Gaeirt Касета да MP3, Јасно Квалитет на Звукот Касета да MP3 Конвертор Не се Вози Бара Лесен за Полнење за Аудио Касета

Gaeirt Касета да MP3, Јасно Квалитет на Звукот Касета да MP3 Конвертор Не се Вози Бара Лесен за Полнење за Аудио Касета

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

USB флеш возачот може да се поврзе со други уреди за да се игра снимена музика како што се компјутер, MP3 плеер, преносливи звучници, итн.Лесен за употреба - Plug and play, без диск потребни.Касета за да MP3 Конвертор - Оваа касета снимајте да може директно да ги префрлите вашите стари касети или ленти на вашиот USB Флеш Диск(НЕ е вклучен) во MP3 формат.Лесно полнење - Поддршка на батеријата напојува и се напојува преку USB.Можете да играте на лента со оваа касета фати, и на касета за фотографирање, исто така може да се користи како плеер за музика.Касета за да MP3 Конвертор - Оваа касета снимајте да може директно да ги префрлите вашите стари касети или ленти на вашиот USB Флеш Диск(НЕ е вклучен) во MP3 формат.USB флеш возачот може да се поврзе со други уреди за да се игра снимена музика како што се компјутер, MP3 плеер, преносливи звучници, итн.Можете да играте на лента со оваа касета фати, и на касета за фотографирање, исто така може да се користи како плеер за музика.Погоден за Windows XP / Vista / 7 / 8. Лесен за употреба - Plug and play, без диск потребни.Лесен и пренослив.Лесно полнење - Поддршка на батеријата напојува и се напојува преку USB.

Type: Cassette to MP3 Converter
Conversion format: MP3
U disk read: Support
Power supply: 5V DC adapter or 2 * AA Battery(NOT Included)
Material: ABS
Weight: Approx. 263g
Size: Approx. 110 * 90 * 30mm / 4.3 * 3.5 * 1.2in
  :
Package list:
1 * Cassette Converter(Cassette is NOT included) :
1 * Headphone :
1 * USB Cable :
1 * User Manual :
Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your kind understanding. :

Избор на клиент

Nalgene 3120-1010 Центрифуга Шише, PPCO Со PP Завртка Затворање, Max 7100 x g, За IEC Роторот, 250mL (Пакување од 4) Обновено
Nalgene 3120-1010 Центрифуга Шише, PPCO Со PP Завртка Затворање, Max 7100 x g, За IEC Роторот, 250mL (Пакување од 4)

Оваа лабораторија шише има полипропилен завртка капа капак за да се обезбеди содржината и помогне да се

DEN 3036.00
IndianShelf Vocalforlocal рачно изработени Керамички Мост Рачки на вратите Кујна, Спална соба Повлекува (Златна Завршувањето Обновено
AZDOME Цртичка Cam Hardwire Комплет за PG16S Огледало Цртичка Cam,11.5 ft Мини USB Хард Жица за Полнење за Dashcam Претвора Обновено
AZDOME Цртичка Cam Hardwire Комплет за PG16S Огледало Цртичка Cam,11.5 ft Мини USB Хард Жица за Полнење за Dashcam Претвора

5 ft★ Низок Напон Заштита : Кога напон помал од само 11,6 V или 23 ✅【Автоматски да се префрла паркинг режим】

DEN 479.76
Автомобил Стерео Еден Din во Цртичка GPS Навигација 7 Инчен Моторните Флип Надвор на Екранот на Допир, Bluetooth е Радио Обновено
Polaroid Перформансите на Батеријата Зафат За Nikon D5100 Дигитални SLR Камера Обновено
Polaroid Перформансите на Батеријата Зафат За Nikon D5100 Дигитални SLR Камера

Пакет Димензии : 15.748 cms (L) x 12.446 cms (W) x 8.128 cms (H).Тип На Производ : Батеријата.Пакет Количина : 1 Земја На Потекл

DEN 0.00
HP NVIDIA Quadro P4000 (8GB) Графички картички (1ME40AA) Обновено
HP NVIDIA Quadro P4000 (8GB) Графички картички (1ME40AA)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 3239.76
Pampers Круизери 360 Пелени Големина 3, 26Count Обновено
Pampers Круизери 360 Пелени Големина 3, 26Count

Pampers Круизери 360 вклопуваат е нашето најдобро одговара и заштита за вашиот активен бебе.За јазслободен о

DEN 372.24
3/8-16 1 x 3/4 (FT) Груб Навој Плоштад Главата во Собата Завртка Конус Точка Ниско Јаглероден Челик Случај Појачани Обичен Обновено
Летни Фустани за жени,Жени Гроздобер Boho О-Вратот Цветни Печати Чипка Два дела 3/4 Ракав Фустан Обновено
Летни Фустани за жени,Жени Гроздобер Boho О-Вратот Цветни Печати Чипка Два дела 3/4 Ракав Фустан

Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.црна металик фустан црно и бело жив�

DEN 0.00
SHZSR за Prado Радио Carplay Autoradio Din Автомобил DVD Плеер Видео Андроид Навигација 6+12GB 4G SiM Поддршка CarPlay Обновено
SHZSR за Prado Радио Carplay Autoradio Din Автомобил DVD Плеер Видео Андроид Навигација 6+12GB 4G SiM Поддршка CarPlay

4инчен HD IPS LCD екран со 1280*720 resolution Support Функција : GPS, Стерео, RGB, DSP, Car Play, Огледало Линк, андроид auto Support Безжи

DEN 1228.80