Hawke Спорт Оптика Издржливост ЕД 8x25 Monocular, Зелена, 36310

Hawke Спорт Оптика Издржливост ЕД 8x25 Monocular, Зелена, 36310

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

HAWKE Издржливост ЕД Monocular 8x25 Monocular (Зелена).Hawke 8x25 Monocular - Зелена.Футрола.Lanyard.Леќи На Покривот.Леќа За Фотографирање.Модел no : 36310. Моќност : 8×.Цел : 25мм.Леќа Слој : Целосно Мулти-Обложени (FMC).Поле на Гледање : m @1000m / ft @1000yds 119m / 356ft.Затворете Фокус : 5m / 16.4 ft.Око олеснување : 13mm / 0.5".Висина : 105mm / 4.1".Тежина : 150g / 5.3 оз.Компактен monocular дизајн - идеална за патување.Екстра-ниска Дисперзија стакло за оптимални јасност.Целосно Мулти-Обложени оптика за да се произведе остри слики.Dioptre Стил фокус - затворање на фокусот од 16.4 ft/5m.Висока резолуција Фаза Коригира BAK-4 покривот призми.Лесен и трајни гума обложени шасија.Остане на леќа опфаќа за максимална заштита на леќите.Пресврт-up око чаша со позиција запира за око олеснување.

Избор на клиент

Спортови и Активности на Отворено / 10x25 Висока Моќност HD BAK4 Призма FMC Леќа Бинокуларна Компактен со слаба Светлина Обновено
Спортови и Активности на Отворено / 10x25 Висока Моќност HD BAK4 Призма FMC Леќа Бинокуларна Компактен со слаба Светлина

Водоотпорен Двоглед : Ова HD водоотпорен, магладоказ, прашинадоказ, shockproof двоглед, изградена во објектив�

DEN 2597.52
Компактен Џеб 8x21 Monocular со Заштитни Случај со Grizzly Врв Обновено
Компактен Џеб 8x21 Monocular со Заштитни Случај со Grizzly Врв

Компактен Џеб Monocular со Grizzly Врв 8x21 зголемување, ултраниска профил + 3.5" x 30мм x 28mm.Одличен за посета, лов, пти

DEN 287.76
SEEROOTOYS Дигитални Ноќ Визија Monocular со Шлем Планината, ноќенпоглед Очила HD Инфраред Дигитални ноќенпоглед Очила Обновено
SEEROOTOYS Дигитални Ноќ Визија Monocular со Шлем Планината, ноќенпоглед Очила HD Инфраред Дигитални ноќенпоглед Очила

Тоа може да се одвиваа во текот на ноќта, и може да се користи во темна околина.Кога се користи во темна с�

DEN 0.00
Nhlzj Спортови и Активности на Отворено / 10x42 Висока Моќност BAK4 Призма FMC Леќата Двоглед Компактен за Птицата Гледа Обновено
Дигитални Инфраред Ноќ Визија Опфатот со Камера и Видео, 850nm&940nm HD за целосна Темнина Лов, Ден/Ноќ Monocular Телескоп Обновено
Дигитални Инфраред Ноќ Визија Опфатот со Камера и Видео, 850nm&940nm HD за целосна Темнина Лов, Ден/Ноќ Monocular Телескоп

1.ВИСОКА ДОСТАПНОСТ : Одлична ноќ визија која има две Скалести инфраред illuminators од 850nm и 940nm кои ќе ви овозм

DEN 8159.76
ATN Дигитални Ноќ Визија Monocular Обновено
ATN Дигитални Ноќ Визија Monocular

6x Зголемување.Живописни Бои На Екранот.Вграден во инфрацрвен илуминатор.Лесни, Вода и магла отпорни.Огр

