GUGULUZA Мрежа Decoy Кеси, Зелена/Кавер-Патка Decoy Торба за Goose/Turkey/Waterfowl/Гулаб, мала Тежина Сметководствена Складирање Ранец за Лов

GUGULUZA Мрежа Decoy Кеси, Зелена/Кавер-Патка Decoy Торба за Goose/Turkey/Waterfowl/Гулаб, мала Тежина Сметководствена

DEN 479.76

Обновено

Достапно за нарачка

Направени од страна на Солза-Отпорни најлон мрежа.Лесен и Многу издржливи во топло или ладно време, Брзо сушење.Широк рамо ремени.Држи до 26 стандардна големина патка мамки.Drawstring Затворање : Нерешено string затворање табот држи вашиот мамки безбедно внатрешноста на чантата.Ова заклучување табот го спречува вашиот мамки од паѓање од, како ви одат на вашиот омилен лов на самото место.Големина : 95 x 80см // 37.5" x 31.5".На Лов Decoy Торба е голем идеал за Патка/Goose/Turkey/Дрејк/Mallard Мамки Сметководствена.Има голем ширењето на патки, goose или турција мамки или може да биде за која било универзална употреба, се карактеризира со тешки погодно рамо, рака и нерешено string затворање за лесен транспорт и чување.Лесно се одржи полно тело, мамки Нула-Оптоварување, многу издржливи,влијанието на големината, лесен за носење патка decoy,goose decoy,турција decoy.

Избор на клиент

На Мелење Mossy Дабови Кавер-Турција Decoy Торба | Турција Decoy Складирање Торба со Прилагодливи Ранец Ремени Обновено
На Мелење Mossy Дабови Кавер-Турција Decoy Торба | Турција Decoy Складирање Торба со Прилагодливи Ранец Ремени

На Мелење Никогаш не престануваат 'til на Птица Капки!Производи изградена со квалитетни и најмногу од сè �

DEN 0.00
DAUERHAFT Decoy Торба Ви Овозможуваат да го Носи Вашиот Мамки Како Ранец,за Dove Мамки Обновено
DAUERHAFT Decoy Торба Ви Овозможуваат да го Носи Вашиот Мамки Како Ранец,за Dove Мамки

Ова заклучување табот го спречува вашиот мамки од паѓање од, како ви одат на вашиот омилен лов на самото

DEN 1148.16
Цел живот Мамки 30 3oz Тексас Апаратури со Carabiner (Зелен) Обновено
Цел живот Мамки 30 3oz Тексас Апаратури со Carabiner (Зелен)

Зелена ПВЦ Обложен Челик Кабел за Изградба.Цел живот Мамки 30" 3oz зелена ПВЦ обложен кабел Тексас апарату�

DEN 0.00
GUGULUZA Decoy Моторни w/Клип за Возење Waterfowl Мамки Лов,Универзална Мамки Мотор Обновено
GUGULUZA Decoy Моторни w/Клип за Возење Waterfowl Мамки Лов,Универзална Мамки Мотор

Скриен вози мотор е суспендиран од дното на decoy.Возење на decoy да се плови во вода.На caudal перка овозможува �

DEN 2373.60