Скокни Јаже - Метежот-Слободен Брзиот Брзина Скокање Јаже Кабел со Топката Лежишта , Прилагодлив Скокање Јажиња со 6 Memory Пена Рачки за Жени, Мажи и Деца

Скокни Јаже - Метежот-Слободен Брзиот Брзина Скокање Јаже Кабел со Топката Лежишта , Прилагодлив Скокање Јажиња со 6 Memory

DEN 167.76

Обновено

Достапно за нарачка

Прилагодливи 9 инчи должината на кабелот.Совршен за : Фитнес Вежби, Скокање Вежба, Крстот се вклопуваат, Скокнеш, ММА, Бокс, брзина на обука, Телиња, бедро и надлактицата зајакнување, нога обука и издржливост обука.Тоа може да се користи за возрасни и деца.Удобно Рачки - Ергономски дизајнирани рачки, дише и удобно да се направи скокање јаже лесно да се одржи и да го носат.Лесни, издржливи и удобна рачка, го прави лесно да се сфати и се носат.Услуга : Брзо логистика и 100% наплата услуга.Подвижните должина дизајн ви овозможува да ја прилагодите на должина во зависност од вашите потреби, што го прави погоден за секого, без разлика за деца или возрасни. Ве молиме изберете еден отворен простор за скок јаже и се грижи ако некој остане во близина на вас.Тоа е лесно и ефикасно, и тоа им помага да се зајакне вашето тело, телесната тежина и зголемување на издржливост.

Избор на клиент

Ballistyx Скокаат Јаже - Премија Брзина Скокаат Јаже со 360 степени Спин, Челик Рачки, Силикони Костец и 2 x Прилагодливи Обновено
JWDYA Топла 2m Дрвена Рачка Скокање Јаже Дете Фитнес Опрема Пракса Брзина Скокнеш Обновено
JWDYA Топла 2m Дрвена Рачка Скокање Јаже Дете Фитнес Опрема Пракса Брзина Скокнеш

Дрвена рачка е лесен во тежина и удобно да се справи.Висока јачина на јаже скокнеш, силни и издржливи.Тра

DEN 0.00
Zhhnsy Јаже Скокнеш Не Ликвидација Имајќи Дише Меморија Справи за Фитнес и Забава од Затворен и Отворен Аеробик Кондиција Обновено
NFEGSIYA Скокнеш Јаже Скокање Јаже, Имајќи Салата Брзина Обука Тренингот Опрема Фитнес Вежби Пондерирана Јаже Скокнеш (Боја Обновено
JWDYA Скокаат Јаже Професионална Обука се Прилагодува Кабел со Голема Брзина Скокнеш Брзина Јаже со Двоен Скок Јажиња Crossfit Обновено
JKRED Шарени Бамбус Скокаат Јаже за Деца и Возрасни Мека Beaded Метежот-Слободен Сегментирано Должина Прилагодливи Јаже Обновено
BNCMXZJGFAG Фитнес Јаже Скокнеш Товарот Скокаат Јаже Должина Прилагодливи за Брзина Скокнеш Excercise Издржлив Дизајн (Боја Обновено
Beerty Скокаат Јаже за Деца - Прилагодлив Скок Брзина Јаже со Контра и Анти се Лизга Рачката Фитнес Отворено Обновено
Beerty Скокаат Јаже за Деца - Прилагодлив Скок Брзина Јаже со Контра и Анти се Лизга Рачката Фитнес Отворено

★ Удобно : Изградени со антилизга мала тежина ергономски обликувани рачки обложени со мека кожаfriendly ме�

DEN 0.00
Скок Јажиња за фитнес целото Тело Тренингот, Вклучува Внимателно Дизајнирани Прилагодливи & Просечна Брзина Јаже, Метежот Обновено
EODNSOFN Скокаат Јаже Топката Имајќи Брзина Јаже Скокнеш се Справува со Скокање Јажиња за Деца Жени Мажи Затворен Отворено Обновено
Шампион Спортски ДД Серија Двојно холандски тасев биле Скокни Јаже, Поставување на Повеќе Должини Обновено
Шампион Спортски ДД Серија Двојно холандски тасев биле Скокни Јаже, Поставување на Повеќе Должини

Класичен тасев биле стил скокни јаже дизајниран за брзо двојно холандски.Должина од 12 метри.Изработен о

DEN 0.00
BXJPN Кардио Вежба Јаже Скокнеш (Боја : Црна со Сива) Обновено
BXJPN Кардио Вежба Јаже Скокнеш (Боја : Црна со Сива)

