STURME КОМПЛЕТ за Шиење Тема Spools Шиење Алатка за Полнење со СТП Случај, Совршена за Домашни Патување и за Итни случаи и Лесно да се Користи за Сите

STURME КОМПЛЕТ за Шиење Тема Spools Шиење Алатка за Полнење со СТП Случај, Совршена за Домашни Патување и за Итни случаи

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

【Лесно да се Носат 】Однесете со вас насекаде!Мали комплет за шиење лесен и безбеден заклучување еластична ремени да држете се организирани на сите времиња, нивниот идеал големина може да се лизга во чанта, куфер, briefcase, канцеларија биро фиока, автомобил, салата шкафче, или RV.Игли се во посебна затворена кутија за безбедност, и други предмети се безбедно скриена во место со атрактивна црна еластична бендови.тоа содржи сите потребни алатки за шиење - било да е тоа режа, теми (30 тек мулти бои spools), 40 Квалитет игли за шиење во круг стојат, асортиман на игли за шиење, кошула со копчиња, thimbles, игла навој алатки, клипови, магнет, веѓа клип, креда.одличен Подарок за Мајка, почетници, училишни проекти, чести патник, Водителка, мајка, баба, а backpacker, твин (tween) возраст девојки.

Избор на клиент

Мини Бод Маркер Ред Прст Lcd Дигитален Дисплеј со Светлина Шиење Плетење Ткаат Алатка Случаен Боја Обновено
Мини Бод Маркер Ред Прст Lcd Дигитален Дисплеј со Светлина Шиење Плетење Ткаат Алатка Случаен Боја

Со LED близу светлината, за да може да и го прочита дури и во текот на ноќта.Мал прст што може да ви помогне

DEN 0.00
uxcell 20 Парчиња Метал Палто за Шиење Облека Невидливи Шие-на сврзувачки елементи Притиснете Studs Snap Копчиња Обновено
uxcell 20 Парчиња Метал Палто за Шиење Облека Невидливи Шие-на сврзувачки елементи Притиснете Studs Snap Копчиња

Пакет Содржина : 20 x Притиснете го Копчето; Големина : 1.1 х 0.5 cm / 0.4" x 0.2"(D*T).Материјал : Метал; Боја : Сребро Т

DEN 155.76
Индустриска Машина за Шиење Зафат Snip Тема Машина со Сокриени Нож Обновено
Индустриска Машина за Шиење Зафат Snip Тема Машина со Сокриени Нож

Без разлика на тоа што организаторот е за шиење (фустани, јаки, џебови, кошули, панталони, итн.), овој уред

DEN 0.00
Prym Основниот Комплет За Шиење Обновено
Prym Основниот Комплет За Шиење

Производителот гаранција може да не се применува.Дополнителен комплет за вашиот шиење кутија или компл

DEN 0.00
ALING Цитирана Клипови Еластичен Појас Носи Јаже Ткаење Алатка Торба Заврши Јаже Носи Прибор за Шиење Обновено
ALING Цитирана Клипови Еластичен Појас Носи Јаже Ткаење Алатка Торба Заврши Јаже Носи Прибор за Шиење

Материјал : не ' рѓосувачки челик.Боја : сребро.Должина околу 6582cm, ширина за 2cm, грешка за 1cm.Одличен квалит

DEN 153.60
FLAMEER 30Pcs Големи Очи Тапи Игли Рака Поврзана Капчиња Крстот Бод Ткаење Шиење Tools - Големина 26 Обновено
FLAMEER 30Pcs Големи Очи Тапи Игли Рака Поврзана Капчиња Крстот Бод Ткаење Шиење Tools - Големина 26

Вез игли веќе долго време очи да преземат една или повеќе теми на стандард памук или панделки.Совршен за

DEN 0.00
Dovewill 2 Парчиња Машина За Шиење Услуга За Полнење Lint За Чистење Со Четка Двострани Шие Занает Алатка Обновено
Dovewill 2 Парчиња Машина За Шиење Услуга За Полнење Lint За Чистење Со Четка Двострани Шие Занает Алатка

Сосема нов и висок квалитет 2 Различен тип на четки ги задоволат вашите повеќе потреби.За да се задржи ма

DEN 0.00
ZXUY 1 X Шема Notcher Обновено
ZXUY 1 X Шема Notcher

Моделот Notcher.Заштедите време со оваа едноставна алатка за да се обезбеди точна одбележувањето на вашиот

DEN 0.00
110 Мулти-Цел Пластични Шиење Клипови, Многу Погодна за Quilting и Занаети, Производи од Хартија и Виси Мали Нешта, 2 Големини Обновено