Zeltauto 6 Компјутери Нерѓосувачки Челик Овошје Предници Симпатична Цртан филм Добиточна Храна Зема Салата Торта Десерт Предници, Доаѓа со Керамички Носител (Мешани Ж?

Zeltauto 6 Компјутери Нерѓосувачки Челик Овошје Предници Симпатична Цртан филм Добиточна Храна Зема Салата Торта Десерт

DEN 2239.20

Обновено

Достапно за нарачка

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】 Овошје предници изработени од нерѓосувачки челик со силикон се справи, вилушка носителот направени од керамички, безбедно да се користи за сите. 【ДИМЕНЗИЈА】 Вилушка должина : 3.2"; Носителот големина : 2" x 1.6". 【ПРАКТИЧНА ФУНКЦИЈА】 Може да се користи за да ги собереш овошје, торта, десерт и закуски и мал залак храна, не повеќе мрсна и валкани прст додека јадење; Совршен за дома, во кафуле, бар, млеко чај продавница, ресторан, хотел, дома, и партија употреба. 【СИМПАТИЧНА ДЕКОРАЦИЈА】 практичен храна вилушка и дома décor; Забава декорација за овошје послужавник, десерт маса, buffets, храна презентација или детски роденден. 【Пакет】 Доаѓа со 6 предниците и носителот на јасен пластична кутија за пакување (Не за деца под 3 години).

Избор на клиент

Кралската 12-Парче Мини Десерт Предници Set - 18/10 Нерѓосувачки Челик, 6.0 Огледало Полиран Flatware Прибор - Одлично Обновено
Кралската 12-Парче Мини Десерт Предници Set - 18/10 Нерѓосувачки Челик, 6.0 Огледало Полиран Flatware Прибор - Одлично

Вредност Пакет : 12 Уникатен Кралската Брендирани Нерѓосувачки Челик 6.0" Десерт Предници.Голема за да доб

DEN 191.76
Mepra AZ10921115 Торта Вилушка Поради Шампањ, Злато Обновено
Mepra AZ10921115 Торта Вилушка Поради Шампањ, Злато

Тоа се користи од страна на ресторани, хотели, кафулиња и банкети.Нејзиниот кул и минимална стил е инспи�

DEN 0.00
XJXJ Продолжи Вилушка Телескопски Вилушка со можност да биде продолжен од не ' Рѓосувачки Челик Долги Вилушка Прибор за Обновено
10pcs Мезе Предници Креативни Лист Десерт Вилушка Овошје Торта Вилушка Нерѓосувачки Челик Сребро машина за миење Садови Обновено
10 Компјутери Нерѓосувачки Челик Овошје Предници Лист се Справи со Торта Вилушка за Десерт, Овошје Салата Мезе Торта Коктел Обновено
Villeroy & Boch Нерѓосувачки Челик Coupole Десерт Вилушка, Сребро. Обновено
Villeroy & Boch Нерѓосувачки Челик Coupole Десерт Вилушка, Сребро.

18 / 10 нерѓосувачки челик.Машина за миење садови безбедно 184mm.Достапен во 2 различни групи : 24pieces и 30 парчињ

DEN 0.00
Rockingham Гради Десерт Предници, 2-Собата, Црна Обновено
Rockingham Гради Десерт Предници, 2-Собата, Црна

Производителот гаранција може да не се применува.ДЕСЕРТ ПРЕДНИЦИ : Сет содржи 2 Десерт Предници, со квал�

DEN 161.52
Nicesh 16-Парче Нерѓосувачки Челик Мини Овошје Предници, 2-Prong Предници, С Обновено
Nicesh 16-Парче Нерѓосувачки Челик Мини Овошје Предници, 2-Prong Предници, С

Сет вклучува 16 мали парчиња овошје предници.Вкупна должина : 5.27 инчи.Направени од високо квалитетен не '

DEN 253.20
puseky Овошје Десерт Вилушка Постави Европската Ретро Стил Swan База на Носителот со 6pcs Предници за Торта Овошје Десерт Обновено
YYC 8Pcs Цвет од не ' Рѓосувачки Челик Овошје Предници Десерт, Торта Предници Салата Коктел Вилушка Две Prong Вечера Вилушка Обновено
Seikei Бистри Мезе Коктел и Овошје Предниците - 8 Парче Сет - не ' Рѓосувачки Челик Обновено
Seikei Бистри Мезе Коктел и Овошје Предниците - 8 Парче Сет - не ' Рѓосувачки Челик

