Moxy Duckpin Делукс Tote Боречка Торба - Виолетова/Црна

Moxy Duckpin Делукс Tote Боречка Торба - Виолетова/Црна

DEN 1238.40

Обновено

Достапно за нарачка

Оваа боречка торба има страна на преградата за да се одржи до mens големина 14 чевли и пена топката носителот кој има до 4 Duckpin Боречка Топчиња.За вашиот екстра мали предмети голем е пред додаток џеб и чантата, исто така, вклучува поместена прилагодливи рамо, рака за лесна за носење.Покаже малку Moxy на ленти и се остава Без Pin Лево Стои.Ова е стилски, делукс tote Боречка Торба за Duckpin Боречка.Оваа боречка торба има страна на преградата за да се одржи до mens големина 14 чевли и пена топката носителот кој има до 4 Duckpin Боречка Топчиња.Овој стилски делукс боречка торба е совршен торба за да ги носите вашите боречка топчиња, чевли и додатоци да сокаците.Ова е стилски, делукс tote Боречка Торба за Duckpin Боречка.КАРАКТЕРИСТИКИ : 600 Denier ткаенина Прилагодливи, поместена рамо, рака Страна Чевли Оддел Држи до големината 14 чевли Голем пред додатоц.

Избор на клиент

Пирамида Пат Про Делукс Една Боречка Топката Tote Боречка Торба - Има Една Боречка Топката, Еден Пар на Боречка Чевли До Обновено
KR Strikeforce Кралската Флеш Боречка Ранец Црна/Кралската со Неколку Пошта за Сите Ваши Боречка Додатоци и Чевли Обновено
KR Strikeforce Кралската Флеш Боречка Ранец Црна/Кралската со Неколку Пошта за Сите Ваши Боречка Додатоци и Чевли

1680 / 600 D ткаенина.Mesh страна pockts.Има еден пар на чевли и додатоци.Прилагодливи рамо ремени за ултра удобно

DEN 0.00