VALICLUD 5pcs Декоративни Чанта Токи Лак Purses Брави Метал Clutche Затворање Чанта Пресврт се Претвори Заклучување Затворање Пак Брави за DIY Чанта Правење на Резерви

VALICLUD 5pcs Декоративни Чанта Токи Лак Purses Брави Метал Clutche Затворање Чанта Пресврт се Претвори Заклучување Затворање

DEN 1826.40

Обновено

Достапно за нарачка

Нејзините не е лесно да; се отвораат и затвораат правилно.Добро додатоци како замена делови во дом или поправка продавница.и трајни, не е лесно да исчезнат.Лесно да се инсталира.Може да се користи како торба тока за crossbody торба, торба, чанта, итн.Усвоена на премиум материјал, издржлив и практични за долгорочна употреба.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, достапен декоративни тока за вашата торба?Дали сте во потрага на еден здрав, декоративни тока?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите професионални торба тока мора да ги задоволи вашата потреба.најдобар избор за вас.Карактеристики - Боја : Златна - Материјал : Цинк Легура Материјал - Големина : 6. 00 X2. 50 X0. 20cm 2. 36 X0. 98 X0. 08in - Усвоена на премиум материјал, издржлив и практични за долгорочна употреба. - Добро додатоци како замена делови во дом или поправка продавница.- Може да се користи како торба тока за crossbody торба, торба, чанта, итн.- и трајни, не е лесно да исчезнат.Лесно да се инсталира.- Тоа " не е лесно да; се отвораат и затвораат правилно.- Боја : Златна.- Големина : 6 X2. 5 X0. 2cm.Пакет Вклучувајќи 5 x торба токи.

Избор на клиент

LSTGJ 2 парчиња 8.5 cm Монета Метал Чанта Рамка Донесување Бакнеж Затворач Заклучување за Спојки Торба Справи со Чанта Обновено
Wokape 4Pcs Пиштол-Црна 7.5 Инчен 15.74 Инчен 39.37 Инчен 47.2 Инчен Луксузни Модни Замена Рамен Синџир на Рака со Токи Обновено
Wokape 4Pcs Пиштол-Црна 7.5 Инчен 15.74 Инчен 39.37 Инчен 47.2 Инчен Луксузни Модни Замена Рамен Синџир на Рака со Токи

☛ ❤ 1, МОДА ДЕВОЈКИ Во овој комплет,ќе добиете 4 Pcs 4 Големини Рамен Синџир,Чанта синџир рака вкупна должи

DEN 331.20
Misright Метална Рачка Замена за рачно изработени Торба Чанти Чанта Справи со Шармантна Рамка Платно Шопинг Tote Обновено
Misright Метална Рачка Замена за рачно изработени Торба Чанти Чанта Справи со Шармантна Рамка Платно Шопинг Tote

❤ Торба справи со добро се вклопува со рака кеси ❤Се направи вашиот DIY занает проекти полесно и донесе м

DEN 0.00
SAINTY 9669-Куче Куче Tapestry Медиум Чанта Обновено
SAINTY 9669-Куче Куче Tapestry Медиум Чанта

Висок Квалитет Tapestry.Полиестер обвивка.Пакет Тежина : 2.0 lb.Пакет Димензија : 14 "L x 3 "W x 10 "H Со прилагодливи fau

DEN 0.00
Airssory 12Pcs/Торба СТП Кожа Labels Врежана Ознака Правоаголник Седло Браун со Дупки со Зборот рачно изработени и Пчели Обновено
Ташна за на Рака Мода Злато/Сребрена/Пиштол Црна Торба за на Рака 6mm Замена Чанта Синџир Торба Ремени Исклучителна Мали Обновено
VanEnjoy Прилагодливи Crossbody Рамо Ремени за Чанта Торба Чанта Паричникот Замена Обновено
VanEnjoy Прилагодливи Crossbody Рамо Ремени за Чанта Торба Чанта Паричникот Замена

[Димензија]Прилагодлива Должина : Околу.120cm / 46.8 инчен(прилагодливи).Ширина : Прибл.1.2 см / 0.47 инч [Материја�

DEN 0.00
Bonarty 2 Парчиња Чанта Торба Метални Рамки Чанта Рачки 10.5 см 12.5 cm Обновено
Bonarty 2 Парчиња Чанта Торба Метални Рамки Чанта Рачки 10.5 см 12.5 cm

Нежен и Добар Квалитет.Производ : Чанта Рамка.Материјал : Алуминиум.Боја : Бронзени.Функција : DIY Чанта / Ч�

