KHUY Лесни Шетач,Компактен Патување Кабриолет,Една Страна, Свитлива,со Пет Точка Темперамент, 3-во-1 Кукла Pram, Превозникот, и Шетач (Боја : Зелена)

KHUY Лесни Шетач,Компактен Патување Кабриолет,Една Страна, Свитлива,со Пет Точка Темперамент, 3-во-1 Кукла Pram, Превозникот,

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Голема седиште и големи преклопен покрив.Механизам за лесно виткање со една рака.Сите тркала се во шок-апсорбирање.Мазна, мулти-фаза на приспособување на backrest од седење на лаже позиција.Безбедност тестирани за ергономски дизајн,заштита на бебето мозокот и телото Сите терен pram шетач Лесно возење на сите патишта Флексибилен дизајн.Бебе stroller This шетач има лулка дизајн за да се прилагоди на бебето да седат или спиење.Изработен од алуминиумска легура, тоа е издржлив & здрав.Седиштето на столот е реверзибилна, со полулегнал свртена кон вас или со кои се соочува улица, префрлување слободно.Погоден за деца 0-36 месеци, 15kg капацитет.Specifications Material : алуминиум alloy Front тркала : (360 ° на ротација)Задните тркала : (Една нога двојно кочница)Шетач предмет : 0-36 месеци infantprompt : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Избор на клиент

LVLVLO Милениче Шетач, Станица Вагон, столче, Количка за Бебе Шетач, Погоден за домашни Миленици со Стареење, Инвалидитет, Обновено
Расклопна Вагон Количка неограничена власт Еспресо Кафе Форма за Собирање Млеко Чаша Обоени Количка за Комунални Вагон Обновено
CYBEX Eezy S Twist 2 Шетач, 360° Ротирачко Седиште, Родители кои се Соочуваат или Свртени Напред, Една Рака Recline, Компактен Обновено
Расклопна Комунални Виткање Вагон Количка Лесна со Папрат Лист Equisetum Детелина Лисја и Шумски Растенија Прилагодливи Обновено
Hatirea стапчиња за јадење, Не се Лизга за Обука на стапчиња за јадење, за Деца(Жолта, Зајак) Обновено
Hatirea стапчиња за јадење, Не се Лизга за Обука на стапчиња за јадење, за Деца(Жолта, Зајак)

Не се лизга и рамни стапчиња за јадење главата дизајн, ве спречи од менгеме храна намалува.На висококвал

DEN 194.16
Расклопна Вагон Количка Куче и шепа Лесна Количка за Комунални Вагон Голем Капацитет Градина Количка со Push Бар на Плажа Обновено
Makita XUC01X1 36V (18V X2) LXT Brushless серво Количка, Само Алатка Обновено
Makita XUC01X1 36V (18V X2) LXT Brushless серво Количка, Само Алатка

На серво Рака Камион карактеристики Екстремни Заштита Технологија (XPT), конструиран за зголемување на п�

DEN 0.00
LJFLI Милениче Шетач Куче Шетач Свитлива на Четири Тркала Количка за Средни Кучиња Мали Кучиња Реверзибилна Голема мачка Обновено
ZLH Рака количка Виткање Преносни Алуминиум Легура количка се Повлече Товар Приколка Багаж Количка Количка Количка Товарот Обновено
UPPAbaby Круз V2 Шетач - Григориј (Сина Лапорец/Сребрена/Седло Кожа) + Travelbag за Vista, V2, Круз, V2 Обновено
UPPAbaby Круз V2 Шетач - Григориј (Сина Лапорец/Сребрена/Седло Кожа) + Travelbag за Vista, V2, Круз, V2

На КРУЗ V2 има помал укината големина го прави полесно да се носат, навивам далеку или заземаат помалку б�

DEN 21119.52
Ора и Огништето Внатрешна/Надворешна Лале и Количка Зависник Полипропилен Акцент Килим Обновено
Ора и Огништето Внатрешна/Надворешна Лале и Количка Зависник Полипропилен Акцент Килим

Вратата мат со лале и количка дизајн во нијанси на розова, зелена и црвена боја.Времетоотпорни, супертра

DEN 0.00
Расклопна Вагон Количка Изолирани Едноставен Стил Лесна со Лавра Нордиските twig Форми Случаен Количка за Комунални Вагон Обновено
Dilwe Чадор Стојат, од не ' Рѓосувачки Челик Велосипед Бебе Шетач MBC Чадор Стојат Pram Стигнале Чадор Држач Обновено
Dilwe Чадор Стојат, од не ' Рѓосувачки Челик Велосипед Бебе Шетач MBC Чадор Стојат Pram Стигнале Чадор Држач

Чадор застане е направен со супериорен квалитет, од нерѓосувачки челик материјал, и со најдобрите израб

DEN 292.56
QICC Преносни Кампување Количка Плажа Кошничка со 5 Инчен Тркала Отворено Виткање Количка Градина Рака Количка Поддршка Обновено