Зебра Симбол LS1203 Bi-Directional бар-код Скенер (каса Бела), Содржи USB Кабелот

Зебра Симбол LS1203 Bi-Directional бар-код Скенер (каса Бела), Содржи USB Кабелот

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Комплет доаѓа со Еден скенер, Еден USB Кабел и Еден Прирачник.Трајни изградба : еден одбор изградба; ги исполнува Зебра е строги 5 ft.пад на тестови.Повеќе интерфејси : RS232, USB, KBW (тастатура оптоварување) во еден скенер.Ергономски хибрид дизајн кој елегантни, лесни, избалансирани форма фактор.Висок квалитет 1 D ласерски скенер — избор на предизвика или Автоматско Скенирање (континуиран режим) скенирање.Лесен и удобен за употреба, Симбол LS1203 нуди сигурност и заштита на инвестиции, кои се направени Зебра светски лидер во рачни скенирање бар-код.Симболот LS1203 рачни скенери од Зебра испорачува висок квалитет на ласерски скенирање, user-friendly ергономија и издржливост по прифатлива цена.Дизајнирано за да се задоволат потребите на малите бизниси, Симбол LS1203 обезбедува перформанси и карактеристики потребни за значително намалување на внес на податоци грешки и зголемување на продуктивноста ден во ден и надвор.

Избор на клиент

Генерички AC Адаптер за Симбол бар-код Скенер LS4278 Вклучите Полначот Напојување Обновено
Генерички AC Адаптер за Симбол бар-код Скенер LS4278 Вклучите Полначот Напојување

Генерички AC Адаптер За Симбол баркод Скенер LS4278 Switch Конектор за Напојување.Влез : 100240v, 5060 Hz.Обезбедува с�

DEN 0.00
Зебра LI2208-SR7U2100SGN LI2208, USB КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА СКЕНЕР (LI2208-SR00007ZZWW) , 7 НОГА USB КАБЕЛ (СВА-U21-S07ZAR) , Обновено
Зебра LI2208-SR7U2100SGN LI2208, USB КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА СКЕНЕР (LI2208-SR00007ZZWW) , 7 НОГА USB КАБЕЛ (СВА-U21-S07ZAR) ,

Дали вашите работници се скенирањето на бар кодови печатени на хартија етикети или електронски бар код�

DEN 3030.72
AXYD Замена Компатибилен со Батерија Симбол MC3000RLMC28S-00E, MC3000RLMC38S-00E, MC3000RLMC48S-00E, MC3000S, MC3070, MC3090, Обновено
AXYD Замена Компатибилен со Батерија Симбол MC3000RLMC28S-00E, MC3000RLMC38S-00E, MC3000RLMC48S-00E, MC3000S, MC3070, MC3090,

Тип на производ : НуМЗ, Volts : 7.2 V, Капацитет : 20m Ah / 0.14 Пот.Производ Големина : 41.32 x 12.42 x 7.52 mm, Тежина : 33g.Сигур

DEN 0.00
DuraSled DS860 Универзална Скенирање бар-код Санки и Точка Законик, Патување ID Читателот за iPhone 6/7/8 Плус & Полнење Обновено
DuraSled DS860 Универзална Скенирање бар-код Санки и Точка Законик, Патување ID Читателот за iPhone 6/7/8 Плус & Полнење

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 14784.00
Datalogic QuickScan QD2131 Рачни 1D бар-код Скенер/Imager со USB Кабел Обновено
Datalogic QuickScan QD2131 Рачни 1D бар-код Скенер/Imager со USB Кабел

Мала тежина и избалансиран дизајн.Екстраширок скенирање агол и екстрадолго скенирање линија.Остри и ви

DEN 4056.00
Симбол LS2208 Општа Намена Рачни 1D Bi-Directional Ласерски бар-код Скенер, Црна Обновено
Симбол LS2208 Општа Намена Рачни 1D Bi-Directional Ласерски бар-код Скенер, Црна

/ 150 g* L е должина, на хоризонтална оддалеченост од лево кон десно; W е ширина, хоризонтална оддалеченост о

DEN 0.00
Синергија Дигитални бар-код Скенер Батеријата, Компатибилен со Intermec 730 бар-код Скенер, (Li-ion, 7.4 V, 2400mAh) Ултра Обновено
Синергија Дигитални бар-код Скенер Батеријата, Компатибилен со Intermec 730 бар-код Скенер, (Li-ion, 7.4 V, 2400mAh) Ултра

(Liion, 7.4 V, 2400m Ah).Соодветна Замена на Батеријата преку Синергија Digital.Направени со висок квалитет Јапонски

DEN 884.40
KUIDAMOS Бар Скенер, Двојна Врска Режими на 32-битна РАКА Микропроцесори бар-код Скенер Читателот Носат Отпор за Супермаркет Обновено
Datalogic Скенирање 94ACC0112 Стандарден Капацитет на Батеријата за Elf, 2820 mAh (Пакување од 1) Обновено
Datalogic Скенирање 94ACC0112 Стандарден Капацитет на Батеријата за Elf, 2820 mAh (Пакување од 1)

Функција : 2820 m Ah.Батерија за елф.Произведени од страна Datalogic Скенирање.Datalogic Група е глобален лидер во ав�

DEN 0.00
hohagb 3D Скенер со Висока Прецизност ZS1 3D Скенер за 3D Печатач Рачни Тело Лице Објект Скенирање со Софтвер Обновено
hohagb 3D Скенер со Висока Прецизност ZS1 3D Скенер за 3D Печатач Рачни Тело Лице Објект Скенирање со Софтвер

【Smart технологијата, Поедноставно операција】 3 D скенер усвојува интелигентни големи регистрација алго�

DEN 0.00
Honeywell 7800LWQ-GC143XE 7800 Андроид 11abgn Bt Qwerty Терминот Cam Gps Gsm Hsdpa Ext Опсег Обновено
Honeywell 7800LWQ-GC143XE 7800 Андроид 11abgn Bt Qwerty Терминот Cam Gps Gsm Hsdpa Ext Опсег

Honeywell Делфин 7800 Андроид WiFi (802.11 a / b / g / n), Bluetooth, GSM & HSDPA за глас + податоци, QWERTY, GPS, Камера, Продолжен опсег ima

DEN 0.00
Posunitech Прстен бар-код Скенер 1D Читателот Мини Безжична Прст бар-код Скенер Компатибилен со Mac OS, Windows, Android Обновено
Posunitech Прстен бар-код Скенер 1D Читателот Мини Безжична Прст бар-код Скенер Компатибилен со Mac OS, Windows, Android

EAN / UPC Addon2 / 5 MSI / Plessey, Telepen, Матрица 2 од 5,MSI / PIESSEY, UCC / EAN128 код и др.4 G dongle безжична околина, 70 m / 229ft пренос на д

DEN 0.00
Eyoyo 1D 2D Десктоп бар-код Скенер Обновено
Eyoyo 1D 2D Десктоп бар-код Скенер

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
2D бар-код Скенер, 2000mAh Отпорност на Заштита на Безжични бар-код Скенер за Прозорец Обновено
2D бар-код Скенер, 2000mAh Отпорност на Заштита на Безжични бар-код Скенер за Прозорец

Оваа BT безжична баркод скенер да можат да работат под 2.Континуирано скенирање време може да до 42 часа от

DEN 0.00