Befenybay 8PCS/Set Површината Anodic Оксидација Црна L Форма Агол Заградата Плоча 5-Дупка Надвор Приклучи Плоча за 2020 Серија Алуминиумски Профил 3D Печатач Рамка (Црна L-8)

Befenybay 8PCS/Set Површината Anodic Оксидација Црна L Форма Агол Заградата Плоча 5-Дупка Надвор Приклучи Плоча за 2020

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Модел : 2020s L заеднички, Пакет вклучуваат : 8 PCS L Форма на платите Надвор заеднички плоча.Материјал : висок квалитет на алуминиум,Површината Anodic Оксидација третман, нема да се откажат боја.Одговара 2020 серија Алуминиумски истиснување.Дупка со дијаметар : 5.2 mm/0.2 инчи, што се користи со M5(5mm) завртка и М5(5mm) т орев Димензија : 60x60x4mm/2.36 инчен x2.36inch x 0.16 инч.Широко се користи за изградба на индустриски алуминиумска рамка структури, 3 D принтери, CNC Рутери, ЦПУ ласерски секачи,ЦПУ плазма секачи, Роботика Проекти,3 D столари.итн.Описи : 1.Висок Квалитет На Алуминиум Легура 2.Materil : алуминиум легура,Површината црна елоксирани 3.Боја : Црна 4.Дупка со дијаметар : 5.2 mm/0.2 инчи Димензија : 60x60x4mm/2.36 инчен x 2.36 инчен x 0.16 инчен 5.2020 Серија Алуминиумски Профил Конектор широко се користат за градење на индустриски алуминиумска рамка структури, 3 D принтери, CNC Рутери, ЦПУ ласерски секачи,ЦПУ плазма секачи, Роботика Проекти,3 D столари.итн 6.Лесен за користење, тие можат да бидат едноставно се поставуваат со завртки и навртки конекција 7.Пакетот вклучува : 8pcs L Форма загради.

Избор на клиент

Премиер-Линија Производи RG 18610 Ураганот Кондензаторот Загради, 4-1/4 во, Челик, Цинк Позлатен, Прилагодлив (Пакување Обновено
uxcell Стаклена Полица Стапка Прилагодлива Цинк Легура Вратата на Кабинетот Менгеме Клип Носителот за 8-10мм Дебелина 8pcs Обновено
Цевка DÉCOR Индустриски Цевки Полица Загради 4 Пак, Автентични Водоводни Цевки, Фитинзи и Парчиња, Ѕид Монтирани Двојно Обновено
Бела Полица Заграда, 2 Парчиња 6,Полица Поддржува - Скриени Загради за да Виси на Дрво Полиците - Сокриени Слепи Полица Обновено
8 Pack - L 8 x H 6 x W 1.5, 5mm Дебела Црна L Полица Заграда, Железо Полица Загради, Метал Полица Заграда, Индустриски Обновено
8 Pack - L 8 x H 6 x W 1.5, 5mm Дебела Црна L Полица Заграда, Железо Полица Загради, Метал Полица Заграда, Индустриски

Боја : Мат Црна Тешки дизајн, maxium поддршка тежина на 100lb за еден пар на овој L заградата.црна прав грб завр�

DEN 0.00
HONJIE Cuboid Простор Алуминиум Стакло Клип Метал Стаклена Полица Менгеме Заградата Носителот Падне Заштита на Безбедноста Обновено
OVOV 2 Парчиња Челик Тешки Полица Загради Ѕид Монтирани Индустриски Метал Полица Поддржува Мат Црна 6 Инчи Обновено
OVOV 2 Парчиња Челик Тешки Полица Загради Ѕид Монтирани Индустриски Метал Полица Поддржува Мат Црна 6 Инчи

Материјал : Направена од шупливи челик правоаголни лента со мала тежина изградба.Завршна површина : Пра�

DEN 383.76
На Hillman Група 851361 852888 Украсни Заградата парапет Позлатен Бар Носителите на Отворите Обновено
На Hillman Група 851361 852888 Украсни Заградата парапет Позлатен Бар Носителите на Отворите

Се користи за поддршка на дрвени парапети во секој агол на скали.Овозможува парапети да бидат инсталира

DEN 0.00
Bestop 4143701 Помал Товар Рек Заградата Систем за 2003-2018 Wranglers, ги исклучува Неограничен Обновено
Bestop 4143701 Помал Товар Рек Заградата Систем за 2003-2018 Wranglers, ги исклучува Неограничен

Овозможува повеќе простор над задните товар област.Користење со Универзална Рек Послужавник, Bestop P / N 4144

DEN 0.00
Вистински ОЕМ 86327-5H200 ЗАГРАДАТА-ПРОДОЛЖУВАЊЕ,RH / 863275H200 за одберете HYUNDAI модели на КИА Обновено
Вистински ОЕМ 86327-5H200 ЗАГРАДАТА-ПРОДОЛЖУВАЊЕ,RH / 863275H200 за одберете HYUNDAI модели на КИА

Вистински ОЕМ Фабрика Дел во Оригиналниот Мало Пакување.ОЕМ квалитет & Директен fitment Загарантирана.Точн

DEN 0.00
Langdoly - 3 Цврсти Тешки Круг База Заградата Парапет за Скалите Сатен Nickle-Пакет на 5pcs Обновено
Langdoly - 3 Цврсти Тешки Круг База Заградата Парапет за Скалите Сатен Nickle-Пакет на 5pcs

ДИЗАЈН : заградата Парапет е 3 инчи висок и има 1.65 инчен круг база за монтажа на вашиот парапет.Има 3 дупки

DEN 839.76
Pentek 244047 Монтажа Заградата за Полнење за 1/4, 3/8 и 1/2 Куќишта Обновено
Pentek 244047 Монтажа Заградата за Полнење за 1/4, 3/8 и 1/2 Куќишта

Цинк позлатен челик за во апликациите.Број На Модел : 244047 Објектот Производ Димензија : 5.0" L x 3.0" W x 2.5" Х Зе�

DEN 69.36
Железен Крст Автомобилската 99-414 Заградата за Полнење за HD Чекор 1999-2010 Ford Супер Должност Обновено
Железен Крст Автомобилската 99-414 Заградата за Полнење за HD Чекор 1999-2010 Ford Супер Должност

Пакет Тежина : 8.323 фунти.Пакетот должина е 12 инчи.Пакетот висина изнесува 5 инчи.Пакетот ширина е 9 инчи.Же

DEN 0.00
Chrysler Вистински 55077374AD Тело за Поддршка на Товар Заградата Обновено
Chrysler Вистински 55077374AD Тело за Поддршка на Товар Заградата

Вистински ОЕМ.Директно одговара.ТОЧНО Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) дел кој ВАШЕТО возило дојде со нив!Кога ќе �

DEN 0.00