Tert Butyl Ацетат - 1 Галон - (4) 32 Fl Мл Шишиња - Растворувач за Лакови, Емајли, Мастила, Лепила, Разредувачи и Индустриски средства за Чистење - Алијансата Хемиски

Tert Butyl Ацетат - 1 Галон - (4) 32 Fl Мл Шишиња - Растворувач за Лакови, Емајли, Мастила, Лепила, Разредувачи и Индустриски

DEN 1872.00

Обновено

Достапно за нарачка

????????????????-???????????????????? ???????????????????????????? ????-???????????????????? ???????????????????????????? ???????? ????????????е безбоен запаливи течни со camphor - или боровинки-како мирис. ???????????????????????????????????????????? : Тоа се користи како растворувач во производството на лакови, емајли, мастила, лепила, разредувачи и индустриски средства за чистење. ???????????????? ???????????????????????? : Ние само извор на највисоко чистотата, Американски направени, премиерот, богородица материјал.Не спојници и имитации, само најдобрите неизменет чист материјал.Ние никогаш нема да се решат за слаб квалитет ниска цена напои-надолу рециклирани спореден производ. ???? ???????????????????????? : Сите наши производи се дојде запечатени и спакуван со вашата безбедност, како наш приоритет.Не протекување.Не се изгубени производ.Нема изговори. ✔️ ???????????????? ???????? ???????????????????????????? : Овој производ е со гордост се произведени во Америка и со премиерот извори материјал од Америка.Полни и се пакуваат во Тексас.Алијансата Хемиски Tert Butyl Ацетат - 1 Галон - (4) 32 Fl Мл Шишиња w/Обновливи Течење и Испарување Доказ Печат.

Избор на клиент

Shanrya Бакар Хлорид Решение Демонстратор, Лесно Чистење Интересни Хемија Експеримент, за Експеримент за на Училиште Обновено
Hexane - Техничко Одделение - 1 Галон - (4) 32 FL Мл Канти - Екстракција, Чистење Агент, Лепила, Покриви, Кожа - во Земјата Обновено
Hexane - Техничко Одделение - 1 Галон - (4) 32 FL Мл Канти - Екстракција, Чистење Агент, Лепила, Покриви, Кожа - во Земјата

Не спојници и имитации, само најдобрите неизменет чист материјал.Тоа е широко се користат како евтин, ре

DEN 1558.80
Лабораторија-Одделение Активен Сув Квасец, 100g - На Curated Хемиски Колекција Обновено
Лабораторија-Одделение Активен Сув Квасец, 100g - На Curated Хемиски Колекција

100g шише активен сув квасец.Лабораторијаодделение материјал за лабораториски и истражување употреба.Се

DEN 0.00
Zep Дуна 143 Делови за Миење Испарување на 36635 5 Литри (1 Кофа) Наменети за употреба во Делови Миење, Дуна Чисти, Дуна Обновено
Zep Дуна 143 Делови за Миење Испарување на 36635 5 Литри (1 Кофа) Наменети за употреба во Делови Миење, Дуна Чисти, Дуна

Високо рафинирани, без мирис растворувачи брзо да се стопи и рамна далеку маст, масло и други почвата.Ни�

DEN 0.00
bioWORLD 30430001-3 Кристал Виолетова Дамка Решение, 500 mL Обновено
bioWORLD 30430001-3 Кристал Виолетова Дамка Решение, 500 mL

Mol.Wt 407.98 Mol.Формула C25 H30 Cl N3 КУД 548629 Хазард Hazmat превозот надомест се однесува.Складирање RT.Грам дамка за ра

DEN 0.00
Квалитетот на Биолошките 351-029-491 Молекуларна Биологија Одделение Вода, Nuclease и Endotoxin Слободни, 4L Обновено
Квалитетот на Биолошките 351-029-491 Молекуларна Биологија Одделение Вода, Nuclease и Endotoxin Слободни, 4L

DNase, RNase и protease тестирани.Endotoxin и mycoplasma тестирани.Складирање Состојба : 15°C до 30°C Молекуларна Биологија Во

DEN 3413.04
PMD Производи Делови за Миење Почиста Растворувач Рака Четка w/Течноста Тече Низ Цевки произведено во САД Обновено
PMD Производи Делови за Миење Почиста Растворувач Рака Четка w/Течноста Тече Низ Цевки произведено во САД

Произведено во САД !Професионални Делови Почиста Четка со 27" Течност Протокот Низ Цевката.Алатка Должин

DEN 0.00
ГФС Хемикалии 88182 Глицин Reagent (ACS), 250g Обновено
ГФС Хемикалии 88182 Глицин Reagent (ACS), 250g

Есеј 98.5% мин.Остатоци по палењето 0.1%.Тешки Метали (како Pb) 0.002%.Хлорид (Cl) 0.005%.Сулфат (SO4) 0.005%.Многу процес ап

