StarTech.com Бела Моделирани RJ45 UTP Gigabit Cat6 Patch Кабел - 7 Метри (C6PATCH7WH) Боја: Бела Големина: 7 ft/2.1 m Преносни Електроника Дома Gadget

StarTech.com Бела Моделирани RJ45 UTP Gigabit Cat6 Patch Кабел - 7 Метри (C6PATCH7WH) Боја: Бела Големина: 7 ft/2.1 m Преносни

DEN 479.76

Обновено

Достапно за нарачка

50-micron злато конектори за да се обезбеди оптимално спроводливост, додека елиминирање на сигналот на мрежата на косата се должи на.Лиен вирус олеснување спречува кабел од тоа да биде свиткана во остри агли на RJ45 приклучок, да.Лиен RJ45 конектори.Внимателно се изградени и тестирани, да се задржи во Близина на Крајот Crosstalk (СЛЕДНА) и во рамките на прифатливите граници.

Избор на клиент

Monoprice Cat6A Ethernet Patch Кабел - 0.5 Нозе - Црвена (10 Парчиња) Мрежа Интернет-Кабелот, Snagless RJ45 UTP Чисто Голи Обновено
Monoprice Cat6A Ethernet Patch Кабел - 0.5 Нозе - Црвена (10 Парчиња) Мрежа Интернет-Кабелот, Snagless RJ45 UTP Чисто Голи

Високи Перформанси.Потенки и Полесни.Snagless и Тесен Подигање Дизајн.Полесно е да насочите и да ги зачувув�

DEN 0.00
NTW 1' Cat6 Snagless Unshielded (UTP) RJ45 Ethernet Мрежа Patch Кабел - Зелена - 345-U6-001GN Обновено
NTW 1' Cat6 Snagless Unshielded (UTP) RJ45 Ethernet Мрежа Patch Кабел - Зелена - 345-U6-001GN

UTP Категорија 6a Patch Кабли со 50u' plug UTP Категорија 6a Patch Кабли со 50u' приклучок ви даде брз и сигурен конекциј

DEN 0.00
Youanshanghang LIN Мрежен Кабел 7.6 m CAT8 Компјутер Префрлете Рутер Ултра-Тенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Печ Доведе Обновено
Youanshanghang LIN Мрежен Кабел 7.6 m CAT8 Компјутер Префрлете Рутер Ултра-Тенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Печ Доведе

7.6 m CAT8 Компјутер Префрлете Рутер Ултратенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Печ Доведе RJ45 1 На оваа висококвал�

DEN 0.00
Кабел Прашања УЛ Наведени 12-Порта Cat6, Мачка 6 Вертикална Мини Patch Panel со 89D Заградата & 25-Pack Cat6 RJ45 Корекција Обновено
Кабел Прашања УЛ Наведени 12-Порта Cat6, Мачка 6 Вертикална Мини Patch Panel со 89D Заградата & 25-Pack Cat6 RJ45 Корекција

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1190.16
TRENDnet 48-Порта Празно Корекција Заштитените 2U HD Patch Panel, ТЦ-KP48S, 2U 19 Метал Rackmount Домување, Управување Обновено
TRENDnet 48-Порта Празно Корекција Заштитените 2U HD Patch Panel, ТЦ-KP48S, 2U 19 Метал Rackmount Домување, Управување

48порта празно корекција заштитените patch panel 2 U 19" rackmount подготвени.Користење со ТЦK06 C6 A Cat6 A заштитените ко

DEN 1080.48
164 ft/50m Ethernet Мрежа најголемиот Дел Кабел | FTP 23AWG Заштитените Gigabit Анти-Притискање Интернет Кабел Отворено Обновено
164 ft/50m Ethernet Мрежа најголемиот Дел Кабел | FTP 23AWG Заштитените Gigabit Анти-Притискање Интернет Кабел Отворено

Ова вклучува Xbox, PS4, HDTV, прекинувачи, принтери.Внатрешна и надворешна сигналите не се атенуирани.Едноста�

DEN 0.00
InstallerParts Етернет Кабел CAT6 UTP Кабел Стартува 8 FT - Бело - Professional Серија - 10Gigabit/Sec Мрежа/High Speed Обновено
InstallerParts Етернет Кабел CAT6 UTP Кабел Стартува 8 FT - Бело - Professional Серија - 10Gigabit/Sec Мрежа/High Speed

