hOmeLabs Дното Вчитување Вода Диспензерот за 3 или 5 Литри Шише со Топла, Ладна и Собна Температура Поставувања Нерѓосувачки Челик Дизајн и LED Ноќ Светлина - Home Office Фарма?

hOmeLabs Дното Вчитување Вода Диспензерот за 3 или 5 Литри Шише со Топла, Ладна и Собна Температура Поставувања Нерѓосувачки

DEN 4559.76

Обновено

Достапно за нарачка

Ако не сте задоволни со вашиот h Ome Labs вода диспензерот, не контактирате директно преку Купувачот пораки и ние ќе направиме се што можеме за да се направат нештата десно. 2-ГОДИШНАТА ГАРАНЦИЈА & ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - 100% задоволство гаранција за парите назад.ЛЕСНО ДНОТО ВЧИТУВАЊЕ ДИЗАЈН - Сега тоа е лесно да се задржи себе си хидрирани со нашите дното оптоварување вода диспензерот.Ние сакаме вие да уживате во една ладна чаша вода кога и каде ќе посакате, но не треба, бидејќи сте работеле до пот кревање на тешки шишиња.Едноставно отворете го нерѓосувачки челик кабинет и да се поврзете со некој стандард 5 или 3 литри вода во шише.Оваа инстант кулер, исто така, има рефил шише предупредување да ве информираме кога ќе треба да го надополнува шише за вода во резервоарот.Тоа е така лесно.ЗА 3 ДО 5 ЛИТРИ JUGS & ОДГОВАРА на СЕКОЈ ПРОСТОР - Стилски поладна вода диспензерот со нерѓосувачки челик врата додава современ допир на секој вода кулер разговор и партии.Со нашата машина едноставно се вчита на шише за вода во внатрешноста на пијат фармацевт вратата и вметнете ја испроба во шише.Размислете spills нешто од минатото.Ние, исто така, сакаат да останете хидрирани, не го вашиот подови.ИНТУИТИВЕН КОНТРОЛА на ТАБЛАТА СО НОЌ СВЕТЛИНА - Карактеристики LED ноќ светлина која ви помага да стигнете вода во текот на ноќта, без отворање на секоја соба светлина.БЕЗБЕДНОСТ на ДЕЦАТА LOCK ФУНКЦИЈА - Децата во домот?Несмасна возрасните?На безбедност на децата lock функција се наоѓа на единица спречува случајно притискање на топла вода копчето.

Избор на клиент

Пакувана Вода Диспензерот Пумпа,Храна Одделение,Само Priming,110V,1.2 GPM, Погоден за Кафе Бруер Мраз-Творецот Фрижидер Обновено
Пакувана Вода Диспензерот Пумпа,Храна Одделение,Само Priming,110V,1.2 GPM, Погоден за Кафе Бруер Мраз-Творецот Фрижидер

Пумпата има притисок прекинувач автоматски престанува да работи кога водата доводното е затворен,Ова�

DEN 2135.76
Aquverse A6000-К Топ-Оптоварување Вода Диспензерот Филтрација Систем, Црна Обновено
Aquverse A6000-К Топ-Оптоварување Вода Диспензерот Филтрација Систем, Црна

Тешкидолжност хардвер и спакувани метал надворешна градба ја прави единици солиден и издржливи.Номина�

DEN 1202.40
Euhomy Само Чистење Bottleless Поладна Вода Диспензерот, со Двоен Систем за Филтрација и УВ Светла Нерѓосувачки Челик Вода Обновено
Gdrasuya10 Електрични Топла и Ладна Вода Кулер Фармацевт Врвот Вчитување Вода Диспензерот за Домашна Употреба (Office use Обновено