3.2 KVA 460V 4А-AC МОТОР ЗА САМОЕВАЛУАЦИЈА, Б

3.2 KVA 460V 4А-AC МОТОР ЗА САМОЕВАЛУАЦИЈА, Б

DEN 240.00

Обновено

Достапно за нарачка

480 VAC.GA0195. Allen Bradley Мачка Број 1333-YAB Прилагодливи Фреквенција AC Мотор-Nameplate Информации - АЛЕН-БРЕДЛИ ЕДЕН Rockwell Меѓународна Компанија Билтен 1333 Серија D+ AC Влез (3 PH) : 3.6 k VA l 460/415/380 Volts l 50/60 Hz l 4.5 Засилувачи AC Излез (3 PH) : 3.2 k VA l 460/415/380 Volts l 60 Hz l 4 Засилувачи Стандардна Единица не дава Моторни Заштита од Преоптоварување, во согласност со NEC или ЦИК, Дел 1 Направен во Јапонија Приближни Димензии : 9 x 11 x 6 Приближна Тежина : 15 Кг.

Избор на клиент

10pcs DC Мотор Модул Обратен PWM Брзина Двојна H Мост Stepper Моторни Мини Победа L298N Обновено
10pcs DC Мотор Модул Обратен PWM Брзина Двојна H Мост Stepper Моторни Мини Победа L298N

5 A*2, врв тековната да 2.7*21*5mm (Dxšxv), ултра мала големина, погоден за собрание и возилото;Монтажа дупка со ди�

DEN 796.80
X-DREE 6 Компјутери DC 3V 10 милиметри Кол Мобилен Телефон Монета Рамен Вибрации на Вибрации на Моторот w Жица(6 Unids Обновено
X-DREE 6 Компјутери DC 3V 10 милиметри Кол Мобилен Телефон Монета Рамен Вибрации на Вибрации на Моторот w Жица(6 Unids

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични,Metal.Net Тежина : 5g; Пакет Содржина : 6 x DC Вибрации на Мото�

DEN 236.16
ZYAMY 10 КОМПЈУТЕРИ DC 3V 12000RPM Микро Стан на Вибрации на Моторот Двете Жичен Мини Пејџер Електронски за Мобилен Телефон Обновено
uxcell 5Pcs DC 4.5 V 22000RPM 1mm Кол Вратило Голема Брзина Мултифункционален Мотор Обновено
uxcell 5Pcs DC 4.5 V 22000RPM 1mm Кол Вратило Голема Брзина Мултифункционален Мотор

Име на производ : DC Мотор;Модел : N10;Номинална Напон : DC 4.5 V Номинална Брзина : 22000 RPM;Тековните : 0.03 A...

DEN 0.00
Tegg Магија&Школка 6PCS DC 3V 85mA 12000 RPM Рамен Мини Вибрации на Вибрации на Моторот Монета Мотор за Мобилен Телефон Обновено
Tegg Магија&Школка 6PCS DC 3V 85mA 12000 RPM Рамен Мини Вибрации на Вибрации на Моторот Монета Мотор за Мобилен Телефон

Тип : MIni Vibration Мотор За Мобилен Телефон Bluetooth.Номинална Брзина : 12000 RPM+ / 2500 RPM.Номинална Напон : DC 3 V.Номинал�

DEN 0.00
Stepper Мотор, TB6600 Надградба на Верзија Motor Drives Алуминиум со Голема Брзина Оптички Изолација за CNC Рутер за Жена Обновено
Stepper Мотор, TB6600 Надградба на Верзија Motor Drives Алуминиум со Голема Брзина Оптички Изолација за CNC Рутер за Жена

9 V42 V DC напојување, Hмост биполарно постојана фаза тече диск.Полузатворен шасија за повеќе тешки опкружу�

DEN 1651.20
ZGQA-GQA Печатач Замена на Делови апарат за Чистење Пумпа Моторни Компатибилен со HP Компатибилен со HP7612 7610 7110 Обновено
ZGQA-GQA Печатач Замена на Делови апарат за Чистење Пумпа Моторни Компатибилен со HP Компатибилен со HP7612 7610 7110

