Goetland 304 од не ' Рѓосувачки Челик НИ Воена Хаос Комплет Плоча Поставете ГИ Тип Отворено Кампување Пешачење Пикник СКАРА на Плажа

Goetland 304 од не ' Рѓосувачки Челик НИ Воена Хаос Комплет Плоча Поставете ГИ Тип Отворено Кампување Пешачење Пикник СКАРА

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

2 оддел eatting послужавник и готвење пан во едно полнење може да биде укината заедно и обезбедени со кука, кој нуди лесен инженерство за долго treks, кампување, на отворено, на пикник.Направени на 304 Нерѓосувачки челик (ака 18/8), трајни, ' рѓа доказ, здрава и environmen-пријателски.Машина За Миење Садови Безбедно.НИ Воена ГИ Тип е многу посебен не само за користење но исто така и да се евоцираат спомени или емоција.Готвење Пан Големина : 8.1x6.5x1.8 inchese / 20.5x16.5x4.5 cm, Eatting Фах Големина : 7.9x6.3x0.8 инчи / 20x16x2 см, се Справи со Должина : 8.3 инчи / 21 cm.Совршен подарок за отворен и за кампување ентузијасти, лица, ветерани.Готвење Пан Големина : 8.1x6.5x1.8 инчен / 20.5x16.5x4.5 cm.Се справи со Должина : 8.3 инчен / 21 cm.Eatting Фах Големина : 7.9x6.3x0.8 инчен / 20x16x2 cm.Пакет : . 1x Готвење Тавата. 1x Јадење Послужавник.

Избор на клиент

ANQIAOGreen колекционерски предмети на втората светска војна WW2 германски M31 Хаос Комплет Калај со Кожа за на Рака Вечера Обновено