JW Winco Чаша Полна Пластика, Најлон Осум Lobed Рака Knob, Навој Студ, M10 x 1.5 Тема Големина x 30мм Thread Length, 55мм Глава Дијаметар (Пакување од 1)

JW Winco Чаша Полна Пластика, Најлон Осум Lobed Рака Knob, Навој Студ, M10 x 1.5 Тема Големина x 30мм Thread Length, 55мм

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Осум lobed рака knob со fluted главата стил.Цинк позлатен челични, леани-во навој студ.Мат црн финиш.Направен од стакло исполнет најлон пластика.Ro HS согласност.JW Winco Осум lobed копчиња со навој студ.Рака knob : Мат црно стакло се полни најлон пластика; Навој студ : 12 L14 Цинк позлатен челични, леани-во.Максимална отпорност на топлина од најлон пластични : 110 степен C (230 степен F).Ro HS Согласност.

Избор на клиент

JW Winco Тип К Чаша Полна Пластика, Најлон Слепи Рака Knob со Навој Insert, Навој Дупка, М8 x 1.25 Тема Големина x 18mm Обновено
JW Winco Тип К Чаша Полна Пластика, Најлон Слепи Рака Knob со Навој Insert, Навој Дупка, М8 x 1.25 Тема Големина x 18mm

Рака knob со fluted главата стил.Моделирани во цинк позлатен челик прислушувани влошки.Црна мат финиш.Направ

DEN 0.00
JW Winco Чаша Полна Пластика, Најлон Прислушувани Рака Knob со Челик Центар, Навој Дупка, М12 x 1.75 Тема Големина x 30мм Обновено
JW Winco Чаша Полна Пластика, Најлон Прислушувани Рака Knob со Челик Центар, Навој Дупка, М12 x 1.75 Тема Големина x 30мм

Прислушувани рака knob со fluted главата стил.Цинк позлатен челични, леаниво навој студ.Мат црн финиш.Направ�

DEN 2071.20
JW Winco Чаша Полна Пластика, Најлон Прислушувани Рака Knob со Челик Центар, Навој Дупка, M6 x 1.0 Тема Големина x 14mm Обновено
JW Winco Чаша Полна Пластика, Најлон Прислушувани Рака Knob со Челик Центар, Навој Дупка, M6 x 1.0 Тема Големина x 14mm

Прислушувани рака knob со fluted главата стил.Цинк позлатен челични, леаниво навој студ.Мат црн финиш.Направ�

DEN 0.00
Иновативни Компоненти ANH2-HEXF4 1.75 Snap Заклучување Fluted Knob хексадецимален дупка да се прифати 5/16 ореви и завртки, Обновено
Иновативни Компоненти ANH2-HEXF4 1.75 Snap Заклучување Fluted Knob хексадецимален дупка да се прифати 5/16 ореви и завртки,

Додадете свој hexnut, locknut, раководител раководител гром или capscrew да се направи копчиња што ви треба за ваши

DEN 0.00
JW Winco Алуминиум 6082 Прислушувани Рака Knob, Навој Дупка, 5/16-18 Тема Големина x 45/64 Нишка Длабочина, 1-31/32 Глава Обновено
JW Winco Алуминиум 6082 Прислушувани Рака Knob, Навој Дупка, 5/16-18 Тема Големина x 45/64 Нишка Длабочина, 1-31/32 Глава

Прислушувани рака knob со fluted главата стил.Близок жито структура се одржува обезбедување на висока затег�

DEN 0.00
JW Winco Фенолни Пластични Рака Knob, Навој Студ, М8 x 1.25 Тема Големина x 30мм Thread Length, 40mm Глава Дијаметар (Пакување Обновено
JW Winco Фенолни Пластични Рака Knob, Навој Студ, М8 x 1.25 Тема Големина x 30мм Thread Length, 40mm Глава Дијаметар (Пакување

Рака knob со fluted главата стил.Цинк позлатен челични, леаниво навој студ.Гланц.Изработени од црна фенолни п

DEN 200.16
JW Winco Фенолни Пластични Шест Lobed Knob со Прислушувани Insert, Делумно Навој Преку Дупка, М16. x 2.0 Тема Големина Обновено
JW Winco Фенолни Пластични Шест Lobed Knob со Прислушувани Insert, Делумно Навој Преку Дупка, М16. x 2.0 Тема Големина

Шест lobed knob со fluted главата стил.Месинг, лиенво прислушувани преку вметнување.Гланц.Изработени од црна фе

DEN 142.80
JW Winco Стакло Исполнет Најлон Пластични Рака Knob со Пластични Совет, Навој Студ, М5 x 0.8 Тема Големина x 25мм Thread Обновено
JW Winco Стакло Исполнет Најлон Пластични Рака Knob со Пластични Совет, Навој Студ, М5 x 0.8 Тема Големина x 25мм Thread

JW Winco е Страна knob со пластични совет, максимална отпорност на топлина од најлон пластични : 110 степен В, ма

DEN 844.80
JW Winco Фенолни Пластични Рака Knob со Месинг Прислушувани Insert, Навој Дупка, М12 x 1.75 Тема Големина x 22mm Тема Длабочина, Обновено
JW Winco Фенолни Пластични Прислушувани Слепи Понесе Рака Knob со Челик Центар, Навој Дупка, M6 x 1.0 Тема Големина x 14mm Обновено
JW Winco Фенолни Пластични Прислушувани Слепи Понесе Рака Knob со Челик Центар, Навој Дупка, M6 x 1.0 Тема Големина x 14mm

Прислушувани слепи понесе рака knob со fluted главата стил.Цинк позлатен челични, леаниво центар.Гланц.Израб

DEN 1176.00
DimcoGray Женски Навој Knob - 1 Кол., 3/8-16 Конец, Овална/Заострените Пластични Фенолни Knob w/Црна Месинг Insert (1 Секоја) Обновено
DimcoGray Женски Навој Knob - 1 Кол., 3/8-16 Конец, Овална/Заострените Пластични Фенолни Knob w/Црна Месинг Insert (1 Секоја)

На поголеми димензии се погодни за смена лост, контрола држела и pushpull прачки на машина алатки, градинарс

DEN 0.00
Kipp 06830-702CO Duroplast/Челик Шест Лобус Knob со Borehole, Инчен, Висок Сјај Полиран Финиш, 70 мм Дијаметар, 33.5 mm Обновено
Kipp 06830-702CO Duroplast/Челик Шест Лобус Knob со Borehole, Инчен, Висок Сјај Полиран Финиш, 70 мм Дијаметар, 33.5 mm

Шест Лобус Knob во Duroplast PC 31 Черупка во челик, црна оксид заврши.Високо полиран финиш, црна.Сигурен партнер

DEN 0.00
JW Winco Фенолни Пластични Прислушувани Слепи Понесе Рака Knob со Челик Центар, Навој Дупка, М8 x 1.25 Тема Големина x Обновено
JW Winco Фенолни Пластични Прислушувани Слепи Понесе Рака Knob со Челик Центар, Навој Дупка, М8 x 1.25 Тема Големина x

Прислушувани слепи понесе рака knob со fluted главата стил.Цинк позлатен челични, леаниво центар.Гланц.Израб

DEN 663.84