【5Pcs】 USB Приклучок, Ѕидни Држачи за Брзо Полнење Блок, Адаптер Коцка 2 Порт Бесплатно Патување Тули Мобилен Брз Полначи Кутија cargador за iPhone 12 SE, 11Pro Max, Samsung Галакси, LG, iPa

【5Pcs】 USB Приклучок, Ѕидни Држачи за Брзо Полнење Блок, Адаптер Коцка 2 Порт Бесплатно Патување Тули Мобилен Брз Полначи

DEN 719.76

Обновено

Достапно за нарачка

Што Нудиме : 5 Pcs Ailkin Двојна порта ѕид полначи.Безбеден и Сигурен : Уверение УЛ, Ro HS, CE & FCC, ги Штити уреди од прегрее и над-струја, во текот на полнењето и краток спој, Полнење автоматски ќе се запре кога батеријата е полна. Светлината и преносни : Компактен дизајниран да се вклопуваат во вашиот џеб, торба, или пренесувајте-на торба.

Избор на клиент

Digipower ТЦ-55SG Патување Полнач за Samsung Обновено
Digipower ТЦ-55SG Патување Полнач за Samsung

За користење со Samsung BPSLB70 A, BPSLB11 A, BPSLB10 A, BPSLB1037, BPSBL07, BPS837 B, BPS837, SLB1137 D и IABH130 LB батерии.TC55 SG од Digipower е патување

DEN 0.00
P-OWO 5V 2A Патнички Адаптер за Полнач Компатибилен со Samsung мобилен телефон Микро USB Приклучокот за Напојување Обновено
P-OWO 5V 2A Патнички Адаптер за Полнач Компатибилен со Samsung мобилен телефон Микро USB Приклучокот за Напојување

✔【Влезен Напон】 : AC 100240 V (во Светот AC Влез) ✔【Текст Фреквенција】 : 5060 Hz ✔【БЕЗБЕДНОСТ】 : POWO Производит�

DEN 0.00
Брзо Полнење USB 3.0 Ѕид Полначот Блок со Тип C Кабел за Брзо Полнење за Samsung Галакси S21 плус/S20 FE/Ultra 5G Забелешка Обновено
Брзо Полнење USB 3.0 Ѕид Полначот Блок со Тип C Кабел за Брзо Полнење за Samsung Галакси S21 плус/S20 FE/Ultra 5G Забелешка

0 Ѕид Полначот】Текст : 110240 V AC; Излез : 5 V / 3А max.0, Трансфер на Податоци, и Брзо Полнење 2 во 1.Со тестирани 10000+

DEN 0.00
Тип C Држачи за Брзо Полнење Блок за Samsung Галакси S21/S21 Ултра/S21+/ S20/ S20 Плус/ S20 Ултра/ Note10/ Белешка 20, Обновено
Тип C Држачи за Брзо Полнење Блок за Samsung Галакси S21/S21 Ултра/S21+/ S20/ S20 Плус/ S20 Ултра/ Note10/ Белешка 20,

Овој ѕид полначот со 25 Вати Супер Брзо Полнење способност користи Моќта на Испорака (PD) да обезбеди наје�

DEN 431.76
753 USB C до USB 3.1 Адаптер, USB Тип-C до USB Адаптер, Тип-C OTG Адаптерот за Thunderbolt 3 USB Женски Адаптер, Мобилен Обновено
753 USB C до USB 3.1 Адаптер, USB Тип-C до USB Адаптер, Тип-C OTG Адаптерот за Thunderbolt 3 USB Женски Адаптер, Мобилен

Тоа може да се користи кога е вклучен во, компактен и пренослив, и не заземаат простор.На USB3.1 адаптер е high

DEN 198.96
Држачи за Преносни Ѕид Полначот Капки на Вода Led Светло Брзо Полнење Двојно USB Порти Дома САД/ЕУ Приклучок за Мобилен Обновено
USB C Брз Полнач, 20W PD+Брзо Полнење 3.0 Тип В Ѕид Block Конектор Приклучок Коцка Компатибилен iPhone 13/12 Про Max/SE/11/XS/XR/X/8, Обновено
USB C Брз Полнач, 20W PD+Брзо Полнење 3.0 Тип В Ѕид Block Конектор Приклучок Коцка Компатибилен iPhone 13/12 Про Max/SE/11/XS/XR/X/8,

