BCYhr Задниот Поклопец на Батеријата на Задниот Поклопец за Samsung Галакси Note20 (Боја : Зелена)

BCYhr Задниот Поклопец на Батеријата на Задниот Поклопец за Samsung Галакси Note20 (Боја : Зелена)

DEN 2042.40

Обновено

Достапно за нарачка

✬ ✭ ✮ ✡1.Ве молиме потврдете го Телефонот назад на капакот на батеријата тип пред да нарачате,да Биде полесно за да ги собере од copy/генерички делови,работата повеќе совршено. ✬ ✭ ✮ ✡. ✬ ✭ ✮ ✡2.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. ✬ ✭ ✮ ✡. ✬ ✭ ✮ ✡3.ПОПРАВКА ОПСЕГ : Замена на делови поради задниот панел скршени,што се попуштат, да носат прашања како така натаму. ✬ ✭ ✮ ✡. ✬ ✭ ✮ ✡4.Професионалната инсталација се препорачува.Ние не сме одговорни за било каква штета што може да предизвика за вашиот мобилен телефон / мобилен телефон за време на замена процес. ✬ ✭ ✮ ✡.Батеријата на Задниот Поклопец за Samsung Галакси Note20. Боја : Зелена.

Избор на клиент

AFANG Замени Батеријата на Задниот Поклопец со камерата Леќи на Камерата за Huawei P30 Про(Портокалова Боја) (Боја : Сива Обновено
Fulvit за Huawei P9 Батеријата на Задниот Поклопец (Сива) (Боја : Сребро) Обновено
Fulvit за Huawei P9 Батеријата на Задниот Поклопец (Сива) (Боја : Сребро)

За Huawei P9 Батеријата На Задниот Поклопец (Сива) 1 Висок квалитет на батеријата на задниот поклопец замена

DEN 736.80
DDTAO Батеријата на Задниот Поклопец за LG K30 / K10 (2018) / X410 LMX410 LMX410TK(Црн) (Боја : Црна) Обновено
DDTAO Батеријата на Задниот Поклопец за LG K30 / K10 (2018) / X410 LMX410 LMX410TK(Црн) (Боја : Црна)

Телефон задниот поклопец.Батеријата на Задниот Поклопец за LG K30 / K10 (2018) / X410 LMX410 LMX410 TK(Црна).Телефонот н�

DEN 0.00
PHONSUN Задните Врати на камерата Леќи на Камерата Стакло Покрие w Лепило за LG Stylo 6 Q730 Црна (Пакување од 2) Обновено
PHONSUN Задните Врати на камерата Леќи на Камерата Стакло Покрие w Лепило за LG Stylo 6 Q730 Црна (Пакување од 2)

Замена назад задна камера вистински стакло поклопец на леќите со селотејп за LG Stylo 6 Q730 Q730 VM Q730 TM Q730 AM Q730 MM

DEN 0.00
Задниот Поклопец на Батеријата на Задниот Поклопец за Xiaomi Mi 8 Лајт(Бела/Сина) (Боја : Самрак Сина) Обновено
Задниот Поклопец на Батеријата на Задниот Поклопец за Xiaomi Mi 8 Лајт(Бела/Сина) (Боја : Самрак Сина)

Батеријата на Задниот Поклопец за Xiaomi Mi 8 Лајт(Бела) 1 Задниот поклопец замена за Xiaomi Mi 8 Лајт 2...

DEN 960.00
LIYUNSHU Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Нова 6 4G(Дишење Кристал) (Боја : Црна) Обновено
LIYUNSHU Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Нова 6 4G(Дишење Кристал) (Боја : Црна)

Телефон на капакот на Батеријата.Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Нова 6 4 G(Дишење Кристал).Телефон

DEN 0.00
LIYUNSHU Целосна Домување Капак (Средината Рамка Рамки + Батеријата на Задниот Капак) за Галакси Забелешка Edge / N915(Црн) Обновено
Назад Камерата Леќи од Стакло Заден Sapphire Стакло Замена за iPhone X со Поправка Алатка за Полнење Лепило Обновено
Назад Камерата Леќи од Стакло Заден Sapphire Стакло Замена за iPhone X со Поправка Алатка за Полнење Лепило

Висок квалитет на Sapphire камера стаклена леќа замена компатибилна со моделот X (НЕ се евтини обичните стак

DEN 0.00
Ubrokeifixit Mute Копче за Нечујно,Копчето за Заклучување Прекинувач За вклучување/Исклучување Копче,од Страна на Јачина Обновено
Youanshanghang Машина Поправка Делови Замени 10 КОМПЈУТЕРИ за Галакси S7 Водоотпорен Лепило Налепница Обновено
Youanshanghang Машина Поправка Делови Замени 10 КОМПЈУТЕРИ за Галакси S7 Водоотпорен Лепило Налепница

10 КОМПЈУТЕРИ за Галакси S7 Водоотпорен Лепило Налепница 1 Високо квалитетен водоотпорен лепило налепниц

DEN 0.00