Универзитетот на југоисточна европа. ПОВТОРНО Назад Камерата Замена, Главниот Задна Камера Модул Flex Кабел за Замена на Дел Компатибилен со Google Пиксели 5 GD1YQ GTT9Q

Универзитетот на југоисточна европа. ПОВТОРНО Назад Камерата Замена, Главниот Задна Камера Модул Flex Кабел за Замена на

DEN 1442.40

Обновено

Достапно за нарачка

☆100% сосема нов, сите на објектот тестирани еден по еден пред shippment. ☆Посебно За Google Пиксели 5 GD1 YQ GTT9 Q. ☆Совршено се поправи на следните прашања : 1. Телефонот не може да се земе слики, Фото на забите. 2. Не може да се фокусира правилно, Камера коса е топла, потрошувачката на енергија е брзо. 3. Објектив црна точка / црна дамка проблем, Далечно растојание, во близина се нејасни. 4. Леќа jitter, лош квалитет на сликата. ☆Не вклучуваат прирачникот или алатки.Професионални техничар е потребно за инсталација.Ние нема да се одговорни за било каква штета поради неправилна работа. ☆Ме контактирате со Било каков Проблем, во секое време, ќе одговори во рок од 24 часа.

Избор на клиент

Аудио Додатоци Плоча Flex Кабелот за Nokia 5.1 Плус(Х5). Обновено
Аудио Додатоци Плоча Flex Кабелот за Nokia 5.1 Плус(Х5).

Плоча Flex Кабелот за Nokia 5.1 Плус(Х5) 1 Плоча flex кабел лента замена за Nokia 5.1 Плус(Х5)2 Замени скршен, оштетени и�

DEN 1944.00
Т Phael Dock Конектор Замена Компатибилен со iPad 7 7/8 8 2019/2020 10.2 A2197 A2198 A2200 A2270 A2428 A2429 A2430 (Бела) Обновено
Т Phael Dock Конектор Замена Компатибилен со iPad 7 7/8 8 2019/2020 10.2 A2197 A2198 A2200 A2270 A2428 A2429 A2430 (Бела)

➤Dock Конектор / Порт за Полнење Компатибилен само со i Pad 10.2" 2019 7 Генерација A2197 A2198 A2200 ➤Dock Конектор / Порт �

DEN 0.00
CHENYOUWEN Замена на Делови Сензор Flex Кабел Замена за Sony Xperia Z3 Компактен Таблет Обновено
CHENYOUWEN Замена на Делови Сензор Flex Кабел Замена за Sony Xperia Z3 Компактен Таблет

Бренд Нови Оригинални со Висок Квалитет : Сите наши предмети биле тестирани и се прегледуваат и еден по �

DEN 2212.80
CHENYOUWEN Замена на Делови Копчето & Јачина на звук Копче Flex Кабел Замена за Sony Xperia Z4 Таблета Ултра Обновено
CHENYOUWEN Замена на Делови Копчето & Јачина на звук Копче Flex Кабел Замена за Sony Xperia Z4 Таблета Ултра

Бренд Нови Оригинални со Висок Квалитет : Сите наши предмети биле тестирани и се прегледуваат и еден по �

DEN 0.00
kangruwl Ремонт Замени за Телефонот Делови Магнетни Полнење Порта Flex Кабел за Sony Xperia Таблет Z2 / SGP511/ SGP541/ Обновено
kangruwl Ремонт Замени за Телефонот Делови Магнетни Полнење Порта Flex Кабел за Sony Xperia Таблет Z2 / SGP511/ SGP541/

Ако сакате да ги замените додатоци на вашиот мобилен телефон, прво треба да знаете како да го замени тоа.

