Свет Вентил, Во 1/2., FNPT, 316, СКОПЈЕ

Свет Вентил, Во 1/2., FNPT, 316, СКОПЈЕ

DEN 655.20

Обновено

Достапно за нарачка

'Свет Вентил, Цевки Големина Во 1/2., Тип на врска FNPT, Тело Материјал 316 од не ' Рѓосувачки Челик, Врвот на Рачка за да го Доводното Центар 3-13/32 Во., Влезот за Штекер Должина 2-3/4 In., Max.Вода Притисок 10,000 psi, Макс.Воздушниот Притисок 10,000 psig @ 600 Степени F Max.Воздухот Темп. -50 Степени на 1000 Степени F, Вентил Матични Тип Расте, Матични Материјал од не ' Рѓосувачки Челик, Хаубата Стил Центар, Печат Материјал Графит, Рачка Материјал Malleable Железо, Рачка Тип на Крстот, НКД MR0175(ЕД 2000)&MR0103(2012)'.

Избор на клиент

Johnson Controls VG7491ET Серија VG7000 Бронза Свет Вентил, дво-Насочно Push-Надолу-да ја Отвори, Месинг Трим, Унија Пот Обновено
Johnson Controls VG7491ET Серија VG7000 Бронза Свет Вентил, дво-Насочно Push-Надолу-да ја Отвори, Месинг Трим, Унија Пот

Големина се движи од 1 / 2 во.преку 2 во.со неколку стилови на електрични и пневматски активатори нудиме ши

DEN 0.00
ASCO 8290B010 Бронза Тело Воздух/Вода Пилот кој Управува Агол Тело Мулти-Цел Вентил, 1 Цевка Големина, 2-Начин Нормално Обновено
Шнајдер Електрични VB-7213-0-4-06 Серија Vb-7000 двонасочна Свет Вентил Тело, Npt Навој Права Цевка Завршите Конекцијата, Обновено
Шнајдер Електрични VB-7213-0-4-06 Серија Vb-7000 двонасочна Свет Вентил Тело, Npt Навој Права Цевка Завршите Конекцијата,

Висок спектар способност обезбедува парична казна, точни контрола за повеќе ефикасен, одговорен и удоб�

DEN 0.00
Solberg - FT-685P-1200F - Доза Изложени Филтер Обновено
Solberg - FT-685P-1200F - Доза Изложени Филтер

Доза Филтри и Silencers.Воздушниот Компресор Додатоци.Pneumatics.ВОЗДУХОТ ТРЕТМАН.Доза Изложени Филтер Штекер 12

DEN 1500.00
Johnson Controls VG7251NT Серија VG7000 Бронза Свет Вентил, дво-Насочно Push-Надолу-да-се Затвори, Месинг Трим, Унија Свет Обновено
Johnson Controls VG7251NT Серија VG7000 Бронза Свет Вентил, дво-Насочно Push-Надолу-да-се Затвори, Месинг Трим, Унија Свет

Големина се движи од 1 / 2 во.преку 2 во.со неколку стилови на електрични и пневматски активатори нудиме ши

DEN 0.00
LUNKENHEIMER 1717W Челик Приклучок за Заварување 1-1/2IN 800 Свет Вентил D595798 Обновено
LUNKENHEIMER 1717W Челик Приклучок за Заварување 1-1/2IN 800 Свет Вентил D595798

Actuation Тип : Manual.Class : 800 Материјал : Челик.Монтажа Тип : Приклучок За Заварување.Големина : 11 / 2 ВО.LUNKENHEIMER 1717 W

DEN 335.76
Johnson Controls VG7291CT Серија VG7000 Бронза Свет Вентил, дво-Насочно Push-Надолу-да-се Затвори, Месинг Трим, Унија Пот Обновено
Johnson Controls VG7291CT Серија VG7000 Бронза Свет Вентил, дво-Насочно Push-Надолу-да-се Затвори, Месинг Трим, Унија Пот

Големина се движи од 1 / 2 во.преку 2 во.со неколку стилови на електрични и пневматски активатори нудиме ши

DEN 2460.24
Groen Z002051 Вентил Свет, 3/8 Npt Рака На Воланот Обновено
Groen Z002051 Вентил Свет, 3/8 Npt Рака На Воланот

Пакет Димензии : 7.0" (L) x 9.0" (W) x 9.0" (H).Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1...

DEN 7690.08
Johnson Controls VG7551LT Серија VG7000 Бронза Свет Вентил, дво-Насочно Push-Надолу-да-се Затвори, Месинг Трим, Унија Агол Обновено
Johnson Controls VG7551LT Серија VG7000 Бронза Свет Вентил, дво-Насочно Push-Надолу-да-се Затвори, Месинг Трим, Унија Агол

Големина се движи од 1 / 2 во.преку 2 во.со неколку стилови на електрични и пневматски активатори нудиме ши

DEN 0.00
Sharpe Вентили 45314 Серија Јаглероден Челик Свет Вентил, Им Била Заклучена Хаубата, Внатрешно, 2-1/2 Flanged Обновено
Sharpe Вентили 45314 Серија Јаглероден Челик Свет Вентил, Им Била Заклучена Хаубата, Внатрешно, 2-1/2 Flanged

Вентил има им била заклучена хаубата за тесни собранието и намален ризик од истекување, и flanged завршувањ

DEN 0.00
Легендата Вентил 113-476 Нерѓосувачки Свет Вентил, 3.2х5.6x3.4 Обновено
Легендата Вентил 113-476 Нерѓосувачки Свет Вентил, 3.2х5.6x3.4

200 Ладно Работен Притисок 125 Работни Пареа Под Притисок.s : 11 / 4".FNPT x FNPT.Легендата Вентил 113476 Т752 Нерѓосувач

DEN 3233.04