Сет од Осум 5.25" долго SEIKEI Бистри Овошје Вилушка Пакет Flatware.Квалитет Seikei квалитет и огледало заврши, издр

DEN 0.00
Aeelue 5 Компјутери 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Креативни Мезе Торта Овошје Предници Поставите 5.1 Инчи Дегустација Десерт Обновено
Doryh Нерѓосувачки Челик Дегустација Мезе Предници, 6.1 Инчи, 12 Парчиња Обновено
Doryh Нерѓосувачки Челик Дегустација Мезе Предници, 6.1 Инчи, 12 Парчиња

Вкупна должина : 6.1 инчи.Огледало заврши површина, трајни производи од не ' рѓосувачки челик.Мали гранки �

DEN 301.20
RAK Порцелански CANDEF Ана Десерт Вилушка (Пакување од 12) Обновено
RAK Порцелански CANDEF Ана Десерт Вилушка (Пакување од 12)

Оригинален дизајн со тековните трендови и безвременски детали.Произведени од високо квалитетен челик �

DEN 0.00
[24 Пак] Мравка Храна Зема Еднократно Овошје Десерт Вилушка - Pinowu Мравка чепкалки за заби Животинско Мезе Предници за Обновено
Parolboha Нерѓосувачки Челик Десерт Предници, 8pcs Торта Овошје Салата Вилушка, Попладне Чај Десерт Предници, за Кујна Обновено
Gugrida Десерт Предници 6 Парчиња Злато Овошје Вилушка, Модерен Дизајн Нерѓосувачки Челик Чај Вилушка Сет, Мали Торта Вилушка, Обновено
Bringer 12-Парче Нерѓосувачки Челик Мини Овошје Вилушка, Мали Торта Вилушка, Коктел Предници Обновено
Bringer 12-Парче Нерѓосувачки Челик Мини Овошје Вилушка, Мали Торта Вилушка, Коктел Предници

Сет вклучува 12 парчиња овошје предници.Должина е 5.25" за секој плод вилушка.Направени од високо квалитет�

DEN 0.00
Comas 3189 Еко 18% Торта Вилушка, Нерѓосувачки Челик, Повеќе Боја Обновено
Comas 3189 Еко 18% Торта Вилушка, Нерѓосувачки Челик, Повеќе Боја

Производителот гаранција може да не се применува.Тоа Е Совршено Парче За Да Го Придружува Во Вашите Нај�

DEN 0.00
Baerfgnxfg Предници, 2 ПАРЧИЊА од не ' Рѓосувачки Челик Овошје Знак за Домашен Десерт, Торта Две Заб Мали Вилушка Обновено
Baerfgnxfg Предници, 2 ПАРЧИЊА од не ' Рѓосувачки Челик Овошје Знак за Домашен Десерт, Торта Две Заб Мали Вилушка

◆Тие изгледаат многу стилски и елегантен, и оди добро со сите ваши садови стилови ■Работ на производ е �

DEN 1972.80
8 Компјутери Нерѓосувачки Челик Овошје Предници Цвет 2 Prong Дегустација Мезе Предници Коктел Салата Овошје Торта Десерт Обновено
Portmeirion Свети И Ivy Сет Од 6 Колачи Предници Обновено
Portmeirion Свети И Ivy Сет Од 6 Колачи Предници

Еден комплет доаѓа со шест парчиња на предници.Во Свети & Ivy Колекција.Рака мие само.На рачки на овие гран

DEN 0.00
Baerfgnxfg Предници, 2 Парчиња Срце Облик На Вилушка Кафе Промешајте Десерт Вилушка Свадба Подарок (Боја : Б) Обновено
Baerfgnxfg Предници, 2 Парчиња Срце Облик На Вилушка Кафе Промешајте Десерт Вилушка Свадба Подарок (Боја : Б)

◆Тие изгледаат многу стилски и елегантен, и оди добро со сите ваши садови стилови ■ Погоден за секојдне

DEN 669.60
20-парче ORIJOYNA Нерѓосувачки Челик Предници за Мезе, Овошје, Десерт Вилушка, Мини Салата Вилушка, за Кујна Дом на Отворено Обновено