Универзитетот на југоисточна европа. ПОВТОРНО Назад Камерата Замена, Главниот Задна Камера Модул Flex Кабел за Замена на Дел Компатибилен со Google Пиксели 5 GD1YQ GTT9Q

Универзитетот на југоисточна европа. ПОВТОРНО Назад Камерата Замена, Главниот Задна Камера Модул Flex Кабел за Замена на

DEN 1442.40

Обновено

Достапно за нарачка

☆100% сосема нов, сите на објектот тестирани еден по еден пред shippment. ☆Посебно За Google Пиксели 5 GD1 YQ GTT9 Q. ☆Совршено се поправи на следните прашања : 1. Телефонот не може да се земе слики, Фото на забите. 2. Не може да се фокусира правилно, Камера коса е топла, потрошувачката на енергија е брзо. 3. Објектив црна точка / црна дамка проблем, Далечно растојание, во близина се нејасни. 4. Леќа jitter, лош квалитет на сликата. ☆Не вклучуваат прирачникот или алатки.Професионални техничар е потребно за инсталација.Ние нема да се одговорни за било каква штета поради неправилна работа. ☆Ме контактирате со Било каков Проблем, во секое време, ќе одговори во рок од 24 часа.

Избор на клиент

Нови Приклучете го Конекторот е Компатибилен со iPad Про 11 2018 A1980 A2013 A1934 | iPad Про 12.9 3 A1876 A2014 A1895 Обновено
Нови Приклучете го Конекторот е Компатибилен со iPad Про 11 2018 A1980 A2013 A1934 | iPad Про 12.9 3 A1876 A2014 A1895

[ПО ПРОДАЖБА на SERVIC]:Ризик бесплатно купување.Ви благодариме на соработката [ВАЖНО] : ве Молиме проверет

DEN 0.00
DUANDETAO SIM Картичка Читателот Flex Кабел за Galaxy Tab Про S LTE / W707 / W700 Телефон Резервни Делови Картичка Додатоци Обновено
DUANDETAO SIM Картичка Читателот Flex Кабел за Galaxy Tab Про S LTE / W707 / W700 Телефон Резервни Делови Картичка Додатоци

SIM Картичка Читателот Flex Кабел за Galaxy Tab Про S LTE / W707 / W700 Телефон Резервни Делови.Телефон Додатоци 1 Висо

DEN 633.60
CE CENTAURUS ЕЛЕКТРОНИКА Полнење Конектор Замена за Samsung Galaxy Tab О7 Лајт 8.7 2021 СМ-T225 T227 USB Полнач Порта Клупа Обновено
CE CENTAURUS ЕЛЕКТРОНИКА Полнење Конектор Замена за Samsung Galaxy Tab О7 Лајт 8.7 2021 СМ-T225 T227 USB Полнач Порта Клупа

100% Нов висок квалитет.За Samsung Galaxy Tab О7 Лајт 8.7 2021 СМT225 T227 Замени скршен или нефункционален Flex Кабел Плоча �

DEN 3599.76
Универзитетот на југоисточна европа. ПОВТОРНО Полнење Конектор Замена за Samsung Galaxy Tab S6 Лајт 10.4 P610 P615 / Галакси Обновено
Универзитетот на југоисточна европа. ПОВТОРНО Полнење Конектор Замена за Samsung Galaxy Tab S6 Лајт 10.4 P610 P615 / Галакси

100% Нов висок квалитет.За Samsung Galaxy Tab S6 Лајт 10.4 P610 P615 / Галакси Јазиче НА 10.5 2018 СМT590 T595 Замени скршен или не�

DEN 0.00
Џек за слушалки Flex Кабел за Samsung Галакси S9+ G965F G965F G965U G965W G9650 Обновено
Џек за слушалки Flex Кабел за Samsung Галакси S9+ G965F G965F G965U G965W G9650

ОЕМ.Ние обезбедуваме 90 дена гаранции за нашите производи.Провери и Потврди Моделот Одговара на Вашиот У

DEN 455.76
ePartSolution Wholesale_ Замена Дел за iPad 6 6 Генерација A1893 A1954 USB Полнач за Полнење Порта Dock Приклучок за USB Обновено
ePartSolution Wholesale_ Замена Дел за iPad 6 6 Генерација A1893 A1954 USB Полнач за Полнење Порта Dock Приклучок за USB

Ние нудиме попусти ако сте купување преку вашиот бизнис сметка.Замена на Дел за i Pad 6 6 Генерација 2018 Вер.A

DEN 190.80
MMOBIEL Гласно Говорник Компатибилен со iPhone Xs 2018 - Измамник Ѕвончето Flex Кабел Звучник Замена - Вкл. Screwdrivers Обновено
MMOBIEL Гласно Говорник Компатибилен со iPhone Xs 2018 - Измамник Ѕвончето Flex Кабел Звучник Замена - Вкл. Screwdrivers

