Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Панда Животински Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци на Децата и Возрасните 17 Оз

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Панда Животински Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци на Децата

DEN 527.76

Обновено

Достапно за нарачка

✔[Високо-Квалитетни Материјали]:тенџере телото е направено од нерѓосувачки челик, и додатоци се направени од храна одделение PP материјали. ★ТОПЛИНА ЗАЧУВУВАЊЕ ЕФЕКТ★ Топлина зачувување трае неколку часа (забелешка : на топлина за зачувување на време може да биде различен во секое место, ладен воздух може да ја намали нејзината топлина зачувување ефект, но не грижете се, ова е само мал ефект) ★ЗА МОДЕЛОТ★ Дали имате овој проблем?Кога вашето дете има училиште партија, треба да се напие вода, но тоа е тешко за вас да се најде на вашиот сопствен вода првенство меѓу купови на чаши вода.Па ние ќе направиме сè што можеме за да се заштити вашите интереси.Внатрешниот тенџере е направен од двојно-layer нерѓосувачки челик структура.Она што удобен начин за вас да се најде тоа на прв поглед.На високо-квалитетни и исклучителна модели се испечатени на вашата шолја тело.Секогаш можете да најдете модели кои го прават вашиот отчукување на срцето во нашата продавница.✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на температура на вода во вашата шолја за неколку часа, и има добри топлина задржување и мраз задржување ефект.Тогаш ви треба нашата вода првенство.На видлив првенство е погодна за вас, кои се блескави.Нано технологија на печатење се користи за да се направи целиот куп повеќе еколошки и убави, и на различни модели на стилови се направи на вашиот термос шолја повеќе истакнати.Дојде и изберете! ! ! ★★★★★- ★ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА★ Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни со вашите производи, ве молиме да ги споделите со нас задоволително решение сакате и ќе работиме на тоа како е можно поскоро.

Избор на клиент

Нерѓосувачки Челик Вакуум Колба, 750ML/25 мл Двапати Ѕид Вакуум Изолирани Шише за Вода, Преносни Патување Вакуум Колба Обновено
Симпатична Животно Giraffes Нерѓосувачки Челик Шише За Вода Течење Доказ Вакуум Изолирани Термос Колба 16 Мл Вистински Обновено
S'well Нерѓосувачки Челик Чинии-16 Fl Мл-Teakwood-Трокреветна-Обложени Вакуум Изолирани Контејнери го Задржува Храна и Обновено
S'well Нерѓосувачки Челик Чинии-16 Fl Мл-Teakwood-Трокреветна-Обложени Вакуум Изолирани Контејнери го Задржува Храна и

TRIPLEОБЛОЖЕНИ ИЗОЛАЦИЈА : S'well Јаде Teakwood горива сите ваши прехранбени потреби со оваа тројна слоевит, ваку�

DEN 0.00
Граничниот Коли Фризби Диск Куче Ласерски Гравирани Шише за Вода Индивидуализира Поларните Камила не ' Рѓосувачки Челик Обновено
Hygge Зелена 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки Челик Обновено
Hygge Зелена 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки Челик

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 0.00
Сирена Шишиња со Вода со Слама 20oz Двојно Ѕидови Вакуум Нерѓосувачки Челик Изолирани Чува Топли и Ладни Изолирани Waterbottle Обновено
DIAOD Креативни Нерѓосувачки Челик Термос Двоен Ѕид Вакуум Колба Leakproof Изолирани Кафе Кригла (Боја : C) Обновено
DIAOD Креативни Нерѓосувачки Челик Термос Двоен Ѕид Вакуум Колба Leakproof Изолирани Кафе Кригла (Боја : C)

Големина : 21*6.5 М Капацитет : 500 ML.Внатрешната корица : храна одделение PP пластика.Тенџере тело : храна одде

DEN 0.00
АПЦ-Sipper Шише, Hrithik Roshan, гланц печатење со заклучување на ззп Обновено
АПЦ-Sipper Шише, Hrithik Roshan, гланц печатење со заклучување на ззп

НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ : се Земе вашата пијалоци насекаде оваа бела алуминиумско шише, 750ml е со�

DEN 1226.40
H&C Една Светлина Срамежлив Розова Обновено
H&C Една Светлина Срамежлив Розова

Ниту главата ниту легнал не шишиња изгуби еден капки.Испорака Опсег : SIGG нерѓосувачки челик пиење шише 0.

DEN 906.24
CGADX Стакло Лагер Изолација Тенџере Термос Шишиња Кампување Нордиските Јапонски Стил Термос Шишиња Голема Borraccia Termica Обновено
DFT 14 Oz Кригла со Рачка, Кафе Mugstrainer, од не ' Рѓосувачки Челик Вода Првенство, Канцеларија Првенство(Боја:3) Обновено
DFT 14 Oz Кригла со Рачка, Кафе Mugstrainer, од не ' Рѓосувачки Челик Вода Првенство, Канцеларија Првенство(Боја:3)

ДВОЕН ЅИД ВАКУУМ ИЗОЛАЦИЈА : Уживајте Пијалаци Ладна или Топла.Под нормална температура, може да се задр

DEN 0.00
3ZFAMILY Вакуум Колби Домашна Кујна Thermoses Нерѓосувачки Челик Изолирани Термос Шолја Кафе Кригла Патување Пијат Шише Обновено
18 оз Бејзбол Шише за Вода, Спортски Колба Метал Патување Гимнастик со 2 Капаци 18/8 Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Вакуум Обновено
Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска Кожа Обновено
АПЦ-Sipper Шише, Goku SSJ 6 DBZzz, гланц Печатење со Заклучување на Ззп Обновено
АПЦ-Sipper Шише, Goku SSJ 6 DBZzz, гланц Печатење со Заклучување на Ззп

НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ : се Земе вашата пијалоци насекаде оваа бела алуминиумско шише, 750ml е со�

DEN 2220.00
Шишиња со вода 300ml Термос Шолја Кафе Нерѓосувачки Челик Автомобил Гимнастик Преносни Патување Вакум Шише Термос Шолја Обновено
Современите Маскирна Обновливи Кафе Кригла Со Капак Изолирани Патување Гимнастик Двоен Ѕид Првенство За Office Home Спортски Обновено
Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Бела Daisy Куп Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци на Децата Обновено
Црна+Блум Изолирани Шише За Вода, Не ' Рѓосувачки Челик, Океанот, Големи Обновено
Црна+Блум Изолирани Шише За Вода, Не ' Рѓосувачки Челик, Океанот, Големи

ИЗОЛИРАНИ ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ КОЛБА : на spout карактеристики нерѓосувачки челик завртка капа и силиконски вметн

DEN 583.92