Со добар квалитет по ниска цена, стабилна и долготрајна, совршена алтернатива.Ние веруваме во интегрите

DEN 924.48
Stepper Контроли, со Високи Перформанси Чекор Моторни Возачот, Алуминиум за Издавање Машина за Дрво Машина Обновено
Stepper Контроли, со Високи Перформанси Чекор Моторни Возачот, Алуминиум за Издавање Машина за Дрво Машина

Прекуструјна, overvoltage, undervoltage, краток спој заштита за да се осигура безбедноста на работењето.Со одлична �

DEN 1440.00
5pcs DC 3-5V 1-150RPM 2 Фаза 4 Жица Микро Stepper Мотор со Мини Завртка Род Кол 6mm Повлекува Мотор за Камера на Canon Обновено
5pcs DC 3-5V 1-150RPM 2 Фаза 4 Жица Микро Stepper Мотор со Мини Завртка Род Кол 6mm Повлекува Мотор за Камера на Canon

2 Фаза 4 Жица Stepper Мотор.Номинална Напон : 35 V dc.Кол : 7 MM Висина : 4 MM Излез окно : 1.5 MM (со мала поделба бар) изле

DEN 335.76
ZGQA-GQA Печатач Замена на Делови B4k93-80001 NFC CM751-80016 Б Сензор CM751-80185-Б CM751-80167 CN557-80004 Компатибилен Обновено
ZGQA-GQA Печатач Замена на Делови B4k93-80001 NFC CM751-80016 Б Сензор CM751-80185-Б CM751-80167 CN557-80004 Компатибилен

Ние веруваме во интегритет и да се фокусира на квалитетот.Чувајте вашиот печатач здрави, да ги задржи на

DEN 791.76
ZGQA-GQA Печатач Замена на Делови B4k93-80001 NFC CM751-80016 Б Сензор CM751-80185-Б CM751-80167 CN557-80004 Компатибилен Обновено
ZGQA-GQA Печатач Замена на Делови B4k93-80001 NFC CM751-80016 Б Сензор CM751-80185-Б CM751-80167 CN557-80004 Компатибилен

Ние веруваме во интегритет и да се фокусира на квалитетот.Чувајте вашиот печатач здрави, да ги задржи на

DEN 791.76
1Pcs Користи 2H110MS Тестирани во Добра Состојба Обновено
1Pcs Користи 2H110MS Тестирани во Добра Состојба

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 415.20
Stepper Мотор 2-Фаза Оптички Изолација Сигнал Текст Универзална NEMA23 NEMA34 DM860H Диск Контролер Одбор Модул CNC Гравирање Обновено
EuisdanAA 6Pcs DC 3V 10мм Кол Мобилен Телефон Монета Рамен Вибрации на Вибрации на Моторот w Жица(6Pcs DC 3V 10мм Кол Teléfono Обновено
EuisdanAA 6Pcs DC 3V 10мм Кол Мобилен Телефон Монета Рамен Вибрации на Вибрации на Моторот w Жица(6Pcs DC 3V 10мм Кол Teléfono

( (.Euisdan AA 6 Pcs DC 3 V 10мм Кол Мобилен Телефон Монета Рамен Вибрации на Вибрации на Моторот w Wire Description : Vibrating Ви

DEN 0.00
Мотор, 3-Ph, 7.5 HP, 3510 ВРТЕЖИ во минута, 208-230/460V Обновено
Мотор, 3-Ph, 7.5 HP, 3510 ВРТЕЖИ во минута, 208-230/460V

Инверторот Отценети : Да Nameplate ВРТЕЖИ во минута : 3510 Должина Помалку Окно : 12" Вклучува : Канал Кутија Врат�

DEN 16013.04
Leeson Мотори Nema 12, 100 КС, 400-480 Volts, Washdown Инверторот Диск Епоксидна Обложени Обновено
Leeson Мотори Nema 12, 100 КС, 400-480 Volts, Washdown Инверторот Диск Епоксидна Обложени

Leeson Мотори Nema 12, 100 КС, 400480 Volts, Washdown Инверторот Диск Епоксидна Coated General Спецификации : Нашите Микро Серија

