MASTERCOOL 62010 Сива/Жолта 30 lb Ладилни Обновување на Резервоарот Без Плови Прекинувач и ¼ FL-M (7/16-20)

MASTERCOOL 62010 Сива/Жолта 30 lb Ладилни Обновување на Резервоарот Без Плови Прекинувач и ¼ FL-M (7/16-20)

DEN 3105.12

Обновено

Достапно за нарачка

30 LB ТОЧКА РЕЗЕРВОАРОТ со Y вентил за течни и пареа.ОБНОВЛИВИ и е АНИ и Транспорт Канада (ТЦ), одобрени и се согласува да DOT-4 BA400 спецификации и на АРИ упатства.UNPRESSURIZED И ИСПРАЌААТ ПРАЗНИ со сув воздух.КОМПАТИБИЛЕН СО СИТЕ REFRIGERANTS (ХЛОРОФЛУРОКАРБОНИ е, HFC е, HCFC и мешавини). 100% U. S. составуваат и тестирани. 30 lb.Ладилни Обновување на Резервоарот без Плови Прекинувач и 1/4" FL-M (7/16-20) Прав обложени цилиндар за висок сјај, издржливи завршница.Y-вентил за течни/пареа. 3/4" NPT отворање прифаќа 80% се пополни плови switch shut-исклучување на уредот. 1/4" отвор за воздух чистка вентил.Јака дизајн за леснотија на ракување.Обновливи и се согласува да DOT-4 BA400 спецификации и на АРИ упатства.Пред-обвинет цилиндар обезбедува чиста, сува внатрешни работи.Складирање и транспорт на обнови ладилни гасови.Вентил s 30 lb ладилни обновување на резервоарот е прав обложени за висок сјај и издржливи завршница.Ова пред се наплаќа цилиндар обезбедува чиста и сува внатрешни работи за складирање и транспорт на обнови ладилни гасови.Професионални вентил за инсталација на Mastercool САД седиштето.Сите цилиндри се наплаќа со 300 psi на сув воздух и течење тестирани за безбедност.Сите refillable цилиндри се опремени со Y вентил за да се користи за полнење и обновување.Сите Y вентили се УЛ и CE уверение. (MH47202, од страна на УЛ, 2010).Работи во врска со вашиот обновување машина за чување на ладилни.

DOT-4BA400 Nominal Water Capacity: 26. 2 lb. / 11. 9 L Service Pressure

Избор на клиент

2021 Ноќта На Вештерките Дуксери За Жени На Два Боја Крои Смешни Печатени Дуксери Pullover Обновено
2021 Ноќта На Вештерките Дуксери За Жени На Два Боја Крои Смешни Печатени Дуксери Pullover

суичери за жените качулка патент.Imported_Long Ракав За Жените Работат 【Жените Дуксери Pullover】женска суичери �

DEN 0.24
RANNYY УВ Филтер,на камерата Леќи на Камерата УВ Филтер Мулти Обложени Ултравиолетова Заштита Оптичко Стакло Фотографија Обновено
DNYSYSJ Целосно Ограден Електрични Мелење Табела Полирач Акрилик Покрие Прашина Кутија 2 Дупки 110V со Led Светло и Компресор Обновено
USB Електрични Лицето Перење Четка, Blackhead Отстранување Машина Лице Exfoliator Четка за да се Нежна Ексфолијација, Лицето Обновено
Autozensation Компатибилен со GMC Yukon Denali SLE SLT 2015-2018, Yukon XL Denali SLE SLT, ПРЕДВОДЕНА Црвен Чад Опашка Обновено
Autozensation Компатибилен со GMC Yukon Denali SLE SLT 2015-2018, Yukon XL Denali SLE SLT, ПРЕДВОДЕНА Црвен Чад Опашка

☑️ Доаѓа со еден пар на чад црвена леќа опашка светла со црвена LED работи бар ☑️ Сите жици пред насобра�

DEN 1116.00
NoBosscomm Kmax-850 Автомобил Копче Програмер OBD2 Копче Фоб Програмирање Алатка Immobilizer Читателот Locksmith Обновено
NoBosscomm Kmax-850 Автомобил Копче Програмер OBD2 Копче Фоб Програмирање Алатка Immobilizer Читателот Locksmith

[100% Оригинални Компатибилен со Nissan со 20 цифрен pin код до 2018, Хонда Договор до 2019; Форд и Mustang до 2018, почекај�

DEN 0.00
Lanai Лизгачки Стаклена Врата се Справи со Сет со Дабови Дрва се Повлече во Црна Заврши, Стандард 3-15/16 CTC Завртка Дупки, Обновено
Калемење Трепките, Eyelash отстранување крем 10g, гел без мирис за отстранување на eyelash екстензии, не-иритирачки мито Обновено
PETIMETI Ѕид за TP-Link Деко М5 Мрежа WiFi Систем(3 Pack Обновено
PETIMETI Ѕид за TP-Link Деко М5 Мрежа WiFi Систем(3 Pack

【Уникатен Дизајн】:Специјално дизајнирани за TPLink Деко М5 Целата Домашна Мрежа Wi Fi Рутер.Компактен и ле�

DEN 479.76
Signare Tapestry Свитлива Tote Торба За Обновливи Шопинг Торба Намирници Торба Со Цветни Дизајни Обновено
Signare Tapestry Свитлива Tote Торба За Обновливи Шопинг Торба Намирници Торба Со Цветни Дизајни

Уникатноста на SIGNARE TAPESTRY торба е дизајн на уметничкото дело.Оваа градина дизајн карактеристики различн�

DEN 561.36
Дете & Бебе Bibs Burp Облека Иднина Готвач Како Мојот Татко Смешно Тато Нови Памук Предмети за Девојка Момче Пи Бела Меки Обновено