DIAOD Метал им Помогнам на Заградата - Мускулна Pushup Стои - Атлетика Push-Up Барови со Пена Поместена Костец за Мускулите во Градите на Жените и Мажите

DIAOD Метал им Помогнам на Заградата - Мускулна Pushup Стои - Атлетика Push-Up Барови со Пена Поместена Костец за Мускулите

DEN 2441.04

Обновено

Достапно за нарачка

★ Големина : 12 X17cm. ★ Не се лизга носат-отпорни, рачка, здрав заграда, не е лесно да се деформира, посигурен да се користи, со добра товарот капацитет. ★ Push-up поддршка е стабилен и не се лизга, 360-степен ротирачки дизајн, сите круг на мускулите обука. ★ Фитнес турка покачена изработка, S-крива вежбање, не му наштети на лактот за време на вежбање. ★ Push-up exerciser S-наведнуваат процес, опкружен со целосна пена, едноставна форма, убава,Push-up вежба стојат задебелена широк двојно-layer брановидни пена рачка, висока еластичност, добра шок апсорпција.Компактен дизајн, мали димензии, мала тежина, нема потреба за екстра простор, може да се користи секаде, лесно да се carry Name : push-up bracket Colour : Blackmaterial : metal Size : 18 × 13cm Weight : 0.84 kg Bearing капацитет : 150kg Structure : integrated Applicable луѓе : General Applicable сцена : home Features : обликување на телото форма, издржливост, рамо training Applicable : Мажи и жени кои exercise Features : Стабилна balance Non се лизга design Easy и convenient Material Безбедност.

Избор на клиент

Oceanindw Тренингот Стои Push-up Заградата Одбор со Не се Лизга Цврстата Структура Преносни за Домашна Фитнес Тренинг, Обновено
Oceanindw Тренингот Стои Push-up Заградата Одбор со Не се Лизга Цврстата Структура Преносни за Домашна Фитнес Тренинг,

Пакет Содржина : 1 Пар * Притисни До Мирување Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, слик�

DEN 1363.20
LJF Pushup Барови Стои со Лизга-Отпорни Удобност Пена Зафат Обезбедување На Најдобри Безбедно им Помогнам на Вежба за Дома Обновено
XJJZS Метал им Помогнам на Заградата-Cayanmydery Push Up Барови за Подот, Совршен Pushups за Мажи,Не се Лизга Push Up Штандови Обновено
XJJZS Метал им Помогнам на Заградата-Cayanmydery Push Up Барови за Подот, Совршен Pushups за Мажи,Не се Лизга Push Up Штандови

★ Големина : 19.5 X11 CM ★ Pushup стојат дизајниран за да ја ротирате малку ★ Ергономски костец помогне да се ди

DEN 0.00
WCHCJ Push-up Заграда, Push Up Стојат Бар Костец Рака Поддршка Фитнес Опрема Обновено
WCHCJ Push-up Заграда, Push Up Стојат Бар Костец Рака Поддршка Фитнес Опрема

Hтип рамнотежа дизајн, заградата користење на hтип засилување структура, за да се избегне нерамна сила п�

DEN 1717.44
WCHCJ Push-up Stand - Вежба Градите Вежбање Фитнес Опрема Дома Push-up прозорци(19 × 14cm) Обновено
WCHCJ Push-up Stand - Вежба Градите Вежбање Фитнес Опрема Дома Push-up прозорци(19 × 14cm)

На pushup поддршка е стабилна, безбедна, не се лизга, издржлив, лесен и лесно да се носат.Pushup прозорци ви ово�

DEN 0.00
PACEARTH Дрво Push Up Барови со Целосна Не се Лизга Baseplate 8мм Удобни Гумени Зафат им Помогнам на Мирување,со Ткаенина Обновено
PACEARTH Дрво Push Up Барови со Целосна Не се Лизга Baseplate 8мм Удобни Гумени Зафат им Помогнам на Мирување,со Ткаенина

【8мм Пена Зафат】На рачки за дрвени parallette барови се делумно покриени со 8мм NBR гума, која нуди удобен зафа

DEN 0.00
LJQ Двојна Двострано Плови Дискови,Фитнес Вежби Лизгачи Core Вежба Лизгачи целото Тело Тренингот за Пилатес Јога Фитнес Обновено
TWDYC Пластични им Помогнам на Заградата-Совршен Мускулите им Помогнам на Pushup Барови Стои Справува со Помош на Опрема Обновено
DIAOD Ротирате им Помогнам на Барови и Бонус-Ротирачки Push Up Штандови се Иновативен Лесно Pushup Бар-Ергономски Има Помогне Обновено
WSSBK Атлетика Push Up Барови - Силен Челик Push Up Штандови Погодна за Секој Pushup Програма за Обука Обновено
WSSBK Атлетика Push Up Барови - Силен Челик Push Up Штандови Погодна за Секој Pushup Програма за Обука