DEN 0.00
Fincor 5202P1 5200 Прилагодливи Фреквенција AC Мотор Контрола Диск 1 HP 2.0 kVA 230V Обновено
Fincor 5202P1 5200 Прилагодливи Фреквенција AC Мотор Контрола Диск 1 HP 2.0 kVA 230V

1 HP 230 VAC.DW3320 Fincor Мачка Бр 5202 P1 Прилагодливи Фреквенција AC Мотор Контрола Диск 1 HPInput : 230 V 50 / 60 Hz Линија Заси

DEN 0.00
СП Мотор, Сплит-Ph, 60 Hz, 1/3 HP Обновено
СП Мотор, Сплит-Ph, 60 Hz, 1/3 HP

Цена За : Секој 'Општа Намена Моторни, СплитФаза, Отворете Dripproof, 1 / 3 HP, Nameplate ВРТЕЖИ во минута 1725, 48 Рамка, Н

DEN 1262.40
Aexit DC 3V-6V Електрични Мотори 10500RPM Ротари Брзина 1.5 mm Вратило Кол Мини Мотор за Фан Мотори DIY Играчка Обновено
Aexit DC 3V-6V Електрични Мотори 10500RPM Ротари Брзина 1.5 mm Вратило Кол Мини Мотор за Фан Мотори DIY Играчка

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал,Пластика,Електрични Parts.Net Тежина : 11g; Пакет Содржина : 1 x М�

DEN 1332.00
Gaeirt Серво Возачот, Stepper Серво Мотор Возачот IHSS57-36-10 Затворена Јамка NEMA23 1Nm Серво Возачот 1pc за Мотор Обновено
Gaeirt Серво Возачот, Stepper Серво Мотор Возачот IHSS57-36-10 Затворена Јамка NEMA23 1Nm Серво Возачот 1pc за Мотор

100% номинална излезна вртежен момент.Променлива струја диск технологија, висока ефикасност тековна.Ком�

DEN 1905.60
Моторни Дискови, Моторни Брзина Контролори 4.0 НА 42VDC NEMA 17/23/34 32 Subdivision со Голема Брзина Оптички Изолација Обновено
Моторни Дискови, Моторни Брзина Контролори 4.0 НА 42VDC NEMA 17/23/34 32 Subdivision со Голема Брзина Оптички Изолација

Полузатворен шасија за повеќе тешки опкружувања, обезбедуваат енергија полуавтоматска тековната закл�

DEN 1915.20
ZYM119 28YBJ-48 DC 5V 4 Фаза 5 Жица Stepper Мотор со ULN2003 Возачот Одбор на самото Место Steuermodul Електрични Коло Обновено
ZYM119 28YBJ-48 DC 5V 4 Фаза 5 Жица Stepper Мотор со ULN2003 Возачот Одбор на самото Место Steuermodul Електрични Коло

Сигурен и погоден за широк спектар на употреба.Висока реализација ефикасност, едноставна за регулирање

DEN 0.00
Вудворд 1765-825 Гувернерот Брзина на Прилагодување на Моторни SSM 40 AC 110V 50-60 Hz / 1765825 (Користи) Обновено
Вудворд 1765-825 Гувернерот Брзина на Прилагодување на Моторни SSM 40 AC 110V 50-60 Hz / 1765825 (Користи)

Услов : Се Користи Како Нови 100% Вистински Производ ќе го добиете она што го гледате на сликите.Цена : Купу

DEN 1675.20
10PCS L298N Мотор чип/Мост Возачот - Внатрешна Switch ZIP-15 Нови Обновено
10PCS L298N Мотор чип/Мост Возачот - Внатрешна Switch ZIP-15 Нови

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 0.00
ALLEN BRADLEY 1336-B020-EAE-FA2-L1 AC Вози 0-250HZ 380/415/460V-AC 22/24/26KVA Обновено
ALLEN BRADLEY 1336-B020-EAE-FA2-L1 AC Вози 0-250HZ 380/415/460V-AC 22/24/26KVA

Моќност : 22 KVA, 24 KVA, 26 KVA.Излезен Напон : 380 VAC, 415 VAC, 460 VAC.Влезен Напон (AC) : 380 VAC, 415 VAC, 460 VAC.Фрекфенција : 0 250 Hz.ALLE

DEN 0.00