Звучникот Ѕвончето Компатибилен со i Phone XS A2097 A1920 A2100 A2098 2018 Вкл.Screwdrivers.Сеопфатен Комплет за Поправка : Ком

DEN 167.76
LUOKANGFAN LLKKFF Резервни Делови на паметен Телефон Магнетни Полнење Порта Flex Кабел за Sony Xperia Tablet Z / SGP311 Обновено
LUOKANGFAN LLKKFF Резервни Делови на паметен Телефон Магнетни Полнење Порта Flex Кабел за Sony Xperia Tablet Z / SGP311

Тоа се користи за поправка на погрешни телефон, може да ги реши поголемиот дел од хардверски проблем.Зав

DEN 239.28
BisLinks Бела Home Копчето на Камерата Заградата Flex Кабел Лепило Замена за iPad Воздухот 5 Обновено
BisLinks Бела Home Копчето на Камерата Заградата Flex Кабел Лепило Замена за iPad Воздухот 5

Бренд : Bis Links.Компатибилен Бренд : За i Pad.Модел : i Pad Воздухот 5 Боја : Бела.Обезбедени се : 1 x Home Копчето Flex К�

DEN 0.00
CHENYOUWEN Замена на Делови Сензор Flex Кабел Замена за Sony Xperia Z3 Компактен Таблет Обновено
CHENYOUWEN Замена на Делови Сензор Flex Кабел Замена за Sony Xperia Z3 Компактен Таблет

Бренд Нови Оригинални со Висок Квалитет : Сите наши предмети биле тестирани и се прегледуваат и еден по �

DEN 2212.80
Youanshanghang Поправка Делови Замени Плоча Flex Кабел за Huawei Y6 Премиер Обновено
Youanshanghang Поправка Делови Замени Плоча Flex Кабел за Huawei Y6 Премиер

Плоча Flex Кабел за Huawei Y6 Премиер 1 Плоча flex кабел лента замена за Huawei Y6 Премиер (2018)2 Замени скршен, оштетен�

DEN 960.00
JIJIAO Поправка и Замена на Делови Полнење Порта Flex Кабел за LG G Подлога 8.0 инчен / V480 Делови Обновено
JIJIAO Поправка и Замена на Делови Полнење Порта Flex Кабел за LG G Подлога 8.0 инчен / V480 Делови

Голем дел во акции, ние испрати пакетот во текот на 24 работни часа.Тестирани пред превозот и 100% работи до

DEN 0.00
за Замена LCD Конектор Флекс Кабел за Sony Xperia Z3 Таблета Компактен/Xperia Таблет Z3(SGP621) Додаток Обновено
за Замена LCD Конектор Флекс Кабел за Sony Xperia Z3 Таблета Компактен/Xperia Таблет Z3(SGP621) Додаток

Јасно обезбедува природно гледање искуство.Доволно силна за да се спречи гребнатини, гребнатини и пукн�

DEN 926.40
BESTeck Home Копчето Flex Кабел Лента Конекторот е Компатибилен за iPad 5 и iPad 6 (2018) A1822, A1823, A1893, A1954 (9.7) Обновено
BESTeck Home Копчето Flex Кабел Лента Конекторот е Компатибилен за iPad 5 и iPad 6 (2018) A1822, A1823, A1893, A1954 (9.7)

Компатибилен со i Pad 5 и i Pad 6 (2018) (A1822, A1823, A1893, A1954).Сите flex кабли се предадени тестирани и двојно проверени з

DEN 0.00
tanjingz IPartsBuy Копчето & Јачина на звук Копче Flex Кабел за Sony Xperia Z4 Таблета Ултра Кој го Замени Опрема Компонента Обновено
tanjingz IPartsBuy Копчето & Јачина на звук Копче Flex Кабел за Sony Xperia Z4 Таблета Ултра Кој го Замени Опрема Компонента

Како многу опрема стилови се слични, ве молиме проверете насловот внимателно и изберете го производот ш

DEN 587.52
ACCS за PH Плоча Flex Кабел за Галакси TabPro S 12 инчен / W700 Flex Кабел Обновено
ACCS за PH Плоча Flex Кабел за Галакси TabPro S 12 инчен / W700 Flex Кабел

Flex Кабел.интерфејс.Плоча Flex Кабел за Галакси Tab Pro S 12 инчен / W700 Flex Cableinterface1 Висок квалитет на матичната п

DEN 2032.80
YANGJIE Најдобри Замена на Делови Јачина на звук Копче Flex Кабел Замена на Делови за Sony Xperia Таблет Z2 / SGP511 / Обновено
YANGJIE Најдобри Замена на Делови Јачина на звук Копче Flex Кабел Замена на Делови за Sony Xperia Таблет Z2 / SGP511 /

Мобилен Телефон Сензор Flex Кабел.Телефон Резервни поправка делови.Телефон Замена.Резервни Делови.Висок

DEN 798.00