчиња Џамбо Големина на Коса со Ролери во Собата, Вклучуваат 30 Парчиња Само Држи Ролки Само Зафат Коса Curler Фризерски Обновено