Eyecedar 5-Pack Читање Очила Мажите Половина Рамка Правоаголник Стил Пролет Шарки Вклучува Затемнети Сина Светлина Блокирање Читатели 1.75

Eyecedar 5-Pack Читање Очила Мажите Половина Рамка Правоаголник Стил Пролет Шарки Вклучува Затемнети Сина Светлина Блокирање

DEN 477.60

Обновено

Достапно за нарачка

Читање очила мажите +1.75. 2 Години Гаранција И Пријателски Услуги На Клиентите.Половина рамка класичен правоаголник стил, има добра носи ефект,средна големина одговара на повеќето лице форми.Нерѓосувачки челик материјал Лесен и Издржливост.Метал пролет шарки, силни и издржливи,помагаат очилата се прилагодат да се соочи носат удобни,Прилагодливи на носот влошки за дополнителна удобност.Заштита на животната средина позлата не падне.Подобро производство, квалитет и Најдобра цена гаранција.Еколошки материјал леќа,aspherical носат-отпорни, транспарентни и јасни,заштита на вашите очи кога за читање.Стандард pupillary далечина и точни зголемување,за да се осигура дека носи нема да биде вртоглавица,да може ефективно да им помогне на очила за читање.Пакетот вклучува 4 пара јасно објективот на читање очила и еден пар на сина светлина блокирање на читателот очила. 5 Бои(Црна , Метална Сива, Кафена, Мат Сива и Компјутерски читање очила).Сино светло екран очила погоден за честа употреба компјутер,ТЕЛЕВИЗОР, Таблет или мобилен телефон, Може да филтер штетната сина светлина на екранот, направете вашите очи повеќе сакаат кога читате.Секој пар очила се внимателно избрани за да се обезбеди квалитет.Производ Големина, Леќа Ширина : 52mm/2.0", Леќа Висина : 32-милиметри/1.26", Мост : 17mm/0.67", Храмот Должина : 140mm/5.5", Вкупна Ширина : 132mm/5.2".Тежина : 1ounce/25g.Боја : 5 Парови се Меша | Зголемување Сила : 1.75 x.

Избор на клиент

NOVIVON 5 Pack Читање Очила Сина Светлина Блокирање Круг Компјутер Читатели Против УВ Зраци Наочари Рамка за Жените/Дама Обновено
Адвокатско Црн Правоаголник Рамка Метал Читање Очила Гроздобер Nerd Geek +1.0 2.0 3.0 ~ +4.0 Обновено
Адвокатско Црн Правоаголник Рамка Метал Читање Очила Гроздобер Nerd Geek +1.0 2.0 3.0 ~ +4.0

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 0.00
EYEGUARD Читање Очила 4 Пакет Квалитет Мода шарени Читателите за жени Обновено
EYEGUARD Читање Очила 4 Пакет Квалитет Мода шарени Читателите за жени

PC рамка со акрил антиизгребан леќа.Неполаризирана и DuraТесни Завртки.Леќа ширина : 48mm,Носот мост со ширин

DEN 407.76
Прогресивна Multifocus Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените и Мажите, MIssfive Мултифокалната Читателот со Метални Обновено
МАРЕ AZZURO Bifocal Читање Очила Жените Преголеми Читатели 0 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 3.5 Обновено
МАРЕ AZZURO Bifocal Читање Очила Жените Преголеми Читатели 0 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 3.5

Преносни очила кеса*1 : трајни случај штити очила од гребнатини.Можете да се вратите оваа точка од која б�

DEN 407.76
5 Пак Сина Светлина Блокирање Читање Очила Мода Плоштадот Компјутерски Очила Жени Мажи Удобност Читање Игри ТВ Очила Обновено
Порше Дизајн Читање очила P8801N +2.00 Сина, 48-20-150mm Обновено
Порше Дизајн Читање очила P8801N +2.00 Сина, 48-20-150mm