DEN 0.00
Nhlzj Спортови и Активности на Отворено / 10x25 Висока Моќност Живот Водоотпорен BAK4 Призма FMC Леќата Двоглед Компактен Обновено
Спортови и Активности на Отворено/Двоглед, Stepless Зум (20-180X) Бинокуларна Компактен Трајни Бинокуларна за Возрасни Обновено
PSV-14 Носорог Планината ноќенпоглед Очила Планината NVG Планината Тактички Шлем Планината Обновено
PSV-14 Носорог Планината ноќенпоглед Очила Планината NVG Планината Тактички Шлем Планината

Наместо пластични или полимер, овој шлем планината направен од целосна метална што значи многу издржли�

DEN 1487.76
YINHA Дигитални Инфраред Ноќ Визија Monocular, Земете Фото & Видео од 100/328ft во целосна Темнина, 2X Digital & 2X Оптички Обновено
YINHA Дигитални Инфраред Ноќ Визија Monocular, Земете Фото & Видео од 100/328ft во целосна Темнина, 2X Digital & 2X Оптички

79 inch Effective Гледање на Далечина : 100 / 3930inch Size : 14 【Видео И Слика Функција】Со овој уред можете да правите фо�

DEN 1994.40
Bnjghcug Дигитални Riflescope Ноќ Визија Опфатот со IR LED, Monocular Земе Фото Видео за Пушка Оптички Видување Телескоп Обновено
Bnjghcug Дигитални Riflescope Ноќ Визија Опфатот со IR LED, Monocular Земе Фото Видео за Пушка Оптички Видување Телескоп

На ноќенпоглед очила се мали во големина и лесен во тежина, тоа може да биде брзо и лесно да се собраа на �

DEN 0.00
Nhlzj Спортови и Активности на Отворено / 8x40 Висока Моќност HD BAK4 Призма FMC Леќата Двоглед Компактен со Јасни Слаба Обновено
Спортови и Активности на Отворено / 20x50 Висока Моќност Двоглед со Ноќно 28mm Голем Приказ Окуларот BAK4 Призма FMC Леќа Обновено
YAMO DUDO J-Рака Слушалки Адаптер PVS 14 Ноќ Визија Планината,Носорог Планината PVS 14,Тактички ноќенпоглед Шлем J Рака Обновено
YAMO DUDO J-Рака Слушалки Адаптер PVS 14 Ноќ Визија Планината,Носорог Планината PVS 14,Тактички ноќенпоглед Шлем J Рака

JРака Слушалки Адаптер PVS 14 Ноќ Визија Планината,Носорог Планината PVS 14,Тактички ноќенпоглед Шлем J Рака �

DEN 1445.76
BYNNIX Monocular 8x25 Телескоп Обемот Професионални Оптика Компактен Џеб Мини Преносни Рачен крупен Фокус Нема Ноќ Визија Обновено
FengLS Ноќ Визија Дигитални Телескоп Камера,1080P Full Hd Видео Долги Инфраред Ноќ Визија Monocular Двоглед за Лов, Кампување, Обновено
Спортови и Активности на Отворено / 10x25 Преносни Двоглед со Ноќно Вертикален маска за очи BAK4 Призма FMC Леќата Двоглед Обновено
AGM 3093455006PM21 Модел Python-Микро TS50-384 Компактен Среден Опсег Термичка обработка на Слика Пушка Опсег, 384x288 Обновено
AGM 3093455006PM21 Модел Python-Микро TS50-384 Компактен Среден Опсег Термичка обработка на Слика Пушка Опсег, 384x288

2x, 4x Дигитален зум, Диоптријата на вредноста спектар 5 до +5 дтп, 5m Closeup опсег.Лесен и компактен дизајн, Лес�

DEN 2380.80
Bestguarder Ноќ Визија Monocular, HD Дигитален Инфрацрвена Камера Обемот 6x50mm со 1,5 инчен TFT LCD со Висока Моќ Лов Обновено
Bestguarder Ноќ Визија Monocular, HD Дигитален Инфрацрвена Камера Обемот 6x50mm со 1,5 инчен TFT LCD со Висока Моќ Лов

Дигитални ноќ визија monocular со 6x зголемување,15x дигитален зум и 50mm цел леќа,500 милиони пиксели,1.Bestguarder беше

DEN 0.00