Компактен & Преносни : На лесен дизајн нека лесно да се носат со било каде и да одите.И Моќта Блок не го по�

DEN 0.00
Power4Laptops AC Адаптер Мобилен Телефон Конектор за Напојување (САД Приклучок) Компатибилен со Samsung Дива Дијамант Обновено
Power4Laptops AC Адаптер Мобилен Телефон Конектор за Напојување (САД Приклучок) Компатибилен со Samsung Дива Дијамант

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

DEN 0.00
KONKIN BOO Замена 5V 2A Брза AC Адаптер за Полнач Моќ Микро USB Кабелот за Паметен Телефон Мобилен Мобилен Обновено
KONKIN BOO Замена 5V 2A Брза AC Адаптер за Полнач Моќ Микро USB Кабелот за Паметен Телефон Мобилен Мобилен

Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов Замена за Полначи.Висока Моќност размена на ефикасноста

DEN 0.00
SCOSCHE USBH121M SuperCube Еден USB Порт Ѕид Полнач за USB Уреди, Црна Обновено
SCOSCHE USBH121M SuperCube Еден USB Порт Ѕид Полнач за USB Уреди, Црна

На адаптерот за полнење е доволно мал за да се вчита до секој штекер на ѕидот или моќ лента штекер, што го

DEN 0.00
USB C Адаптер, Европската Приклучок Адаптер, 2-Pack Брзо 20W Европа Патување Приклучок Адаптер Тип В Ѕид Полначи за iPhone Обновено
USB C Адаптер, Европската Приклучок Адаптер, 2-Pack Брзо 20W Европа Патување Приклучок Адаптер Тип В Ѕид Полначи за iPhone

★Компатибилен Земји★ Ерменија, Австрија, Азербејџан, на Azores, на Balearic Острови, Белорусија, Белгија, Босн�

DEN 1728.00
USB Ѕид Полнач, AILKIN 3-Pack 2.1 Двојна Порта USB Приклучок Адаптер за Полнење Коцка Телефон Бесплатно Кутија База Блок Обновено
Тип C Полнење Блок, HOOTEK USB C 20W PD Моќ Испорака+Брзо Полнење 3.0 Брз Полнач за на Ѕид Компатибилен Адаптер iPhone Обновено
Тип C Полнење Блок, HOOTEK USB C 20W PD Моќ Испорака+Брзо Полнење 3.0 Брз Полнач за на Ѕид Компатибилен Адаптер iPhone

【20 W USB C Брз Полнач】Опремени со USBC (PD Моќ Испорака) и USBA (Брзо Полнење 3.0) двојна порта со целосно 20 W излез,

DEN 232.56
20W USB В Ѕид Полнач, Costyle Двојна USB C Полначот Блок & Брзо Полнење 3.0 Ѕид Апарат Компатибилен со iPhone 13/13 Pro/12 Обновено
20W USB В Ѕид Полнач, Costyle Двојна USB C Полначот Блок & Брзо Полнење 3.0 Ѕид Апарат Компатибилен со iPhone 13/13 Pro/12

Google Пиксели 2 / 3, Пиксели XL / 2 XL / 3 XL / 4 XL, Пиксели 3А / 3А XL, Google Chromebook Pixel.Samsung Галакси A52 / A51 / A71 5 G; A70 S / A50 S.0 Ѕид �

DEN 275.76
Двојна Порта USB-C Ѕиден Приклучок USB Полнач, Aibner 3-Pack 20W Моќ Испорака со QC3.0 USB Двојна Порта Брзо Полнење Блок Обновено
Двојна Порта USB-C Ѕиден Приклучок USB Полнач, Aibner 3-Pack 20W Моќ Испорака со QC3.0 USB Двојна Порта Брзо Полнење Блок

[Мултифункција порта] QC3.0 USBбрзо полнење интерфејс, c порта ѕид полначот поддржува брзо полнење на повеќе