【Максимална Компатибилност】 Користите Cat6 patch кабел за да го поврзете уреди на Локална Мрежа (LAN), како ш�

DEN 0.00
X-DREE 5.5mmx2.1mm DC Џек RJ45 Ethernet Порта за 28 Жица Крајот 1.25 Стр Мрежен Кабел(5.5mmx2.1mm DC Џек RJ45 Ethernet Обновено
X-DREE 5.5mmx2.1mm DC Џек RJ45 Ethernet Порта за 28 Жица Крајот 1.25 Стр Мрежен Кабел(5.5mmx2.1mm DC Џек RJ45 Ethernet

Конектор Тип на : DC Влез (5.5 мм x 2.1 mm), RJ45 8 P8 C Ethernet Порта.Име На Производ : Мрежен Кабел.Материјал : ПВЦ Пласт�

DEN 694.32
1000 Нога најголемиот Дел Заштитените Cat6a Етернет Кабел, SFTP, Заробени Бакар, Гајтанот, 26AWG, 500Mhz, 10Gig Мрежа Patch Обновено
1000 Нога најголемиот Дел Заштитените Cat6a Етернет Кабел, SFTP, Заробени Бакар, Гајтанот, 26AWG, 500Mhz, 10Gig Мрежа Patch

100% Се Отвори Кратки & Miswire Тест Cat6a Етернет Кабел е препорачливо ако ви е потребна поголема спецификација

DEN 2805.12
90 степени Десен Агол Cat6 Етернет Кабел за Продолжување RJ45 Мачка 6 Машки да се Женски Ethernet LAN Мрежата Кабел Адаптер Обновено
Кабли Директни Онлајн Snagless Cat5e Ethernet Мрежа Patch Кабел Сина 6 Стапки Обновено
Кабли Директни Онлајн Snagless Cat5e Ethernet Мрежа Patch Кабел Сина 6 Стапки

Стандарди за усогласеност : ОВЖС / минлив исхемичен напад568 B Категорија 5 E.Се работи Најдобро За Вашиот Д

DEN 0.00
Вредност 21.99.1438 15 m UTP PatchCord Cat6a Етернет Кабел - Жолта Обновено
Вредност 21.99.1438 15 m UTP PatchCord Cat6a Етернет Кабел - Жолта

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
90 степени Десен Агол Cat6 Етернет Кабел за Продолжување RJ45 Мачка 6 Машки да се Женски Ethernet LAN Мрежата Кабел Адаптер Обновено
Етернет Кабел Extender,RJ45 Спојка, во Согласност Спојка за Cat7/Cat6/Cat5e/cat5 Етернет Кабел Extender Конектор - Ethernet Обновено
Етернет Кабел Extender,RJ45 Спојка, во Согласност Спојка за Cat7/Cat6/Cat5e/cat5 Етернет Кабел Extender Конектор - Ethernet

❤️RJ45 спојка се користи за поврзување на две машки ethernet кабли заедно и да се прошири на должината на ете�

DEN 143.76
Cmple - Мачка-6 Цврст PVC UTP 23AWG Голи Бакар ЦМР Кабел со Gigabit Ethernet Сива Обновено
Cmple - Мачка-6 Цврст PVC UTP 23AWG Голи Бакар ЦМР Кабел со Gigabit Ethernet Сива

214 Доаѓа во повлече, нога обележани и лесно за користење кутија за Кабел Должина : 1000ft Кабел Диригент Мат�

DEN 4232.88
gofanco 100ft Unshielded UTP Ethernet CAT6 Кабел - Чист Бакар Кабел, 23AWG, EIA-568-B Стандарди, Идеален за МАЧКА Обновено
gofanco 100ft Unshielded UTP Ethernet CAT6 Кабел - Чист Бакар Кабел, 23AWG, EIA-568-B Стандарди, Идеален за МАЧКА

✔ 100% ЧИСТ БАКАР – идеален за високи перформанси A / V сигнал трансфери со помалку DC отпор и сигнал за слаб

DEN 1336.56