Yakamoz 45 Степен Заклучување Митра Рутер Малку 3/4-Инчен Акции Агол Заклучување Митра Заеднички Рутер Малку со 1/4 Инчи месо тело Рутер Машина Дрво Алатка

Yakamoz 45 Степен Заклучување Митра Рутер Малку 3/4-Инчен Акции Агол Заклучување Митра Заеднички Рутер Малку со 1/4 Инчи

DEN 335.76

Обновено

Достапно за нарачка

◆ C3 микро-жито волфрам карбид ножеви за максимална сила и долг живот употреба.Вртежи во 18000 Package се Вклучени : 1 x Рутер Малку.Топлина отпорни Тефлон за да се спречи зграда-up на пилевина, смола, и на теренот. ◆ За употреба на табелата планината рутер само - тоа не може да се користи во електрична вежба & вежба машини.Ве молиме не користете го во електрична вежба & вежба машини. Испита битови пред употреба за пукнатини или чипс.Спецификации : Тип : 45 Степен Заклучување Митра Рутер Bit Shank : 1/4"Сечење Дијаметар : 2"Обработка на Шаблон Дебелина : 1/2"-3/4"Рамнотежа : +/- .C3 микро-жито волфрам карбид ножеви, високо-квалитетни легиран челик тела со анти-провизиите дизајн. ◆ Премиум C3 микро-жито волфрам карбид ножеви за поостри & подолготрајни раб.Погоден за цврсто дрво, МДФ, particleboard, иверица и сл. Секогаш носат око protection2.

Избор на клиент

TAIWAIN 1/4 Инчи месо тело Рутер Малку Сет 6 Прст Заеднички Дрво Машина 3PCS, Реверзибилна Прст Лепак Дограма Рутер Битови, Обновено
5pcs Поставите 12.7 мм и 12mm месо тело Индустриски Стандард Dovetail Рутер Малку Машина дрво работни алатки Обновено
5pcs Поставите 12.7 мм и 12mm месо тело Индустриски Стандард Dovetail Рутер Малку Машина дрво работни алатки

1.Оваа dovetail сет содржи 5 заеднички dovetail малку големини и агли се потребни за повеќето dovetail проекти...

DEN 816.00
TASHOHM 1/2 Рутер Малку 45 Степен Лепак Заеднички Заклучување Митра, Дрво Машина Алатки Наместен, 3 ЕЕЗ Обновено
TASHOHM 1/2 Рутер Малку 45 Степен Лепак Заеднички Заклучување Митра, Дрво Машина Алатки Наместен, 3 ЕЕЗ

⚒️Главниот Големина : Овој 45 степен сечење агол string заклучување митра рутер малку сет е 1 / 2 инчи месо те

DEN 0.00
HOHXEN 1/2 месо тело Големи Елаборат Стол Железнички Калапи Рутер Малку Архитектонски Дрво Облик на Длето Машина Алатка Обновено
Прст Заеднички Рутер Малку, V Заеднички Рутер Битови Лепак Мелење Машина Уред V Tenoning Машина за Столар 8мм (841mm) Обновено
Прст Заеднички Рутер Малку, V Заеднички Рутер Битови Лепак Мелење Машина Уред V Tenoning Машина за Столар 8мм (841mm)

Антиbacklash дизајн : На трајни 45# челик тело на Vзаеднички мелење машина е опремена со антиbacklash дизајн, што е

DEN 498.96
1pc Прст Заеднички Лепак Мелење Машина Покрена панел V заеднички Рутер Битови за Дрво Tenon Дограма Конус Tenoning Малку Обновено
1pc Прст Заеднички Лепак Мелење Машина Покрена панел V заеднички Рутер Битови за Дрво Tenon Дограма Конус Tenoning Малку

1.Buildup & Отпорни на Топлина Тефлон, спречува startup на пилевина, смола, и на теренот 2.Голема кука & стриже агл�

DEN 1065.36
Yakamoz 1/4 Инчи месо тело 3-Крило Прилагодливи Слот Машина Рутер Малку Сет со Лагери | 6-Picecs Slotting тревите, 1/2 Обновено
Yakamoz 1/4 Инчи месо тело 3-Крило Прилагодливи Слот Машина Рутер Малку Сет со Лагери | 6-Picecs Slotting тревите, 1/2

Startup отпорни слој и антипровизиите design Ideal за донесување на слотови и каналите за дрво фиока, се појави п�

DEN 1078.80
KATUR Чистење на Дното Рутер Малку, Двојно Flute Падна Карбид Машина со 1/4 Инчи месо тело за Машини за Средување и Чистење Обновено
1pc 1/4 месо тело Дрво Рутер Битови CNC Заеднички Комбинација Малку Фиока за Заклучување Нож Прст Заеднички Плоча Мелење Обновено
Класичната Stile и Железнички Рутер Малку Сет Обновено
Класичната Stile и Железнички Рутер Малку Сет

Користете го овој железнички и stile рутер малку сет за да се создаде убава вратата рамки за стакло панел, �

DEN 0.00
1pc Прст Заеднички Лепак Мелење Машина Покрена панел V заеднички Рутер Битови за Дрво Tenon Дограма Конус Tenoning Малку Обновено
1pc Прст Заеднички Лепак Мелење Машина Покрена панел V заеднички Рутер Битови за Дрво Tenon Дограма Конус Tenoning Малку

1.Buildup & Отпорни на Топлина Тефлон, спречува startup на пилевина, смола, и на теренот 2.Голема кука & стриже агл�

DEN 1058.16
HOHXEN Флеш Трим Зглоб Mortising Рутер Малку со 3/4-Инчен W X 7/16-Инчен H 1/4-Инчен месо тело Обновено
HOHXEN Флеш Трим Зглоб Mortising Рутер Малку со 3/4-Инчен W X 7/16-Инчен H 1/4-Инчен месо тело

Спецификација : Материјал : медиум јаглероден челик + алуминиумски Вкупна должина : околу 52mm месо тело со

DEN 0.00