Батерија АА Полнење Батерии AAA Батерии,Hixon1.5V Литиум Батерии,Двоен На Батерии(4pcs) Тројно А Батерии(4pcs) Пакет,со 2H Брзо Батерија Полнач,1500 Циклуси

Батерија АА Полнење Батерии AAA Батерии,Hixon1.5V Литиум Батерии,Двоен На Батерии(4pcs) Тројно А Батерии(4pcs) Пакет,со

DEN 923.76

Обновено

Достапно за нарачка

【 Висок Капацитет,1500 Циклуси】 : Hixon батерија АА батерии и rechargebale aaa батерии имаат висок капацитет,АА : 3500m Wh(2330m Ah),ААА : 1100m Wh(730m Ah) ,и батерии аа големина и aaa големина не може да биде целосно полнат 1500 циклуси и практично неограничен брз refresh recharges циклуси, и се уште го задржува најмалку 70% од почетен капацитет. 【2 H Брзо Полнење на Батерија】 : Hixon двоен на батерии и тројно а само батерии траат 2 часа за да биде целосно наполнета,многу побрзо од традиционалните Ni-МЗ акумулатори, за што е потребно 8 часа за да биде целосно наполнета. 【1.5 v Постојана Излез Литиум Батерии】 : Hixon 1.5 v батерија АА батерии и rechargebale AAA батерии се далеку подобри во напон задржување во споредба со традиционалните Ni MH батерија.Овие литиум батерии имаат постојан 1.5 V напон од 100% до 0% електричен капацитет може да обезбеди најдобри перформанси во тешки оптоварување на испуштање и корисниците се чувствува свеж батеријата цело време за време на употреба. 【 Широка примена】 : Двете Hixon батерија АА батерии и батерија AAA батерии се дизајнирани со цел да обезбеди сигурен и траен перформанси за висока моќност на побарувачката на уреди како што се играчките конзоли, безбедноста камера, инсулински пумпи, далечински контроли, преносни аудио плеери, играчки и така натаму.Ве молиме не го користете батерии на блиц на камерата. 【Она што ќе добиете за】 : 4 x Hixon батерија АА батерии ,4x Hixon AAA батерија батерии 1x АА/AAA батерија полнач & USB кабел.Боја : 4 PCSAA+4 PCSAAA+Полнач.

Избор на клиент

OXWINOU AAA Големина NiCd ААА 600mAh 1.2 V Полнење Батерии за Соларна Светилка Сончевата Светлина(Жолта 20 КОМПЈУТЕРИ) Обновено
OXWINOU AAA Големина NiCd ААА 600mAh 1.2 V Полнење Батерии за Соларна Светилка Сончевата Светлина(Жолта 20 КОМПЈУТЕРИ)

Моќ живот до 25 месеци.Користи моќта на сончевата светлина да ја дополните; лесно да се инсталира (Сетам д

DEN 0.00
Акумулатори 1.5 V AAA Батерија 8800Mah. 1.5 V 16Pcs Обновено
Акумулатори 1.5 V AAA Батерија 8800Mah. 1.5 V 16Pcs

Обезбедува одлични извори на континуирана моќ за вашите уреди.Висока енергетска густина, долго траење �

DEN 0.00
Батерија 1.5 V AAA Батерија 8800Mah Алкална Батерија 1.5 V 12Pcs Обновено
Батерија 1.5 V AAA Батерија 8800Mah Алкална Батерија 1.5 V 12Pcs

Безбеден и еколошки, екстремни долго полни кругови, одлична за долгорочна дневна употреба.Издржливи и т

DEN 1588.80
Батерија 1.5 V AAA Батерија 8800Mah Алкална Батерија 1.5 V 18Pcs Обновено
Батерија 1.5 V AAA Батерија 8800Mah Алкална Батерија 1.5 V 18Pcs

Тип : Ni MH 8800m Ah.Без Мемориска ЕфектЛесен за употреба, може да се полни во секое време, не се грижи за полнењ

DEN 0.00
Батерија на Полнење 1.2 V ААА 3А NimhBattery 1000Mah Батерија Ni-Мз Батерии со Жилет Јазичиња 10Pcs-30Pcs Обновено
Батерија на Полнење 1.2 V ААА 3А NimhBattery 1000Mah Батерија Ni-Мз Батерии со Жилет Јазичиња 10Pcs-30Pcs

батеријата се направени од издржлив материјал, и квалитетот е многу добар.Мали димензии и мала тежина, в

DEN 3777.36
Батерија 1.5 V AAA Батерија 8800Mah. 1.5 V 16Pcs Обновено
Батерија 1.5 V AAA Батерија 8800Mah. 1.5 V 16Pcs

Поради влијанието на температурата и животната средина, капацитетот на батеријата ќе се промени, ќе има

DEN 1132.80
Компатибилен за 4PCS 1.2 V 1 / 3AAA ni-мз Батерија 200mah 1/3 ААА nimh Ќелија со Заварување Јазичиња за Сончевата Светлина Обновено
Компатибилен за 4PCS 1.2 V 1 / 3AAA ni-мз Батерија 200mah 1/3 ААА nimh Ќелија со Заварување Јазичиња за Сончевата Светлина

Компатибилен Модел Броеви : за 4 PCS 1.2 V 1 / 3 AAA niмз Батерија 200mah 1 / 3 ААА nimh ќелија со заварување јазичиња за

