2-Pack Секој 150 Led диоди можност да биде продолжен Божиќ Светла Внатрешна/Надворешна, Супер-Светли 8 Режими Трепкане LED String Светла, Зелена Жица Мини Светла за Божиќ Дрво

2-Pack Секој 150 Led диоди можност да биде продолжен Божиќ Светла Внатрешна/Надворешна, Супер-Светли 8 Режими Трепкане

-66 %

DEN 671.76

Обновено

Достапно за нарачка

Тоа создава топла, весела, и романтична атмосфера за декоративни градини, дворови, огради, тремови, покриви, Новогодишни елки, свадби, празници, партија, бар, простории итн. И со својата долга водечките жица (3 M), може да се задржи го адаптерот во себе и СУВО место и низа светилки може да се широко се користи двете затворен и отворен.Нашиот Божиќ декоративни string светлата се вистинскиот избор со под featuers : .Зелена Жица Connectable Кул Бело Божиќ Светла - не Можете да го пропуштите!. [Водоотпорна IP44] Овој декоративни string светлата е водоотпорна IP44.5 FT водечките жица + 48.[Starbright Connectable Божиќ Светла] Оваа бајка string светлата се ажурираат во 2021 со под карактеристики : 1) 2-pack, вкупно 300 Led диоди(секоја 150 ultrabright Led диоди); 2) Секое пакување Должина 65 FT (16. 5) Зелена Жица со Топло бела LED, совршен за Божиќ дрво декорација. 4) 8 Осветлување Режими за сликање - притиснете го копчето на адаптерот за да ја изберете вашата favarite осветлување начини да се meed различни сцени. ******Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ми биде драго да ја услугата ќе cordially. [Безбедно ETL Наведени Адаптер Елка Светла] : Ова трепкане светла има УЛ заверена адаптер со излез 29 V, 0. [8 Осветлување Режими] Со 8 прилагодливи режими, внатрешна/надворешна string светилки може да ги задоволи вашите потреби во било различните сценарија, само притиснете го копчето на трансформатор за да го промените осветлување режим. 1) Безбедно ETL наведени адаптер - со низок напон 29 V, безбедно!.

Избор на клиент

Отворено Божиќ Украси, 344 LED Божиќ Светла со Topper Ѕвезда, 8 Осветлување Режими Тајмер Водоотпорен String Светла за Обновено
Отворено Божиќ Украси, 344 LED Божиќ Светла со Topper Ѕвезда, 8 Осветлување Режими Тајмер Водоотпорен String Светла за

Светла автоматски ќе на на на тајмерот за поставување време на вториот ден.И тоа е мемориска функција ко

DEN 0.00
FOVKP LED Огномет Светла Отворено Водоотпорен Самовила Гарланд 90/150 Led Светло String Градина Тревник Улица Божиќ Декорација Обновено
YCZDG 200 Божиќ Гарланд Led Самовила Светлина Отворено Соларен Погон String Светла 8 Режим 22m Градина Свадба Декорација Обновено
YCZDG 200 Божиќ Гарланд Led Самовила Светлина Отворено Соларен Погон String Светла 8 Режим 22m Градина Свадба Декорација

2 Вклучете Копчиња : вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ (auto во мрак, автоматско исклучување од ден) и Режим на Копче�

DEN 0.00
LED Метеор Туш Светла 80см 10 Цевки 720 LED Водоотпорен Капка Светла Cascading Icicle String Светлина за Божиќ, Нова Година, Обновено
LED Метеор Туш Светла 80см 10 Цевки 720 LED Водоотпорен Капка Светла Cascading Icicle String Светлина за Божиќ, Нова Година,

❤ GOUER LED метеор светла се апсолутно неопходни за убава ноќ.Во исто време ние исто така и со нетрпение оче�

DEN 1679.04
49 Стапки 100 led 8 Режими Свет String Светла,Самовила String Светла Приклучете,Оркестарот за Внатрешна Отворено Партија Обновено
49 Стапки 100 led 8 Режими Свет String Светла,Самовила String Светла Приклучете,Оркестарот за Внатрешна Отворено Партија

УЛ сертификација : Нашите led string кога Светлата се тестиран и сертифициран како IP44 Професионални водоотп�

DEN 0.00
FOVKP -880Led Соларни Градинарски Нето Самовила Светла, 19.7 ft x 13ft Ѕвездена Самовила String Светла, 8 Режими Соларни Обновено
FOVKP -880Led Соларни Градинарски Нето Самовила Светла, 19.7 ft x 13ft Ѕвездена Самовила String Светла, 8 Режими Соларни

8 различни начини : Комбинација, Во Бранови, Секвенцијален, Alternant, Промена / Flash, Бавно Исчезнат, Трепкане /

DEN 2299.20
100ft Отворено G40 LED Свет String Светла Dimmable Водоотпорен Shatterproof Светлина Стрингови со 52 Светилки Connectable Обновено Одлична цена
100ft Отворено G40 LED Свет String Светла Dimmable Водоотпорен Shatterproof Светлина Стрингови со 52 Светилки Connectable

Brightever отворено водоотпорен string светла се изработени од висококвалитетни материјали и напредно shatterproof �

