INFINITIPRO ОД CONAIR Розово Злато Керамички Рамен Железо, 1 3/4 Инчи, Црна

INFINITIPRO ОД CONAIR Розово Злато Керамички Рамен Железо, 1 3/4 Инчи, Црна

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Роуз Злато Керамички : Помалку frizz за мазна, свиленкаста, висок сјај резултати. 15-вториот топлина-up.До 455 Degree F висока топлина со 15-втора на инстант загрее и авто shutoff.Брановидни или Елегантни : Дали сакате да го додадете волумен и флип или да креирате pin директно стилови, Conair е целосна линија на керамички, двојно керамички, турмалин керамички, и титаниум рамен песна ви се опфатени.Помалку Frizz, Повеќе Сјај : Користете го овој керамички рамен железо за да се исправи или флип коса, Кој 15 вториот загрее и вистински керамички грејач кој обезбедува висок, дури и топлина за долготрајни стил.

Избор на клиент

Kristin Ess 3-во-Едно Рамно Железо Топлина Стил Алатка 1 ¼ (Црна) Обновено
Kristin Ess 3-во-Едно Рамно Железо Топлина Стил Алатка 1 ¼ (Црна)

Kristin Ess почна со една едноставна идеја : да се создаде прифатлива колекција на луксузни haircare и стил произ�

DEN 0.00
Escova Progresiva пасо Unico 1000mi/33.8 оз Обновено
Escova Progresiva пасо Unico 1000mi/33.8 оз

Примената на лекот не бара предперење со антиостатоци шампон.Бразилецот зацврстување на Протеини Мазн�

DEN 0.00
Vibrastrait Про Vibrating Рамен Железо, 1-инчен и Brocato Moveable Задржете Флексибилни Hairspray Пакет Обновено
Vibrastrait Про Vibrating Рамен Железо, 1-инчен и Brocato Moveable Задржете Флексибилни Hairspray Пакет

БРЗО, ЛЕСНО СТИЛ : Со 190450 степен променлива температура и 8вториот брза топлинаup, нашите ексклузивни кер�

DEN 3444.00
Мини Коса Straightener, 2 Во 1 Керамички Турмалин Ionic Рамен Железо, Косата Straightener Стил Алатка Со 190℃ Температура Обновено
Мини Коса Straightener, 2 Во 1 Керамички Турмалин Ionic Рамен Железо, Косата Straightener Стил Алатка Со 190℃ Температура

Почитувани купувачи, ве Молиме да бидат сигурни да се купи без да се грижиш за приклучокот прилагодувањ�

DEN 0.00
Hermitshell Тешко Патување Случај за HSI Професионални Едрилица Керамички Турмалин Ionic Рамен Железо Коса Straightener(Црна+Црвено) Обновено
Професионални топло четка | Керамички Турмалин Ionic Рамен Железо Коса Straightener | Straightens & Кадрици СМ ЛИТРИ УБАВИНА Обновено
DiNiKai Батерија Преносни Cordless Коса Железо Straightener и Curler 2 во 1,Cordless Виткање Стапче Рамен Железо, Прилагодлив Обновено
DiNiKai Батерија Преносни Cordless Коса Железо Straightener и Curler 2 во 1,Cordless Виткање Стапче Рамен Железо, Прилагодлив

НЕ одговараат на многу густа коса!.Тоа трае околу 2,5~3 часа за целосно полнење ????Керамичка тројнообложен�

DEN 935.76
Поколеба Железо ALUNYAN Преносни Виткање Железо 1 Инч со Две Контрола на Температурата Керамички Турмалин Тројно Wavers Обновено
Преносни 4 Бои 2 во 1 Мини Коса Straightener, Мултифункционални Користат Керамички Турмалин Плоча Убавина Рамен Железо Обновено
Топла Алатки Професионална Керамичка + Турмалин Длабоко Поколеба за Луксузен Бранови Обновено
Топла Алатки Професионална Керамичка + Турмалин Длабоко Поколеба за Луксузен Бранови

Кул совети за полесно ракување.) Екстрадлабоки чинии за подлабоко, повеќе луксузни бранови.професионал�

DEN 0.00
Косата Straightener Четка LucaSng Зацврстување Чешел 20-ти Брзо Греење & LED Settings & Анти-Scald & Auto-Оф & 16 Температура Обновено
Косата Straightener Четка LucaSng Зацврстување Чешел 20-ти Брзо Греење & LED Settings & Анти-Scald & Auto-Оф & 16 Температура

Номинална Напон : 110240 V ✔[Антиscalding s не треба да салон било повеќе и да ги зачувате вашите пари и време.Гол

DEN 0.00
ZDLZDG Коса Straighteners со 3D Лебдечки Панел, 2 во 1 PTC Керамички Греење Коса Curler Стил Алатка, 60ми Автоматско Исклучување, Обновено
ZDLZDG Коса Straighteners со 3D Лебдечки Панел, 2 во 1 PTC Керамички Греење Коса Curler Стил Алатка, 60ми Автоматско Исклучување,

Тоа е добар Подарок за Девојка жените.Оваа 2 in 1 професионални коса straightener и виткање на железо може да се �

DEN 403.20
Железо Кјото VPR-500 w/без Црева Обновено
Железо Кјото VPR-500 w/без Црева

Издржливи, мала тежина и исклучителна вредност, ова железо доаѓа со две црева.Работна тежина од само 2.6 lb

DEN 1174.80
Косата Straightener, Керамички Рамен Пегла за Коса Straightens & Кадрици, Косата Straightener Железо со Прилагодливи Темп, Обновено
Косата Straightener, Керамички Рамен Пегла за Коса Straightens & Кадрици, Косата Straightener Железо со Прилагодливи Темп,

Косата straightener железо со PTC топлина технологија може да брзо се загреваат за 15 секунди.3 D лебдат керамичк�

DEN 455.76
ZHHk Кристал Коса Straightener Турмалин Керамички Електрични Треска се Тркалаат Директно со Двојна употреба Фризерски Треска Обновено
DYNWAVE Коса Straightener -отпорни Мат за Рамен Виткање Песна Косата Tools - Црна Обновено
DYNWAVE Коса Straightener -отпорни Мат за Рамен Виткање Песна Косата Tools - Црна

Лесно да се чисти, пријателски силиконски материјал го прави повеќе издржливи и побезбедно.Уникатна те�

DEN 0.00
Косата Стапови Керамички Пареа Коса Straightener Инфраред Негативни јони Рамен Железо Пареа Спреј Железо Коса Железо Curler Обновено
ELXSZJ XTZJ Коса Straightener и Curler 2 во 1, Виткање Железо, Ionized Керамички Турмалин Styler за Сите Фризури, Виткање Обновено
ELXSZJ XTZJ Коса Straightener и Curler 2 во 1, Виткање Железо, Ionized Керамички Турмалин Styler за Сите Фризури, Виткање

Користите AC напојување, се сврти на прекинувач.Не го донесе во бањата, или стави во вода или било каква т

DEN 0.00
Areti Токио Коса Straightener Четка Зацврстување Четка со Прилагодливи Temp & Анти Scald Функција i1798PK Обновено
Areti Токио Коса Straightener Четка Зацврстување Четка со Прилагодливи Temp & Анти Scald Функција i1798PK

Дури и за прв пат , цврста moisturized природна коса лесно се формира.Areti е уникатен четка форма лесно создава �

DEN 0.00