KES Вртливата Крпа Бар за Бања 2-Рака Замав Надвор Крпа Рек Ѕид SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бранеа Заврши, A2106S40-2

KES Вртливата Крпа Бар за Бања 2-Рака Замав Надвор Крпа Рек Ѕид SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бранеа Заврши, A2106S40-2

DEN 540.00

Обновено

Достапно за нарачка

Rustproof : Изградени од Типот 304 премија одделение од нерѓосувачки челик, со додадени 18/8 Хром/Никел содржина за да се заштити од корозија & рѓа, обезбедување на издржливост и долговечност.Погоден за влажни средини, како што се бањи и кујни.Зглобот на Раката Дизајн : KES вртливата надвор крпа бар карактеристики 2 замав раце кој може да се ротираат за 180 степени да погодно висат две рачни крпи за брзо сушење.Во прилог, на вртливата крпа бар може да биде без проблеми нишаше надвор за лесен пристап до вашиот крпи.Кога не е во употреба, грбот може да се нишаше назад кон ѕидот за заштеда на простор.Димензии : целокупната должина : 17.75" (451mm).На употреблива должина е 15.75" (400mm), погоден за бесење стандард рака крпи (Димензии : 16" x 30") или перење облека (Димензии : 13" x 13").Зглобот крпа решетката е смислено дизајниран со круг крајот капа, спречување на крпа од лизгање off.Бранеа Крај : Рака бранеа од нерѓосувачки челик се заврши, да се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions, и tarnishing.Ги вклучува Сите Додатоци : 1 x Вртливата Крпа Бар, 1 х Хардвер Пак, 1 x Настава.Пакетот доаѓа со сите додатоци за инсталација, нема потреба за купување на дополнителни хардверски.

Избор на клиент

Бања Метал 22mm Кол Крпа Бар Рек Штекер Нови 2 Компјутери Обновено
Бања Метал 22mm Кол Крпа Бар Рек Штекер Нови 2 Компјутери

Производителот гаранција може да не се применува.Име На Производ : Рака Крпа Носителот Штекер.Погоден з�

DEN 0.00
Класичен Стил 24 Инчен Крпа Бар F05 Обновено
Класичен Стил 24 Инчен Крпа Бар F05

24" ѕид монтирани крпа бар.Изработени од месинг во 3 бои.Од Stil HaФлора Колекција 23.6" крпа бар, достапен во 3 к

DEN 0.00
YIUS Крпа Бар 4 Заштитни Слоеви Елегантен Стил Црното Злато Бања Прибор за Кујна Хотел Обновено
YIUS Крпа Бар 4 Заштитни Слоеви Елегантен Стил Црното Злато Бања Прибор за Кујна Хотел

【ПРИМЕНЛИВОСТ】 Оваа совршена крпа бар е погодна за различни стилови на декорација и може добро да деко

DEN 772.80
Крпа Железнички Рек Носителот Бања Четири-бар Европската Ретро Бакар RotatingBar Виси за Кујна Кула Закачалка Обновено
Крпа Железнички Рек Носителот Бања Четири-бар Европската Ретро Бакар RotatingBar Виси за Кујна Кула Закачалка

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одр�

DEN 0.00
Leyden Антички Месинг Крпа Бар, 23.6 Инчен Крпа Носителот Род Месинг Крпа Рек Бања Прибор Ѕид Обновено
Leyden Антички Месинг Крпа Бар, 23.6 Инчен Крпа Носителот Род Месинг Крпа Рек Бања Прибор Ѕид

ДУВАЧКИОТ МАТЕРИЈАЛ : Направен од премиум месинг со антички бронза површина, rustproof и корозија.АНТИЧКИОТ

DEN 0.00
SCASTOE Прилагодливи Еден/Dual Крпа Бар Нерѓосувачки Челик Ѕид Крпа Држач за Пропелер Багажник Обновено
SCASTOE Прилагодливи Еден/Dual Крпа Бар Нерѓосувачки Челик Ѕид Крпа Држач за Пропелер Багажник

Идеален за спални соби, купатило, кујна, патио, хотели и бањи.Модерен Дизајн : Beatiful елегантен изглед,сокр�

DEN 0.00
Дизајн На Куќа 533059 Millbridge Бања Прибор, Облека Кука, Полиран Хром Обновено
Дизајн На Куќа 533059 Millbridge Бања Прибор, Облека Кука, Полиран Хром

Цинк.Изградена на алуминиум и цинк со полиран хром финиш.Квадрат двојно кука може да биде инсталиран по

DEN 0.00
Сојузничките Месинг 973D Суета Топ 3 Замав Рака Точки Акценти Гостин Крпа Носител на Венецијански Бронза Обновено
Сојузничките Месинг 973D Суета Топ 3 Замав Рака Точки Акценти Гостин Крпа Носител на Венецијански Бронза

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Тешки солидна месинг база ќе помогне да се спречи ѓу�

DEN 0.00
Ѕидот Монтирани Простор Алуминиумска Хартија за Домаќинство Крпа Носителот Ткиво Складирање Полица за Тоалет Тоалет Црна Обновено
Сојузничките Месинг DT-28D-30 Dottingham Колекција 4 Тиер 30 Инчен Скала Точки Детали Крпа Бар, Антички Бронза Обновено
Сојузничките Месинг DT-28D-30 Dottingham Колекција 4 Тиер 30 Инчен Скала Точки Детали Крпа Бар, Антички Бронза

Ја координира оваа точка со некои појавување на додатоци од Сојузничките Месинг, или да се меша до стило

DEN 0.00
Сојузничките Месинг Т-15G Слободни Стои Две Рака Гостин Крпа Носителот, Масло Протри Бронза Обновено
Сојузничките Месинг Т-15G Слободни Стои Две Рака Гостин Крпа Носителот, Масло Протри Бронза

Пондериран база ќе го задржи овој објект се обезбеди на вашите контра врвот.Чувствував подлога ќе се сп�

DEN 0.00
SCASTOE Прилагодливи Еден/Dual Крпа Бар Нерѓосувачки Челик Ѕид Крпа Држач за Пропелер Багажник Обновено
SCASTOE Прилагодливи Еден/Dual Крпа Бар Нерѓосувачки Челик Ѕид Крпа Држач за Пропелер Багажник

Rustproof : Construted од нерѓосувачки челик материјал, да се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corros

DEN 282.96
GLYYRLR Крпа Бар Крпа Железнички Простор Алуминиум и Орев Крпа Рек Ѕид Монтирани Крпа Носителот Една Прачка Складирање Обновено
SUXIANX Tuqiu Злато Крпа Ranger,Крпа Носителот,Крпа Багажник, Хартија Носителот,Крпа Прстен Крпа Бар,Крпа Бар,Облека Кука Обновено
IGKE Задебелена Нерѓосувачки Челик Бања Пешкир Бар, Крпа Багажник, Бања Пешкир Багажник, Удобно за Кујна Проучување(40cm Обновено
Сојузничките Месинг CC-HTL-5-ТБ-36 Каролина Кристал Колекција 36 Инчи Интегрирани Бар Крпа Полица, Сатен Хром Обновено
Сојузничките Месинг CC-HTL-5-ТБ-36 Каролина Кристал Колекција 36 Инчи Интегрирани Бар Крпа Полица, Сатен Хром

Плус, има дополнителна корист на интегриран крпа бар за сушење пешкири е многу функционална.Таа додава �

DEN 13440.00
Сојузничките Месинг PB-28T-24 Пацифик Плажа Колекција 4 Тиер 24 Инчен Скала Извртени Акценти Крпа Бар, Полиран Месинг Обновено
Сојузничките Месинг PB-28T-24 Пацифик Плажа Колекција 4 Тиер 24 Инчен Скала Извртени Акценти Крпа Бар, Полиран Месинг

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Четири крпа барови за многу виси простор.Сокриени шр

DEN 13356.00
Рака Крпа Носител На Црн Нерѓосувачки Челик Моден Дизајн Со Висока Цврстина Трајни Стабилна, Лесна Инсталација Крпа Бар Обновено
Сојузничките Месинг P-280-24-LTB Цевковод Колекција 24 Инчен Ѕид Монтирани Скала Крпа Бар, 24, Мат Црна Обновено
Сојузничките Месинг P-280-24-LTB Цевковод Колекција 24 Инчен Ѕид Монтирани Скала Крпа Бар, 24, Мат Црна

Предвидено со ограничено траење.Гасоводот колекција е најновата иновација за бања фитинзи од Сојузнич�

DEN 4487.76
Сојузничките Месинг MC-28-36 Монте Карло Колекција 4 Ниво 36 Инчи Скала Крпа Бар, Сатен Месинг Обновено
Сојузничките Месинг MC-28-36 Монте Карло Колекција 4 Ниво 36 Инчи Скала Крпа Бар, Сатен Месинг

Современ дизајн со традиционалните елементи на дизајнот.Не само што е оваа скала крпа бар ефикасно, тоа

DEN 479.52
Сојузничките Месинг CC-11 Каролина Кристал Колекција Стојат Гостин Крпа Носителот, Полиран Хром Обновено
Сојузничките Месинг CC-11 Каролина Кристал Колекција Стојат Гостин Крпа Носителот, Полиран Хром

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Кристал акценти додадете елегантен допир.Пондерира�

DEN 3276.00
TURS Црна 3-Парче Крпа Носителот Поставете Крпа Прстен Тоалетна Хартија Носителот Крпа Кука, од не ' Рѓосувачки Челик Бања Обновено
Сојузничките Месинг CL-11 Каролина Колекција Стојат Гостин Крпа Носителот, Брусен Бронза Обновено
Сојузничките Месинг CL-11 Каролина Колекција Стојат Гостин Крпа Носителот, Брусен Бронза

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Чувствував подлога ќе се спречи гребење на било која

DEN 4573.68