На pushup поддршка е стабилна, безбедна, не се лизга, издржлив, лесен и лесно да се носат.Pushup прозорци ви ово�

DEN 482.40
YZZSJC Челик Push-up Прозорци Стојат Домашна Фитнес Опрема - Пекторални Мускулите Обука Уред Push-up Прозорци Поддршка Обновено
WCHCJ Обука Тренингот се Залага за, Притисни До Рачки за Подот Push-up Заградата Одбор, Дом Салата за Вежбање Тренинг за Обновено
ChenCheng Push-up Заградата Фитнес Опрема Градите Мускулите Обука (Biceps и deltoids) Спортска Опрема (Боја : Сина) Обновено
ChenCheng Push-up Заградата Фитнес Опрема Градите Мускулите Обука (Biceps и deltoids) Спортска Опрема (Боја : Сина)

На pushup поддршка може да бидат ротирани малку да се обучуваат повеќе мускули додека подобрување на силат

DEN 1696.80
obenater Преносни Челик Push Up Барови се Справува со 1 Пар Брзина Јаже Пакет, Совршен Опрема за Вежбање со Пена Поместена Обновено
RenminRoad Монтажни Фитнес Push-up Бар Обука Push-up Push-up Стојат Притисни Бар Не се Лизга Пена Зафат Стојат Може да Обновено
RenminRoad Монтажни Фитнес Push-up Бар Обука Push-up Push-up Стојат Притисни Бар Не се Лизга Пена Зафат Стојат Може да

Направени од висококвалитетни материјали, производот е издржлив и има висока товарот капацитет.Тоа е д�

DEN 4260.00
BESPORTBLE 1 Пар Фитнес Push-up Стојат Push-up Рамка Push-up Бар Прес-up Рака Зафат Опрема за Вежбање Црвена Обновено
BESPORTBLE 1 Пар Фитнес Push-up Стојат Push-up Рамка Push-up Бар Прес-up Рака Зафат Опрема за Вежбање Црвена

Погоден за нерамнотежа обука, јакнење на горниот дел од телото сила и здравје Помагаат да се намали ваше

DEN 789.60
WCHCJ Фитнес Опрема Авто-Priming Седат Прозорци, Еластична Седи Јаже, Повлечете го Педалот-Тип Половината и Стомакот Главниот Обновено
XUERUIGANG им Помогнам на Рачки за Подот - Push-Up Штандови Сила за Обука - Не се Лизга Кат Опрема за Вежбање за Мажи и Обновено
XUERUIGANG им Помогнам на Рачки за Подот - Push-Up Штандови Сила за Обука - Не се Лизга Кат Опрема за Вежбање за Мажи и

ВИСОК КВАЛИТЕТ И НЕ се ЛИЗГА : висок квалитет На push up барови, нозете се опремени со гума сврзувачки елеме�

DEN 0.00
Натопи Стои Мултифункционален Push-up прозорци Погоден за Push-up прозорци се Повлече-up прозорци Фитнес и Стомачните Мускули Обновено
WSSBK Монтажни Фитнес Push-up Бар Обука Push-up Push-up Стојат Притисни Бар Не се Лизга Пена Зафат Стојат Може да се Врши Обновено
WSSBK Монтажни Фитнес Push-up Бар Обука Push-up Push-up Стојат Притисни Бар Не се Лизга Пена Зафат Стојат Може да се Врши

Удобно двојноlayer брановидни пена, стабилни и не се лизга.Заштита на вашиот зглоб и да се намали болката, �

DEN 645.60
XJJZS Тип S Push-up Прозорци се Залага за Вежбање Фитнес Опрема Рек Домашни Челик им Помогнам на Поддршка на Анти-Пропадна Обновено
XJJZS Метал им Помогнам на Заградата-Push-Up Барови Pushup се Справи Стои со Удобно Пена Зафат и Не се Лизга Рачки,за Мажи Обновено
chengfang Pushup Стои, 50CM Дрвени им Помогнам на Барови, Фитнес Опрема Опрема со Анти-Лизна, Parallettes Барови/Push Up Обновено
chengfang Pushup Стои, 50CM Дрвени им Помогнам на Барови, Фитнес Опрема Опрема со Анти-Лизна, Parallettes Барови/Push Up

Опис на производот : 1.На врвот и на дното се дизајнирани со тесен структура, со триаголен стабилност.Се м

DEN 0.00