DEN 0.00
S20 5G USB Полнач Порта Flex Кабел Замена за Samsung Галакси S20,USB Тип-C 3.2(со Микрофон Flex Кабел+Водоотпорни Гумени Обновено
S20 5G USB Полнач Порта Flex Кабел Замена за Samsung Галакси S20,USB Тип-C 3.2(со Микрофон Flex Кабел+Водоотпорни Гумени

【 За производот 】USB Полнач Порта Flex Кабел、USB Џек Flex Кабел Замена за Samsung Галакси S20,пакетот содржи алатк�

DEN 0.00
СМ-T590 USB Конектор Флекс Кабел Замена за Samsung Galaxy Tab СО 10.5,USB Тип-C 2.0 Обновено
СМ-T590 USB Конектор Флекс Кабел Замена за Samsung Galaxy Tab СО 10.5,USB Тип-C 2.0

【 За производот 】USB Полнач Порта Flex Кабел、USB Џек Flex Кабел Замена за Samsung Galaxy Tab Со 10.5,пакетот содржи алат�

DEN 407.76
EasePoints LCD Flex Кабел за Samsung Galaxy Tab СО 10.5 / СМ-T595 Flex Кабел Обновено
EasePoints LCD Flex Кабел за Samsung Galaxy Tab СО 10.5 / СМ-T595 Flex Кабел

LCD Flex Кабел за Галакси Јазиче НА 10.5 / СМT595 Забелешка 8 Flex Кабел.Забелешка 9 N960u Полнење Порта Flex Кабел Заме

DEN 0.00
DUANDETAO SIM Картичка Читателот Flex Кабел за Galaxy Tab Про S LTE / W707 / W700 Телефон Резервни Делови Картичка Додатоци Обновено
DUANDETAO SIM Картичка Читателот Flex Кабел за Galaxy Tab Про S LTE / W707 / W700 Телефон Резервни Делови Картичка Додатоци

SIM Картичка Читателот Flex Кабел за Galaxy Tab Про S LTE / W707 / W700 Телефон Резервни Делови.Телефон Додатоци 1 Висо

DEN 633.60
Youanshanghang Мобилен Телефон Додатоци Замена Полнење Порта Flex Кабел за Galaxy Tab S 8.4 / СМ-T700 Обновено
Youanshanghang Мобилен Телефон Додатоци Замена Полнење Порта Flex Кабел за Galaxy Tab S 8.4 / СМ-T700

Полнење Порта Flex Кабел за Galaxy Tab S 8.4 / СМT700 За product1 Висок квалитет на полнење порта flex кабел за Samsung Galaxy Tab

DEN 0.00
ЛИЛЈАК Полнење преку USB Порт Приклучете го Конекторот е Компатибилен со iPad Mini 1 Генерација Собранието Flex Кабел 821-1517-А Обновено
Проводен Филм Контролер На Тастатурата Flex Кабел Тенок Коло Замена Копчето Издржлив Дизајн Обновено
Проводен Филм Контролер На Тастатурата Flex Кабел Тенок Коло Замена Копчето Издржлив Дизајн

Добар производ.Лесен за употреба.Лесен и практичен.Издржливост.Проводен Филм Контролер На Тастатурата

DEN 1711.20
CAOMING Копчето & Јачина на звук Копче Flex Кабел за Sony Xperia Z4 Таблета Ултра Обновено
CAOMING Копчето & Јачина на звук Копче Flex Кабел за Sony Xperia Z4 Таблета Ултра

Висок квалитет на полнење порта flex кабел замена за Sony Xperia Z4 Таблета Ултра.Овој дел се користи за да го за�

DEN 1485.60
Поправка Кабел Тастатура Контакт Flex Кабел за Samsung Galaxy Tab S6 / СМ-T865. Обновено
Поправка Кабел Тастатура Контакт Flex Кабел за Samsung Galaxy Tab S6 / СМ-T865.

Тастатура Контакт Flex Кабел за Samsung Galaxy Tab S6 / СМT865 1 Тастатура контакт flex кабел замена за Samsung Galaxy Tab S6 / СМ

DEN 657.60
GinTai LCD Дисплеј Конектор Флекс Кабел Замена за Samsung Галакси A30 A305F СМ-305F Обновено
GinTai LCD Дисплеј Конектор Флекс Кабел Замена за Samsung Галакси A30 A305F СМ-305F

100% Сосема нов и висок квалитет.Овој производ се тестирани пред превозот.Ве молиме бидете сигурни дека с�

DEN 0.00
Аудио Додатоци Плоча Flex Кабел за HTC One Max. Обновено
Аудио Додатоци Плоча Flex Кабел за HTC One Max.