DEN 450.96
Акумулатори Ni-Мз AAA Батерија 1.2 V 1000Mah Акумулатори 1.2 V 20 Компјутери Обновено
Акумулатори Ni-Мз AAA Батерија 1.2 V 1000Mah Акумулатори 1.2 V 20 Компјутери

100% Сосема нов!.Стабилна празнење стапка, не"меморија ефект".Обезбедува одлични извори на континуирана м�

DEN 3720.00
GEILIENERGY Тројно А NIMH ААА 1.2 V 1000mAh Батерија за Далечинска Контрола/Играчки/Светло копче/Глувци(20 ПАРЧИЊА) Обновено
GEILIENERGY Тројно А NIMH ААА 1.2 V 1000mAh Батерија за Далечинска Контрола/Играчки/Светло копче/Глувци(20 ПАРЧИЊА)

Предобвинет : Дојде со предделумно наполнета, но тоа¡s подобро да се целосно да ја наполните секој батер�

DEN 0.00
Батеријата Полнење Gtf1.5V USB ААА Li-Ion Батерија 900Mwh 600Mah Капацитет Li-Полимер. 1.5 V 2 парчиња Обновено
Батеријата Полнење Gtf1.5V USB ААА Li-Ion Батерија 900Mwh 600Mah Капацитет Li-Полимер. 1.5 V 2 парчиња

Безбеден и еколошки, екстремни долго полни кругови, одлична за долгорочна дневна употреба.Ниска повтор�

DEN 0.00
fengchensety USB Напојување да 2AA+AAA Батерија Eliminator за Далечинска Контрола Играчки Божиќ LED Светло Светилка Термостат Обновено
Deleepow ААА Акумулатори Ni-МЗ 8 Брои, 1100mAh Висок Капацитет 1.2 V 1200 Циклуси на Полнење и Трокреветни Батерија за Обновено
Deleepow ААА Акумулатори Ni-МЗ 8 Брои, 1100mAh Висок Капацитет 1.2 V 1200 Циклуси на Полнење и Трокреветни Батерија за

Висок Капацитет Посебни Злато Капа 1100m Ah AAA батерија NiМЗ батерии со посебни злато капа обезбеди подобри �

DEN 251.76
Батерија на ААА 1800Mah 3А 1.2 V Ni-Мз Црвено Батерија на Мобилен за Mp3 Рк Играчки. 1.2 V 24Pcs Обновено
Батерија на ААА 1800Mah 3А 1.2 V Ni-Мз Црвено Батерија на Мобилен за Mp3 Рк Играчки. 1.2 V 24Pcs

Ве молиме овозможи мало боја отстапување помеѓу хартија картички и фотографии е прикажано.Висока енерг

DEN 0.00
Батерија 1.2 V Ni-Мз AAA Батерии 1800Mah Батерија Ni Мз Батеријата. 1.2 V 16Pcs ААА 1.2 V Ni-Мз Обновено
Батерија 1.2 V Ni-Мз AAA Батерии 1800Mah Батерија Ni Мз Батеријата. 1.2 V 16Pcs ААА 1.2 V Ni-Мз

100% Сосема нов!Ниска повторно се случуваат операција cist, краткиколо и во текот тековната заштита.Батериј

DEN 2071.20
700mah ААА NiCd 1.2 v Акумулатори Градина Соларни Ni-Cd Светлината LED Т (Пакување од 12) Обновено
700mah ААА NiCd 1.2 v Акумулатори Градина Соларни Ni-Cd Светлината LED Т (Пакување од 12)

Дизајнирано особено за соларни светилки.Лесно да се инсталира.Трајни изградба.Очекуваното Траење : 500 п�

DEN 0.00
Батерија на ААА 1800Mah 3А 1.2 V Ni-Мз Црвено Батерија на Мобилен за Mp3 Рк Играчки. 1.2 V 4Pcs Обновено
Батерија на ААА 1800Mah 3А 1.2 V Ni-Мз Црвено Батерија на Мобилен за Mp3 Рк Играчки. 1.2 V 4Pcs

PTC внатрешни безбедносен прекинувач автоматски ја прекинува кога има краток спој и внатрешниот притисо

DEN 257.28
Акумулатори 1.2 V Ni-Мз AAA Батерија 1020Mwh 850Mah Батерија 1.2 V 1Pcs Обновено
Акумулатори 1.2 V Ni-Мз AAA Батерија 1020Mwh 850Mah Батерија 1.2 V 1Pcs

Број на модел : 1.2 V AAA.Тип : НУМЗ.Обезбедува одлични извори на континуирана моќ за вашите уреди.Висока ене�

DEN 0.00
EBL Батерија AAA Батерии хумор Батерија Полнач Комбо - 1.2 V NiMH Пред-Обвинет Тројно А Батеријата и 8 Слот LCD Батерија Обновено
Полнење Батерии AAA Батерија 2100Mah 1.5 V AAA Алкална Батерија за Далечинска Контрола Играчка Светлина Батеријата. 1.5 Обновено
Полнење Батерии AAA Батерија 2100Mah 1.5 V AAA Алкална Батерија за Далечинска Контрола Играчка Светлина Батеријата. 1.5

Обезбедува одлични извори на континуирана моќ за вашите уреди.Висока енергетска густина, долго траење �

DEN 257.28
Батерии AAA Батерија Icr10440 3.7 V Liion Литиум Батерија 3.7 5Pcs Обновено
Батерии AAA Батерија Icr10440 3.7 V Liion Литиум Батерија 3.7 5Pcs

Обезбедува одлични извори на континуирана моќ за вашите уреди.Висока енергетска густина, долго траење �

DEN 0.00