DEN 1679.76
JYDQM LED Огномет Светла Отворено Водоотпорен Самовила Гарланд 90/150 Led Светло String Градина Тревник Улица Божиќ Декорација Обновено
52Ft Dimmable LED Отворено String Светла Водоотпорен, Патио String Светла со 4 Светлината Режими Далечински Dimmer (Вклучена), Обновено
52Ft Dimmable LED Отворено String Светла Водоотпорен, Патио String Светла со 4 Светлината Режими Далечински Dimmer (Вклучена),

【ШИРОКО ФУНКЦИЈА】 Не само патио string светла, ова се тешкидолжност string осветлување погоден за дрвоосвет�

DEN 0.00
Chinety Соларни String Светла Отворено, 2 Пакет 100 LED Соларна Јаже Светла 8 Режими Бакарна Жица Самовила Светла Водоотпорен Обновено
Lurious Елка Светла, 6.6 FT 16 Линии , 8 Режими/Мемориска Функција, 400 Led диоди Отворен и Затворен Самовила String Светла Обновено
Lurious Елка Светла, 6.6 FT 16 Линии , 8 Режими/Мемориска Функција, 400 Led диоди Отворен и Затворен Самовила String Светла

Лесен за користење : елка светла доаѓаат со ексклузивен монтажа прстен, па лесно можете да ги инсталират

DEN 0.00
Brightown Отворено Патио String Lights-100Ft G40 Дворот Светла со 104 5W Lumiled Јасно Светилки(4 Резервни), УЛ наведени Обновено Одлична цена
Brightown Отворено Патио String Lights-100Ft G40 Дворот Светла со 104 5W Lumiled Јасно Светилки(4 Резервни), УЛ наведени

Две prong конектор приклучок (машки), без женски plug,не може да се поврзе повеќе.Овие светлина нишки се повр

DEN 1122.00 1295.52
JMEXSUSS 2 Пакет 100 Зелена LED Соларна Божиќ Светла,42.7 ft 8 Режими Соларни String Светла Отворено Водоотпорен Соларни Обновено
JMEXSUSS 2 Пакет 100 Зелена LED Соларна Божиќ Светла,42.7 ft 8 Режими Соларни String Светла Отворено Водоотпорен Соларни

Нема топлина(изолираната бакарна жица држи светлата на ниска температура, така што тие се безбедни да с�

DEN 431.76
FOVKP Надвор Светла 1/2 Пакет Виси на Огномет Светла Бакарна Жица Starburst Светла со Далечински 8 Режими на Батеријата Обновено
FOVKP Надвор Светла 1/2 Пакет Виси на Огномет Светла Бакарна Жица Starburst Светла со Далечински 8 Режими на Батеријата

1 / 2 Пакет Виси на Огномет Светла, 112 Led диоди Бакарна Жица Starburst Светла со Далечински Управувач 8 Режими на

DEN 383.76
LARNOR 10.5X8/4.13X3.14inch Водоотпорен Соларни Rotatable Отворено Градина Кампување Виси LED Круг Топката Светла (Мулти-Обоени, Обновено
LARNOR 10.5X8/4.13X3.14inch Водоотпорен Соларни Rotatable Отворено Градина Кампување Виси LED Круг Топката Светла (Мулти-Обоени,

Состојба : 100% Сосема Нов.Идеален за области каде конвенционалните електрични набавка не е достапна.Допо

DEN 335.76
Talany LED Светло String, Батерија Управувана Јаже Светла 1000lm Висока Осветленост за Хотели за Спални соби за Ресторани Обновено
Talany LED Светло String, Батерија Управувана Јаже Светла 1000lm Висока Осветленост за Хотели за Спални соби за Ресторани

Ви благодариме за вашето разбирање.Спецификација : Предмет Тип : Светло String Material : Plastic Weight : Прибл.Мек и ф�

DEN 1476.00
Патио Отворено LED String Светлина - RGB Топло Бела Боја се Менува 48ft 15LEDs Smart APP Контрола IP65 Водоотпорен со Dimmable Обновено
Патио Отворено LED String Светлина - RGB Топло Бела Боја се Менува 48ft 15LEDs Smart APP Контрола IP65 Водоотпорен со Dimmable

Партија украси : Не е само одлична за надвор осветлување, но исто така и за свадба место и затворен куќат�

DEN 0.00
LED 5mm Божиќ String Светла Замена Светилки Енергетски Ефикасни LED Вљубените Жица Светло Сет Connectable Дома Декор Сијалица Обновено
105FT Шарена Божиќ Светла, 300 LED Connectable Самовила Трепкане Светлина Затворен Светла String со Далечински[8 Режими Обновено
105FT Шарена Божиќ Светла, 300 LED Connectable Самовила Трепкане Светлина Затворен Светла String со Далечински[8 Режими

Прилагодување на осветлување сцени со притискање на круг копчето на адаптер.【ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】10

DEN 0.00
Нето Самовила Светла,led 8 Режими Dimmable waterproo Отворено Самовила Светла 8 Начини на Внатрешна Декорација Божиќ String Обновено