DEN 527.76
HomeSpot Вредност Пакет 3.3 ft (1m) Микро-USB Кабелот со USB Ѕид Полначот Plug 5V1A USB за Samsung, LG, HTC, Google, Поттикне, Обновено
HomeSpot Вредност Пакет 3.3 ft (1m) Микро-USB Кабелот со USB Ѕид Полначот Plug 5V1A USB за Samsung, LG, HTC, Google, Поттикне,

СИГУРНОСТ : Полначот со IC чип во внатрешноста е дизајнирана за да се идентификуваат целосно полнење со б

DEN 422.16
5V1A Sync & Полнење Вредност Пакет Микро-USB УЛ-Листата Ѕид Приклучокот на Полначот со 1M / 3.3 нозе Кабел 2 Пакет Бела Обновено
5V1A Sync & Полнење Вредност Пакет Микро-USB УЛ-Листата Ѕид Приклучокот на Полначот со 1M / 3.3 нозе Кабел 2 Пакет Бела

Полначот Port : Еден Влез : AC 100 V240 V, 5060 Hz 200m A Излез : 5 V, 1А Стандард : НИ 2 x USB Полнач , 2 x 3.Samsung Galaxy S серијата, вкл

DEN 0.00
КК 3.0 Адаптер 18W Брзо Полнење Ѕид Полначот +2Pack 6FT Плетенка Тип C Кабел за Samsung Галакси S21 Ултра S21 Плус S20 Обновено
КК 3.0 Адаптер 18W Брзо Полнење Ѕид Полначот +2Pack 6FT Плетенка Тип C Кабел за Samsung Галакси S21 Ултра S21 Плус S20

【Брзо Полнење Еден Плус 8, 7, 6, 5, 7Pro, 6 T, 5 T, 5, 3 T, HTC, Blackberry, Nokia и повеќе.USB C до cablu USB : 1.Пријави до 7% побрзо отко�

DEN 0.00
PD20W Тип-c+QC3.0USB Мобилен Телефон Полни Главата Компатибилен Адаптер со Повеќе Модели на Мобилни Телефони (Бела) Обновено
PD20W Тип-c+QC3.0USB Мобилен Телефон Полни Главата Компатибилен Адаптер со Повеќе Модели на Мобилни Телефони (Бела)

2port полнач,целосно да ја наполните iphone во рок од еден час за да се исполнат на полнење потребите на повеќ�

DEN 0.00
USB В Ѕид Полнач, HOOTEK 20W PD+Брз Полнач Двојна Порта Тип C Брзо Полнење Блок Plug Компатибилен iPhone 13 Про Max/13 Обновено
USB В Ѕид Полнач, HOOTEK 20W PD+Брз Полнач Двојна Порта Тип C Брзо Полнење Блок Plug Компатибилен iPhone 13 Про Max/13

Едноставно поврзете го USB кабелот, и приклучете го адаптерот во ѕидот.i Phone 13 Про,i Phone 12 Полнење на Коцка Б�

DEN 232.56
USB C Полнач,КК 3.0 Ѕид Полнач,18W Брзо Адаптер за Полнење со Тип C Кабел за Samsung Галакси S21 Ултра/S21+/S20/S20 Ултра/Белешка Обновено
USB В Ѕид Полнач, Deegotech 20W Двојна Порта Свитлива USB-C Адаптер, PD Брз Полнач кој е Компатибилен со iPhone 13/iPhone Обновено
USB В Ѕид Полнач, Deegotech 20W Двојна Порта Свитлива USB-C Адаптер, PD Брз Полнач кој е Компатибилен со iPhone 13/iPhone

iphone 13 / 13 мини / 13 Pro / Pro Max / 12 / 12 мини / 12 Pro / 12 Про Max / 11 / 11 Pro / 11 Про Max / SE / XS Max / XS / XR / X / 8 Плус / 8.За да се обезб

DEN 455.76
Патување Надворешни Десктоп Ѕид Дома USB/AC Батерија Полнач за LG Stylo 3 LTE L83BL Видиме со Дополнителни Valueable Додаток Обновено
Патување Надворешни Десктоп Ѕид Дома USB/AC Батерија Полнач за LG Stylo 3 LTE L83BL Видиме со Дополнителни Valueable Додаток

* За LG Stylo 3 LTE L83 BL Посебни Ѕид Батерија Полнач Додаток Пакетот вклучува : Патување Приклучете USB / AC Полнач

DEN 993.60