Имаат за цел Прецизно Конец Зема 50 пакет

Имаат за цел Прецизно Конец Зема 50 пакет

DEN 143.76

Обновено

Достапно за нарачка

Целта конец меч зема најлон со екстра лизгава стоматолошки лента, кои нежно слајдови меѓу забите.Тоа е се цел против кариес и Најлон Тема.Разделувајте Отпорни.Слајдови Лесно.Тоа Се Вклопува Помеѓу Забите.Големина : 1-Пакет.

Избор на клиент

Забниот Конец го Зема Висока Цврстина Професионални чепкалки за заби Стапови 5-Pack(250pcs) со Преносни Случај и Стоматолошки Обновено
Амазон Бренд - Solimo Нане Стоматолошки Flossers, 90 Count Обновено
Амазон Бренд - Solimo Нане Стоматолошки Flossers, 90 Count

Вклучува 90 Solimo Нане Стоматолошки Flossers (1 пакување од 90 flossers).Нане вкус.Дизајниран да оди лесно помеѓу заб�

DEN 53.76
Пукна Refillable Забен Конец Сет со Нане Еукалиптус Арома, Јаглен Слој, Текстура, Проширување на Технологија, Вегетаријанци, Обновено
Орална Б Сатен Стоматолошки Лента, 27 метри Обновено
Орална Б Сатен Стоматолошки Лента, 27 метри

#1 Стоматолог се Користи Четка за заби Бренд, Светот ОраленБ (податоци за датотеката).ОралноБ Сатен лент�

DEN 95.76
350 Компјутери Конец Четки Интерденталните Четка За Заби Забен Конец Зема За Еднократна Употреба За Џвакање Мека Зема Орално Обновено
Стоматолошки Чистење на забен Конец, Нечистотија Отстранување Пластични Хигиенски Чист Flossers Зема за Возрасни за Орална Обновено
SUPVOX Забен Конец Носителот Заменливи Заби Интерденталните Грижа Преносни Чистење на Забите Алатка за Патување Отворено Обновено
PoityA 3 Еез 6.35 mm 1/4 Моно Plug да 1/8 3.5 mm Стерео Приклучок Женски Аудио Конвертор Адаптер Обновено
PoityA 3 Еез 6.35 mm 1/4 Моно Plug да 1/8 3.5 mm Стерео Приклучок Женски Аудио Конвертор Адаптер

6.35 mm до 3.5 мм адаптери одговара удобно на машки и женски конекции се Овозможи 6.35 mm (1 / 4 инчи) порт да прифа�

DEN 94.32
Браун Орално-Б Сатен Конец 86722 Обновено
Браун Орално-Б Сатен Конец 86722

Тесен стоматолошки лента.Чисти тесниот простор помеѓу забите.Идеален формат за да навивам заврши околу

DEN 0.00
Стигнат до Џонсон и Чисти Пукна Восок забен Конец, Цимет, 6 Count Обновено
Стигнат до Џонсон и Чисти Пукна Восок забен Конец, Цимет, 6 Count

Пукна на слатка цимет.Ги отстранува до 2x повеќе плакета потоа планирам конец.Чистењето со забен конец м�

DEN 286.08
Забниот Конец Го Избере Toothpick Интерденталните Четка За Чистење Заби Ги Собереш Flosser Стоматолошки Жица Орална Нега Обновено
Chironal 40 Компјутери/2 Кутија Преносни Мека Пластика Забниот Конец Го Зема Гингивата Интерденталните Четка Toothpick Обновено
Автоматско Pop-Up Конец Стапови Носителот и 4 Кутија 0.002 во Мека парична Казна забен Конец, Добра Водоотпорен Складирање Обновено
Интерденталните Четка Еластична Масажа На Непцата Toothpick Свежо Нане Вкус 40 Зема Обновено
Интерденталните Четка Еластична Масажа На Непцата Toothpick Свежо Нане Вкус 40 Зема

Тесни простори 40pcs за еднократна употреба чепкалки за заби, повеќе хигиенски и лесен за употреба.Toothpick д

DEN 0.00
NA Забен Конец Дополнителна парична казна Конец фамилијарно Пакување за Нега на Рамен Забен Конец Долготрајни Нане Вкус, Обновено
Орално-Б Планирам Про-Здравје Длабоко Чистење забен Конец, Нане (Пакување од 6) Обновено
Орално-Б Планирам Про-Здравје Длабоко Чистење забен Конец, Нане (Пакување од 6)

Ефикасно ги отстранува тешки наслаги помеѓу забите и само под непцето.СвиленМазна, уништиотпорни текст

DEN 0.00
50pcs/Торба,Miredor Забен Конец Замена Глави за Безжична Визуелна Забен Конец M1 (Бела) Обновено
50pcs/Торба,Miredor Забен Конец Замена Глави за Безжична Визуелна Забен Конец M1 (Бела)

100% ОРИГИНАЛНИ Ова е замена конец за Miredor Smart Стоматолошки Flosser М1 Храна одделение материјалБЕЗБЕДНО.Ултр�

DEN 186.00
Proxysoft Забен Конец за Мостови и Импланти 6 Пакети - Конец Threaders за Мостови, Забните Импланти, Протези со Екстра-Дебел Обновено
Забниот Конец Аглеста Четка Интерденталните Toothpick Заб чистење со Конец за заби Главата за Перорална Здрава Забна Грижа Обновено
200 Парчиња Flosser Рефил Глави Flossers за Еднократна употреба Глави Забен Конец се Постигне Flosser Рефил Глави за Возрасни Обновено
DOITOOL 30 M Конзервирана Јаглен Конец Орална здравствена Нега Алатка Трајни Безбедно Забен Конец за Патување Дома Црна Обновено
РАДИУС на Вегетаријанската Пеперминт Кесички Патување Стоматолошки Мека Конец за Орална Нега Поттик Не се Отровни Заби Обновено
Конец Синглови Торба,Забен Конец,Забниот Конец го Зема се, Планирам Забен Конец,Забниот Конец го Планирам, Индивидуални Обновено
200Pcs Сина Двојно Двострано Забен Конец Toothpick услужни Влакната Нежно Масажа на Непцата Обновено
200Pcs Сина Двојно Двострано Забен Конец Toothpick услужни Влакната Нежно Масажа на Непцата

☞ Toothpick дизајн, лесен за чистење забен камен ☞ Услужни влакната нежно масажа на непцата sto промовира цир

DEN 383.52
Exceart 10pcs Интерденталните Четки Зема Мека Коса Зема Стоматолошки Забниот Конец Рефил Стоматолошки Flosser Toothpick Обновено
Exceart 10pcs Интерденталните Четки Зема Мека Коса Зема Стоматолошки Забниот Конец Рефил Стоматолошки Flosser Toothpick

Преносни големина и лесно да се спроведе.Вашиот нормален четка за заби не можат да стигнат до интердент�

DEN 0.00
Планирам-Оригинални Забен Конец - 54.6 yd, 6 пакети Обновено
Планирам-Оригинални Забен Конец - 54.6 yd, 6 пакети

Ефикасно ги отстранува тешки наслаги помеѓу забите и само под непцето.Свиленмазна, уништиотпорни текст

DEN 576.96
2-во-1 Забниот Конец го Зема за Заби | Нане Забен Конец Стапови | Планирам Забен Конец Технологија | Забниот Конец за Возрасни Обновено