Увезени.Првата Луксузни Готови Читање Очила од Порше Дизајн.Порше Дизајн Читање Очила +2.00 Модел P8801 N.нај

DEN 0.00
Автентични Порше Дизајн Стр 8801 B Црна,Црвена +1.00 Читање Очила Обновено
Автентични Порше Дизајн Стр 8801 B Црна,Црвена +1.00 Читање Очила

Нерѓосувачки Челик, RXP рамка.антирефлективен леќа.неполаризирани.Леќа ширина : 48 милиметри.Порше Дизајн

DEN 4319.76
OWTXIS 2 Пакет Мачка Очи Преголеми Читање Очила за Жените, Лесни Големи Читатели Тренди Очила Мажи Обновено
OWTXIS 2 Пакет Мачка Очи Преголеми Читање Очила за Жените, Лесни Големи Читатели Тренди Очила Мажи

【Прилагодливи Пролет Зглоб】Силна пролет зглоб, може да се вклопат за различни лице, пролетта може да б�

DEN 346.80
FEISEDY Ретро Плоштадот Сина Светлина Блокирање Читање Очила Анти-Отсјај Дигитални напрегање на очите на Читателот B2479 Обновено
Eyekepper Пролет Шарки Круг Ретро Две Тон Читатели Читање Очила Црна, Жолта +2.00 Обновено
Eyekepper Пролет Шарки Круг Ретро Две Тон Читатели Читање Очила Црна, Жолта +2.00

EYEKEPPER ПРОЛЕТ ЗГЛОБ РЕТРО КРУГ ЧИТАЊЕ ОЧИЛА.Flex храмови,помагаат очилата одговара на вашето лице.EYEKEPPER ЧИТ

DEN 0.00
Charmant Наочари TI8334E TI/8334E НЕ Темно Кафеава боја Rimless Оптички Рамка 51mm Обновено
Charmant Наочари TI8334E TI/8334E НЕ Темно Кафеава боја Rimless Оптички Рамка 51mm

Метална рамка.Поликарбонат леќа.Поларизирана.Леќа ширина : 51 милиметри.Мост : 19 милиметри.Рака : 145 милим�

DEN 2760.00
Класичните Правоаголни Читање Очила Мажи Жени Обновено
Класичните Правоаголни Читање Очила Мажи Жени

Пластична рамка.Пластични леќи.Не Поларизирана.Леќа ширина : 2.09 инчи.Леќа висина : 1.18 инчи.Мост : 0.51 инчи.�

DEN 359.76
Одберете-На-Визија Flex 2 Лесни Флексибилни Овална Рамка Читатели, Црна, 3.00 Обновено
Одберете-На-Визија Flex 2 Лесни Флексибилни Овална Рамка Читатели, Црна, 3.00

Пластични флексибилна рамка читање очила.Лесни читателите се на модерен дизајн во црна боја.Рамки напр�

DEN 0.00
Ретро Гроздобер Голем Круг Rimless Кристално Јасна Затемнети Леќа Читање Очила За Сонце Очила +1.0~+4.0 Обновено
Ретро Гроздобер Голем Круг Rimless Кристално Јасна Затемнети Леќа Читање Очила За Сонце Очила +1.0~+4.0

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 0.00
OCCI CHIARI Стилски Читање Очила Жените Читатели 1.0 1.25 1.5 1.75 2.0 2.25 2.5 2.75 3.0 3.5 4.0 5.0 6.0 Обновено
OCCI CHIARI Стилски Читање Очила Жените Читатели 1.0 1.25 1.5 1.75 2.0 2.25 2.5 2.75 3.0 3.5 4.0 5.0 6.0

97"), Мост : 18mm(0.Носот влошки и шарки се дизајнирани да се направи очила помалку шанси да падне, кога сте во

DEN 359.76
Kanda на Јапонија SlimFold - Модел 1 - Црна - Сила +3.75 Обновено
Kanda на Јапонија SlimFold - Модел 1 - Црна - Сила +3.75

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 4521.84