Плоча Flex Кабел за HTC One Max 1 Сосема нов и висок квалитет на матичната плоча flex кабел замена за HTC One Max.2...

DEN 0.00
ЛИЛЈАК Поправи WiFi Антена Сигнал Flex Кабел и Bluetooth Flex Кабел Компатибилен со iPhone XR 6.1 инчи. Обновено
ЛИЛЈАК Поправи WiFi Антена Сигнал Flex Кабел и Bluetooth Flex Кабел Компатибилен со iPhone XR 6.1 инчи.

✔ Wifi Антена Flex Кабел + Bluetooth Flex кабел ✔ Го поправи вашиот Нема Wi Fi сигналот / Bluetooth сигнал Проблем...

DEN 287.76
YANGJIE Најдобри Замена на Делови Јачина на звук Копче Flex Кабел Замена на Делови за Sony Xperia Таблет Z2 / SGP511 / Обновено
YANGJIE Најдобри Замена на Делови Јачина на звук Копче Flex Кабел Замена на Делови за Sony Xperia Таблет Z2 / SGP511 /

Мобилен Телефон Сензор Flex Кабел.Телефон Резервни поправка делови.Телефон Замена.Резервни Делови.Висок

DEN 798.00
Гласен Звучник за Samsung Галакси S9+ Плус СМ-G965U G965U Измамник Ѕвончето Flex Кабел Собранието Замена Обновено
Гласен Звучник за Samsung Галакси S9+ Плус СМ-G965U G965U Измамник Ѕвончето Flex Кабел Собранието Замена

На сите објекти е тестирана и спакувани и пред превозот надвор.Бидете сигурни дека за да одговара на ваш

DEN 0.00
JIJIAO Поправка и Замена на Делови Полнење Порта Flex Кабел за LG G Подлога 8.0 инчен / V480 Делови Обновено
JIJIAO Поправка и Замена на Делови Полнење Порта Flex Кабел за LG G Подлога 8.0 инчен / V480 Делови

Голем дел во акции, ние испрати пакетот во текот на 24 работни часа.Тестирани пред превозот и 100% работи до

DEN 0.00
tanjingz IPartsBuy Јачина на звук Копче Flex Кабел за Sony Xperia Таблет Z2 / SGP511 / SGP541 / SGP512 Кој го Замени Опрема Обновено
tanjingz IPartsBuy Јачина на звук Копче Flex Кабел за Sony Xperia Таблет Z2 / SGP511 / SGP541 / SGP512 Кој го Замени Опрема

Како многу опрема стилови се слични, ве молиме проверете насловот внимателно и изберете го производот ш

DEN 1372.80
ACCS за PH Плоча Flex Кабел за Галакси TabPro S 12 инчен / W700 Flex Кабел Обновено
ACCS за PH Плоча Flex Кабел за Галакси TabPro S 12 инчен / W700 Flex Кабел

Flex Кабел.интерфејс.Плоча Flex Кабел за Галакси Tab Pro S 12 инчен / W700 Flex Cableinterface1 Висок квалитет на матичната п

DEN 2032.80
MMOBIEL Гласно Говорник Компатибилен со iPhone Xs 2018 - Измамник Ѕвончето Flex Кабел Звучник Замена - Вкл. Screwdrivers Обновено
MMOBIEL Гласно Говорник Компатибилен со iPhone Xs 2018 - Измамник Ѕвончето Flex Кабел Звучник Замена - Вкл. Screwdrivers

Звучникот Ѕвончето Компатибилен со i Phone XS A2097 A1920 A2100 A2098 2018 Вкл.Screwdrivers.Сеопфатен Комплет за Поправка : Ком

DEN 167.76