DEN 0.00
DIYChemicals N-Butyl Алкохол | 1-Butanol | Висока Чистота | 1 Галон (128 fl мл) Обновено
DIYChemicals N-Butyl Алкохол | 1-Butanol | Висока Чистота | 1 Галон (128 fl мл)

ВИСОКА ЧИСТОТА : Ние само извор на највисоко чистотата, Американски направени, премиерот, материјал.Не с

DEN 0.00
Детали Guardz Микрофибер И Пена Подлога Почиста Спреј (650ML - 2 ПАРЧИЊА) Обновено
Детали Guardz Микрофибер И Пена Подлога Почиста Спреј (650ML - 2 ПАРЧИЊА)

Лесно ги отстранува полски, восок, пломби, сложена и дамките од вашиот микрофибер, пена или волна влошки

DEN 0.00
Isopropyl Алкохол Одделение 70% Триење на Алкохол - 1 Галон (4 Парчиња) w/ FREE Спреј Шише - произведено во САД Обновено
Isopropyl Алкохол Одделение 70% Триење на Алкохол - 1 Галон (4 Парчиња) w/ FREE Спреј Шише - произведено во САД

За надворешна употреба само.Ќе се купуваат Четири Литри шише на Isopropyl Алкохол Одделение 70% Вклучува ЕДН�

DEN 0.00
EMD Millipore 1.05809.0100 Magnesia Прачки за Фосфор Сол Бисери (Пакување од 100) Обновено
EMD Millipore 1.05809.0100 Magnesia Прачки за Фосфор Сол Бисери (Пакување од 100)

Продавницата на +5°C до +30°C Пакет Димензии : 6.0 H x 10.0 L x 6.0 W (инчи).Пакет Тежина : 4.1 фунти.Земја на Потекло : Ге

DEN 3033.60
ПРАТЕНИКОТ Biomedicals 0219018690 Dimethyl Sulfoxide, 500 mL Обновено
ПРАТЕНИКОТ Biomedicals 0219018690 Dimethyl Sulfoxide, 500 mL

Густина : 1.104 g / Cm3 во 20°c (осветлена.).Вриење точка : 189°c на 1013 hpa (осветлена.).Точка на топење : 1619°C(осветлена

DEN 2131.68
Isopropyl Алкохол 99.9% – Чисто Isopropanol Индустриски Одделение 99 Проценти Направен во САД (1 Четвртиот) Обновено
Isopropyl Алкохол 99.9% – Чисто Isopropanol Индустриски Одделение 99 Проценти Направен во САД (1 Четвртиот)

✅ Совршен за Сите Индустрии 99.9% ИПА гарантира дека ќе се случи. ИЗВОРИ & ПОЛНИ ВО USARest лесно да се знае дек

DEN 988.80
Duda Енергија Шише Концентрирани Триење на Алкохол, Јасно, 32.12 Fl Мл (Пакување од 2) Обновено
Duda Енергија Шише Концентрирани Триење на Алкохол, Јасно, 32.12 Fl Мл (Пакување од 2)

Duda е Isopropyl Алкохол има 99.Претходна мешани формули се поскапи за купување поради дополнителните трошоци �

DEN 0.00
Суво-Пакети Абсорбента Индустрии 1 Грам Силика Гел Канистер Медицина Витамин Пилула Шишиња Сува Храна за Пакување, 2500 Обновено
Грозје Семе Масло Стерилни Филтрирани USP Одделение 100mL Стакло Шишенцето Обновено
Грозје Семе Масло Стерилни Филтрирани USP Одделение 100mL Стакло Шишенцето

Стерилни Филтрирани USP Одделение.Грозје Семе Масло е притиснато / екстракти од семето на грозјето, обичн

DEN 0.00
2X DMSO 99.9% Pharma Одделение, Без Мирис - Dimethyl sulfoxide Течност (2X 3.4 Оз - 2X 100ml), Висока Чистота, во Собата Обновено
2X DMSO 99.9% Pharma Одделение, Без Мирис - Dimethyl sulfoxide Течност (2X 3.4 Оз - 2X 100ml), Висока Чистота, во Собата

Две pack (Две шишиња), 2x 100ml, 99.9% DMSOФармацевтско одделение.Нема мирис.Чиста течност DMSO.Нема мирис.Стаклено ш�

DEN 664.80
DMSO 70% Гел со DEIONIZED Вода и Алое Вера 4 МЛ Пумпа за Шише Обновено
DMSO 70% Гел со DEIONIZED Вода и Алое Вера 4 МЛ Пумпа за Шише

Тука е 4 мл пумпа шише 70% DMSO Гел со Алое Вера.На DMSO во овој гел е 99.9999% Фармацевтско Одделение.Ние ги корист�

DEN 0.00