HGN Модерна Единствен Справи со Бања Тапа Четка Никел,Бања Чешми за Потоне 1 Дупка,Мијалник Тапа со Палубата,Без Pop-Up се Исцеди

HGN Модерна Единствен Справи со Бања Тапа Четка Никел,Бања Чешми за Потоне 1 Дупка,Мијалник Тапа со Палубата,Без Pop-Up

DEN 1103.76

Обновено

Достапно за нарачка

Installtion е без да се грижите, бидејќи HGN обезбеди живот услуга.【Модерна Бања Потоне Тапа】 бања Потоне тапа обезбедува јасна и стабилна ламинарен проток, што овозможува убава вода презентација.Од своите трајни, долго-траен изградба на современа и ентериер-дополнување дизајн, оваа тапа припаѓа во вашата бања.Цел живот слободна замена.Нема Тврда Вода и Скала. 【Солидна Месинг Материјал】Месинг изградба на Современ допир на бања тапа со брусен никел,супериорен ' рѓа-отпорни завршите, допрете RV потоне тапа, издржливи и безбедност!Керамички кертриџ намалува течење поени, преживее 500,000 пати отвори & затвори тест.Една рачка е дизајниран за лесна за употреба за проток на вода и температура прилагодување. 【ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА】Сите инсталација на хардвер вклучени (бања потоне тапа, 23. 【Доживотна Гаранција】90 дена се врати и гаранција за парите назад.Лесно да се Чисти, да ги Задржи на Користење на Живот и Вода Стандард.Заштедите вода. 【Популарни Елегантен Дизајн】стилски заврши првиот избор за модерна декорација стилови.Може да биде популарен во дом, farmhouse реконструирам, и станбени објекти, реновирање.

Избор на клиент

RKF Вртливата Spout Две-Рачка Centerset Бања Тапа Тоалетот Тапа со pop-up Мозоци со Преливник и CUPC Снабдување со Вода Обновено
RKF Вртливата Spout Две-Рачка Centerset Бања Тапа Тоалетот Тапа со pop-up Мозоци со Преливник и CUPC Снабдување со Вода

Издржливи Бранеа Никел Крај : Противи оцрни и отпорност од секојдневна употреба.Лесно да се Инсталира с�

DEN 0.00
Елементи на Дизајнот ES5561BX Широка Тоалетот Тапа Со Крстот се Справи, Полиран Хром Обновено
Елементи на Дизајнот ES5561BX Широка Тоалетот Тапа Со Крстот се Справи, Полиран Хром

Солидна Месинг Изградба.КапеСлободен Керамички Диск Кертриџ.Дек Планината 8" 16" Распространета 3Дупка з�

DEN 0.00
YBlucklly Хром Бања Тапа 1 или 3 Дупка Бања Единствена Славина се Справи со Бања Тапа Модерна Слив се Мијат Слив Тапа со Обновено
Nuvo ES5972FL Елементи на Дизајнот Атланта 2-Рачка 8 16 Распространета Тоалетот Тапа со Месинг Pop-Up, 5-3/8, Полиран Месинг Обновено Одлична цена
Nuvo ES5972FL Елементи на Дизајнот Атланта 2-Рачка 8 16 Распространета Тоалетот Тапа со Месинг Pop-Up, 5-3/8, Полиран Месинг

Солидна месинг изградба.Капеслободен керамички диск кертриџ.Дек планината 8" 16" распространета 3дупка з�

DEN 3836.00 7692.72
Бања Славина се Повлече Надолу Бања Бања Потоне Тапа Модерна Слив Миксер Допрете Една Рачка Bifunctional Топла и Ладна Обновено
Делта Тапа Ashlyn Широка Бања Тапа Хром, Бања Тапа 3 Дупка, Дијамант Печат Технологија, Метал Одвод на Собранието, Хром Обновено
Kraus KVF-1400MB Indy Еден Справи со Брод Бања Тапа, Мат Црна Обновено
Kraus KVF-1400MB Indy Еден Справи со Брод Бања Тапа, Мат Црна

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Сад тапа со солидна месинг изградба и врвот на линијата компоненти за долгорочнат

DEN 0.00
Кингстон Месинг KS5565FL Regency Широка Тоалетот Тапа со француски Рачка на Менувачот, Масло Протри Бронза Обновено
Кингстон Месинг KS5565FL Regency Широка Тоалетот Тапа со француски Рачка на Менувачот, Масло Протри Бронза

Дек Планината 8" 16" Распространета 3Дупка за Инсталација.875 вкупна висина.Три дупка потоне апликација.Вкл

DEN 7180.32
Kohler К-T23890-CP Компоненти Бања Потоне Тапа Трим, Полиран Хром Обновено
Kohler К-T23890-CP Компоненти Бања Потоне Тапа Трим, Полиран Хром

Стационарни spout 10во (254 mm) spout дофат 1.2 gpm (4.5 lpm) максимален проток на 60 psi (4.14 бар).Исцедете се продава одделн�

DEN 6426.96
Moen WS84850SRN Wetherly Две-Рачка Centerset Бања Тапа со Одвод на Собранието, на самото Место се Спротивстави Бранеа Никел Обновено
Moen WS84850SRN Wetherly Две-Рачка Centerset Бања Тапа со Одвод на Собранието, на самото Место се Спротивстави Бранеа Никел

За наводнување на растенијата.И со значајни иновации како напор приклучните со Magnetix или најдобро rainshower

DEN 0.00
Moen Двојно се Справи со Римски Када Трим со Метал Рачката на менувачот и рака-туш од Кингсли Серија - Бранеа Никел Обновено
Moen Двојно се Справи со Римски Када Трим со Метал Рачката на менувачот и рака-туш од Кингсли Серија - Бранеа Никел

Бренд Нови во кутија.Производот бродови со сите релевантни додатоци.Redecorate вашата бања со инсталирање н�

DEN 1630.80
Гербер D303130BN Широка Тоалетот Тапа, Брусен Никел Обновено
Гербер D303130BN Широка Тоалетот Тапа, Брусен Никел

СТИЛСКИ ТАПА : Ова тоалетот тапа со 1.2 GPM на 60 PSI карактеристики јасна, несензација, ламинарни вода поток и

DEN 0.00
BAOJIAN кујна допрете Слив Чешми Водопад Месинг Слив Славина за Вода Чешми Torneira Бања Потоне Миксер Хром Палубата Монтирани Обновено
Derengge BTF-2018-МТ 2 се Справи со Една Дупка Бања Потоне Тапа, Мат Црна Заврши Обновено
Derengge BTF-2018-МТ 2 се Справи со Една Дупка Бања Потоне Тапа, Мат Црна Заврши

Мат Црна Заврши.Една дупка за инсталација, без палубата плоча,без одвод на собранието.Целосно ги исполн�

DEN 2303.76
Американскиот Стандард 7186811.295 Течно Бања Тапа, Брусен Никел Обновено
Американскиот Стандард 7186811.295 Течно Бања Тапа, Брусен Никел

Инспириран од лесен, елегантен и непрекинато движење на водата, течно колекција доловува чиста, постоја

DEN 7269.60
Anpean Една Рачка Бања Потоне Тапа Една Дупка со Pop-Up се Исцеди и водостопанство Линии, Брусен Никел Обновено
Anpean Една Рачка Бања Потоне Тапа Една Дупка со Pop-Up се Исцеди и водостопанство Линии, Брусен Никел

Материјал : Еден Бања Славина е направен на 304 Нерѓосувачки Челик изградба, ОловоБесплатно, НеТоксични, �

DEN 1031.76