Молив Рамен Железо DSHOW Мали Рамни Железо Мини Коса Straightener за Кратка Коса 3/10 инчен Нано Турмалин Керамички Брада Straightener Променлива Температура Двојна Напон

Молив Рамен Железо DSHOW Мали Рамни Железо Мини Коса Straightener за Кратка Коса 3/10 инчен Нано Турмалин Керамички Брада

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

На 30 години Брзо Греење Нагоре.Оваа crimper одговараат за жените девојка за дома косата или коса стилист за салонот.DSHOW мали рамни железо со 3/10 инчен нано tourmaling керамички слој плочи.Еко-пријателски греење материјал 15s брзо греење до 450°F, MCU контрола на температурата технологија чува на температура постојано додека стил. Висока густина нано керамички слој прави вашата коса природни масла и влага, доведе до не-frizz & елегантни од греење штета. 2 коса дел клипови. 1 Складирање торба.DSHOW керамика професионални коса straighteners враќаат, прават косата сјајна и frizz-бесплатно со помалку штета. 1 рамни железо.

Избор на клиент

Baoblaze 5 Парчиња Коса Straightener Торбичка со Drawstring Виткање Складирање Маска,Рамни Железо Случај Одговара на Повеќето Обновено
Tahe Biothermic Коса Железо со Керамички. Обновено
Tahe Biothermic Коса Железо со Керамички.

Посебно се препорачува за biocateurization третмани.Идеален за да се создаде различни стилови на косата : брано�

DEN 0.00
ZHHk Кристал Коса Straightener Турмалин Керамички Електрични Треска се Тркалаат Директно со Двојна употреба Фризерски Треска Обновено
DYNWAVE Коса Straightener -отпорни Мат за Рамен Виткање Песна Косата Tools - Сива Обновено
DYNWAVE Коса Straightener -отпорни Мат за Рамен Виткање Песна Косата Tools - Сива

Лесно да се чисти, пријателски силиконски материјал го прави повеќе издржливи и побезбедно.Уникатна те�

DEN 756.00
Tomantery Коса Curler Мат Топлина Доказ Мат Не-Токсични Коса Straightener Заврши Преносни за Секојдневна Употреба за Фризери Обновено
Преносни 4 Бои 2 во 1 Мини Коса Straightener, Мултифункционални Користат Керамички Турмалин Плоча Убавина Рамен Железо Обновено
DYNWAVE Коса Straightener -отпорни Мат за Рамен Виткање Песна Косата Tools - Црна Обновено
DYNWAVE Коса Straightener -отпорни Мат за Рамен Виткање Песна Косата Tools - Црна

Лесно да се чисти, пријателски силиконски материјал го прави повеќе издржливи и побезбедно.Уникатна те�

DEN 0.00
Инфузија Пурпурна Зебра Обновено
Инфузија Пурпурна Зебра

Прилагодливи temperative : 140450 F.Плочи се направени од цврст керамички.Frizz Контрола.Далеку инфрацрвена технол�

DEN 0.00
Safe Коса Curler Мат Преносни Коса Straightener Заврши за Секојдневна Употреба за Салонот Barbers за Мажите и Жените(Црна) Обновено
Safe Коса Curler Мат Преносни Коса Straightener Заврши за Секојдневна Употреба за Салонот Barbers за Мажите и Жените(Црна)

Тока дизајни, прегрее косата алатка е целосно завиткан за заштита на десктоп од оштетување.Свитлива и п�

DEN 0.00
Ле Angelique Титан Нано Титаниум Рамен Железо ● 1 Инчен Стил Плочи ● 450F да 120F Дигитални Temp Контрола Професионални Обновено
Ле Angelique Титан Нано Титаниум Рамен Железо ● 1 Инчен Стил Плочи ● 450F да 120F Дигитални Temp Контрола Професионални

Прилагодлива Температура, Инстант Топлина во 30 секунди да 450 F.Ionic функција со вистински ION генератор 100% д