DEN 1152.00
willikiva 15.7 инчен Железо DIY Чанта Синџири Чанта Синџир Ремени Рамо Крстот Тело Замена Ремени со Метални Токи(Светла Обновено
Sara-у Мода Хардвер Чанта Пресврт Заклучување Метал За Торба Чанта Пак не се Заклучи на DIY Затворач Push Обновено
Sara-у Мода Хардвер Чанта Пресврт Заклучување Метал За Торба Чанта Пак не се Заклучи на DIY Затворач Push

Голема додатоци за DIY рачно изработени торба.Тоа може да се користи како торба тока за crossbody торба, торба,

DEN 157.68
Xdodnev Магнетски Затворач Пак Заклучување Пресврт не се Заклучи на Метален Хардвер за DIY Чанта Чанта Торба Обновено
Xdodnev Магнетски Затворач Пак Заклучување Пресврт не се Заклучи на Метален Хардвер за DIY Чанта Чанта Торба

Направени од издржлив метал, цврсти и издржливи.Суштински дел од чанта торба, одлична замена за да го за�

DEN 0.00
CRAFTMEMORE 2 ПАРЧИЊА 1-1/4 Инчен Притисни Портата Snap Куки Метал Вртливата Hummer Ноктот Затворач Чанта Хардвер SC21 Обновено
CRAFTMEMORE 2 ПАРЧИЊА 1-1/4 Инчен Притисни Портата Snap Куки Метал Вртливата Hummer Ноктот Затворач Чанта Хардвер SC21

Притисни Портата Snap Куки за Торба Шарм, Чанта рачка, Занает проект, итн.Добро се вклопува со 1 1 / 4 инчи (3032�

DEN 191.76
8.5 cm Чанта Рамка, Чанта Расклопна Рамка Високо ниво на Безбедност е Лесно да се Користи за DIY Торба Клип за Паричник Обновено
Gunmetal, 1/2 инчи / 12mm цинк Легура претходно биле вклучени и подлошки/Grommet за Облека, од Кожа Занаети, Кеси Занаети,Чанта Обновено
Т Tulead Чанта Заклучување на Затворач Пчела Форма Затворач Вклучите Заклучување на Сребро Пресврт Канџите Затворачи Пакет Обновено
Потковица Чанта Конектор 1/2 Инчи 13mm 1pc Торба Хардвер Метален Клип Затворач Тока Чанта за на Рака се Справува со Завртка Обновено
Gnognauq 3Pcs Метал Чанта Синџир Рака Замена Рамен Синџири Чанта за на Рака со Завртување Куки Затворач за DIY Рамо Кеси Обновено
PH PandaHall 1 Пар(2 парчиња) 23 Инчен Имитација на Кожа Чанта Рачки Чанти Торба за на Рака Замена со Алуминиумски Clasps Обновено
PH PandaHall 1 Пар(2 парчиња) 23 Инчен Имитација на Кожа Чанта Рачки Чанти Торба за на Рака Замена со Алуминиумски Clasps

Пакетот Вклучува : 2 buc(1 пар) кокос браун имитација на кожа чанта рачки.Големина : за 18.5 mm(0.7") широк, 60cm(23")до

DEN 215.76
10 Парчиња Метал Вртливата Hummer Затворач Ноктот Притисни Портата Snap Куки за DIY Занаети Keychain Чанта Чанта на Одлуки Обновено
F Fityle 2 парчиња СТП Кожа Рачка Рамо Кеси Појас Замена Чанта Ремени Додатоци - Тен, 60см Обновено
F Fityle 2 парчиња СТП Кожа Рачка Рамо Кеси Појас Замена Чанта Ремени Додатоци - Тен, 60см

* Должина : Околу 60cm / 23.4 инч Материјал : Стп Кожа Мека и удобна,совршена замена предdrilled шиење дупки,напр�

DEN 191.52
SSMDYLYM 20cm Ретро Чанта Торба Спојки DIY Занает Метална Рамка Бисер Мушка Главата Затворач за Заклучување (Боја : Светло Обновено
Никел, 1/2 инчи / 12mm цинк Легура претходно биле вклучени и подлошки/Grommet за Облека, од Кожа Занаети, Кеси Занаети,Чанта Обновено
ViaGasaFamido Кожна Торба Рачки, 2 парчиња Вистинска Кожа Торба Ремени се Справи со Дупки Вистинска Кожа Purses Ремени Обновено
zgs78hh Мода Жена Чанта Додаток Делови DIY Смола Торба Синџир Рака Рамо Крстот Тело Чанта Замена Синџири Торба Синџир Ремени Обновено
Sunbelt Сврзувачки Елементи Чанта Справи Со Куки 2/Pkg-Злато -Талент Обновено
Sunbelt Сврзувачки Елементи Чанта Справи Со Куки 2/Pkg-Злато -Талент

SUNBELT FASTENERSЧанта Справи со Хардвер.Сплетам, капчиња, шие, или ватенка на вашиот сопствен чанти, totes, ранци и

DEN 0.00