Onwon 8 Парчиња Анти-Статички Четки Преносни Пластична Рачка Најлон Анти-Статички Четки за Чистење Тастатура Четка за Полнење за Тастатура PCB Жилет Компјутери итн Теш

Onwon 8 Парчиња Анти-Статички Четки Преносни Пластична Рачка Најлон Анти-Статички Четки за Чистење Тастатура Четка за Полнење

DEN 167.52

Обновено

Достапно за нарачка

Анти-статички чистење со четки се лесни,преносливи и анти-статички,имаат мала големина, добро за чистење нечистотија. Добро за чистење на машината, жилет, риба резервоарот, да се видиме, компјутери, тастатури, PCB одбор итн тешко да се постигне места.Се овозможи целосна и безбедна чистење на ESD чувствителни компоненти без генерирање на штетни статични трошоци. Се овозможи целосна и безбедна чистење на ESD чувствителни компоненти без генерирање на штетни статични трошоци.Посебна флексибилност : контакт ќе не нула филмот, за да може ефективно да се елиминира анти-статички навремено.Издржливи мека најлон влакната и удобно не се лизга костец.

Избор на клиент

8PCS Тастатурата за Чистење со Четка за Полнење Анти-Статички Електроника средства за Чистење Пренослив Компјутер, лап-топ Обновено
Анти-Статички ESD Безбедно за Чистење со Четка од не ' Рѓосувачки Челик Рачка за Мобилен Телефон PCB BGA Плоча Поправка Обновено