Должина : 2.8 m (Лични).Материјал : Сунѓер.Тип : Имајќи Го Прескокне Јажето.deodorization и влагадоказ.На јаже скок�

DEN 0.00
QFFL Брзина Јаже Скокнеш со Калории Counte, Метежот-Слободен Брзиот Брзина Скокање Јаже, Прилагодлива Должина, за Имајќи Обновено
CHHCYH Јаже Скокнеш-Прилагодлив Челик Жица Скокаат Јаже Фитнес Тренинг Аеробик Вежба за Жени, Мажи, Деца-2 Пакет Црна Обновено
Брзина Скокање Јаже, Скокни Јаже за Фитнес, Прилагодлив Анти Пропадна се Справи со Прилагодлива Должина Задебелена Фитнес Обновено
ZumZup Јаже Скокнеш Брзина Скокаат Јаже Прилагодливи Јаже & Дигитален Бројач На Фитнес Обновено
ZumZup Јаже Скокнеш Брзина Скокаат Јаже Прилагодливи Јаже & Дигитален Бројач На Фитнес

Нема потреба да се сече со ножици.Можете да ја прилагодите на јаже, да повеќето удобно должина или может�

DEN 0.00
ABVVBKTS Скокање Јаже, Губење на Тежината Скокнеш Контра Брзина Дигитални Јаже Скокнеш Прилагодливи Cordless Скокнеш Фитнес Обновено
Cordless Скокни Јаже, Имајќи Дизајн Прилагодлива Должина Ropeless Јаже Скокнеш со Смарт Чип за Спорт за Домот за Возрасни Обновено
BXJPN Скокаат Јаже Опрема за Вежбање Жица (Боја : Розова) Обновено
BXJPN Скокаат Јаже Опрема за Вежбање Жица (Боја : Розова)

Материјал : алуминиум легура.Должина : 3 m (Лични).Функција : Сеопфатна Фитнес Вежби.Тип : Имајќи Го Прескок

DEN 0.00
HAINING Јаже Скокнеш Фитнес Брзина Скокаат Јаже за Возрасни и Деца Скокаат Јаже со Мека Рачка Метежот-Слободниот Прилагодлив Обновено
SHIKSHIKSHIK Cordless Скокаат Јаже со Масажа Топката, 2 во 1 Прилагодливи Јаже Скокнеш Затворен Плажа Тело BOD Брзина Јаже Обновено
SHIKSHIKSHIK Cordless Скокаат Јаже со Масажа Топката, 2 во 1 Прилагодливи Јаже Скокнеш Затворен Плажа Тело BOD Брзина Јаже

Како cordless јаже скокнеш, нема простор ограничување, и тоа е лесно да се носат.Единствена масажа топката ф�

DEN 0.00
Jdeepued Скокаат Јаже Скокнеш Јаже, LCD Дисплеј Обука Јаже Скокнеш Возрасни Фитнес Материјали за Обука Вежбање Фитнес Фитнес Обновено
Fexfine Ropeless Скокни Јаже, Обука Cordless Скок Јажиња со Пондерираниот Топка за Фитнес, Внатрешен Тренингот Прилагодливи Обновено
TSWEET Скокни Јаже, Електронското Пребројување Дигитални Smart Фитнес Спорт Скокнеш Јажиња, Тежина Поставување и Време Обновено
Скокни Јаже, 300cm Прилагодливи Челик Брзина Скокнеш Фитнес Алатка со Топката Имајќи Тренингот Алатка Обновено
Скокни Јаже, 300cm Прилагодливи Челик Брзина Скокнеш Фитнес Алатка со Топката Имајќи Тренингот Алатка

Брзо ротација челик топкатаимајќи механизам обезбедува непречено и напор се вртат.Долготрајни и трајн�

DEN 0.00
Блескав Јаже Скокнеш, Ладна Светлина Јаже Скокнеш со LED Светло, Скокни Јаже за Работа Надвор,Погоден за Деца, Девојки, Обновено
BNCMXZJGFAG Фитнес Јаже Скокнеш Брзина Скокаат Јаже Аеробна Вежба Скокнеш Јажиња Прилагодливи Тренингот Јаже Скокнеш за Обновено
TBANG Јаже Скокнеш Обука за Возрасни Фитнес Модел Спортски Вежба Обука Скокнеш (Сет од 2 Бои) Обновено
TBANG Јаже Скокнеш Обука за Возрасни Фитнес Модел Спортски Вежба Обука Скокнеш (Сет од 2 Бои)

Издржлив дизајн : Со ултрависока брзина на топката лежишта за мазна, лесна и дури и ротација.Може да издр

DEN 631.20