DEN 0.00
KTGUMKS Чи Коса Straightener, Професионални Виткање на Косата Железо Керамички 28mm 32-милиметри Ролери Коса Кадрици Стапче Обновено
Мини Коса Straightener 2 во 1 Мини Коса Straightener, Косата Straightener Греење Curler Загрева Веднаш Плоча Убавина Рамен Обновено
Мини Коса Straightener 2 во 1 Мини Коса Straightener, Косата Straightener Греење Curler Загрева Веднаш Плоча Убавина Рамен

Тоа може да помогне да се задржи на косата мазна и убава свиленкаста финиш, да ги задржи вашите фризура н

DEN 278.16
Escova Progresiva пасо Unico 1000mi/33.8 оз Обновено
Escova Progresiva пасо Unico 1000mi/33.8 оз

Примената на лекот не бара предперење со антиостатоци шампон.Бразилецот зацврстување на Протеини Мазн�

DEN 0.00
Виткање железо Коса Crimper Коса Меки Брановидни Curler Рамен Железо Пченка Косата, Треска Перм Виткање железо (Боја : Обновено
Виткање железо Коса Crimper Коса Меки Брановидни Curler Рамен Железо Пченка Косата, Треска Перм Виткање железо (Боја :

Сигурен квалитет и потрајни.Меки и природни влакна можат да бидат веднаш направени со тоа.Различни темп

DEN 1693.68
Tomantery Топлина Доказ Мат Коса Straightener Заврши Безбедно Коса Curler Мат за Домаќинство за Мажите и Жените за Секојдневна Обновено
Hoson Мини Коса Straightener, Мали Рамни Песна за Кратка Коса, Патување Рамен Железо за Удира(Бебе Сина) Обновено
Hoson Мини Коса Straightener, Мали Рамни Песна за Кратка Коса, Патување Рамен Железо за Удира(Бебе Сина)

Тоа е толку преносни и магија да биде вашиот приватен стилист кога ќе патуваат надвор или пред да замине

DEN 479.76
Conair Infinitipro од UltraHigh Топлина Турмалин Керамички 1inch Рамен Железо, Црна, 1 Count Обновено
Conair Infinitipro од UltraHigh Топлина Турмалин Керамички 1inch Рамен Железо, Црна, 1 Count

Салон Перформанси за Природна Коса : Специјално дизајнирани за сите типови коса, кои треба дополнителна

DEN 578.16
SHUYOU Коса Straightener 1 инч со Прилагодливи Temprature,Рамни Железо Straightens и Кадрици Косата со Дигитален Дисплеј Обновено
SHUYOU Коса Straightener 1 инч со Прилагодливи Temprature,Рамни Железо Straightens и Кадрици Косата со Дигитален Дисплеј

Косата straightener се загреваат побрзо.Станот железо има дигитален дисплеј, па може да се постави на темпера�

DEN 0.00
NA за Виткање или зацврстување на Косата Straightener Пресврт Обликот 2 во 1 Спирала Треска Права Коса Пресврт со Чешел Обновено
Lurrose 2 во 1 Twisty Спирала Дизајн Коса Straightener Керамички Електрични Коса Straightener и Culer Коса Стил Maker Алатка Обновено
Lurrose 2 во 1 Twisty Спирала Дизајн Коса Straightener Керамички Електрични Коса Straightener и Culer Коса Стил Maker Алатка

360° вртливата врвца што им овозможува на корисниците да работат на косата straightener без добивање на кабело�

DEN 1288.56
Железо Кјото VPR-500 w/без Црева Обновено
Железо Кјото VPR-500 w/без Црева

Издржливи, мала тежина и исклучителна вредност, ова железо доаѓа со две црева.Работна тежина од само 2.6 lb

DEN 1174.80
Професионални Големи Силиконски Отпорни на Топлина Стил Станица Мат за Сите Коса Песна, Виткање Железо, Straightener Подлога, Обновено
Косата Straightener Четка LucaSng Зацврстување Чешел 20-ти Брзо Греење & LED Settings & Анти-Scald & Auto-Оф & 16 Температура Обновено
Косата Straightener Четка LucaSng Зацврстување Чешел 20-ти Брзо Греење & LED Settings & Анти-Scald & Auto-Оф & 16 Температура

Номинална Напон : 110240 V ✔[Антиscalding s не треба да салон било повеќе и да ги зачувате вашите пари и време.Гол

DEN 0.00