Amscan 60211.05 2-Ply Пијалаци Салфетки, 5 x 5, 40 Кт, Портокал

Amscan 60211.05 2-Ply Пијалаци Салфетки, 5 x 5, 40 Кт, Портокал

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 40 Пијалаци Салфети - 5" x 5".ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : се Донесе еден неврзан но елегантен изглед на секоја маса амбиент со овие пијалаци салфетки дека функција обичен боја, со врежана граница дизајн.СОВРШЕН ЗА СИТЕ ПРИЛИКИ : на Овие салфети се совршени за на партии, семејни дружења, празници, или во кои било настани и прилики.АБСОРБЕНТА : Направени од квалитетни 2-ply хартија за подобра апсорпција и лесно да се исчисти.ПОВЕЌЕ БОИ : Проверете за повеќе достапни бои од Amscan.Вашата посебна прослава е сигурно да се бакна со сонцето со овие живописни пијат големина салфетки.Нашата Портокалова кора пијалаци салфети се едноставен начин за да додадете pop на Боја на секоја страна-договорничка.Овие празнична пијат салфети се идеална големина за употреба со коктели, мезе, и десерти.

Избор на клиент

Божиќ Партија Украси, Nativity на Исус Салфети (5 x 5, Морнарско Сина, 50 Парчиња) Обновено
Божиќ Партија Украси, Nativity на Исус Салфети (5 x 5, Морнарско Сина, 50 Парчиња)

Божиќ Партија Материјали : Додадете овие салфети на вашиот одмор партија материјали, на nativity сцена е изб

DEN 287.76
Креативни Конвертирање Serape Ручек Хартиените Салфети - 16 компјутери, Multicolor Обновено
Креативни Конвертирање Serape Ручек Хартиените Салфети - 16 компјутери, Multicolor

Пакетот вклучува : 16 компјутери Serape Fiesta Ручек Хартиените Салфети која е 2 ply и мерки 65 инчи x 65 инчи кога ук

DEN 359.76
Сет од 20 Индивидуални Decoupage Хартија Партија Салфетки BUTTERBALL ТУРЦИЈА Акварел Оркестарот на Ручек Пијалаци Божиќ Обновено
Beistle Рамадан 2 Ply Хартија Ручек Салфетки 32 Парче Партија Садови, 6.75 x 6.75, Виолетова/Gold/Бела Обновено
Beistle Рамадан 2 Ply Хартија Ручек Салфетки 32 Парче Партија Садови, 6.75 x 6.75, Виолетова/Gold/Бела

Вклучува 32 хартија ручек салфетки во пакет.Секој 2 ply салфетка мерки 6 75 инчи од 6 75 инчи како укината.Напр�

DEN 0.00
Хамптон Морнарица Quatrefoil Роденден Салфетки, 16ct Обновено
Хамптон Морнарица Quatrefoil Роденден Салфетки, 16ct

Пакет од 16 Хамптон Quatrefoil ручек салфетки.Хамптон Quatrefoil ручек салфетки мерка 6 5"X 6 5" укината.Еден елеганте�

DEN 0.00
за Свадби Партија Празник Вечера Полиестер Божиќ Украс Печатење 20x20 Инчи Сет на 1 Квадратен Обновливи Салфетка Обновено
за Свадби Партија Празник Вечера Полиестер Божиќ Украс Печатење 20x20 Инчи Сет на 1 Квадратен Обновливи Салфетка

Материјал : Полиестер, Едно Парче.Големина : 20 * 20 Инчи (50.5 * 50.5 CM).Моден : Оваа Салфетка е Дизајниран со DIY Пе

DEN 556.80
Хартија Ткиво Салфетки 3-ply 13x13 со печати, 20/pkg пакет. Италија тематските. Совршен за Забава, Роденден, Дом и Ресторан. Обновено
Полиестер Плоштадот Салфетка Сет на 1 грчкиот Бран Украс Шема за Свадби Партија Празник Вечера 20x20 Инчи Печатење Обновливи Обновено
Amscan Голема Партија Пакет Трајни 2 Ply Гостин Крпа Садови Обновено
Amscan Голема Партија Пакет Трајни 2 Ply Гостин Крпа Садови

40 хартиени крпи по пакет.Направени од високо квалитетна хартија.Карактеристики дизајнер на квалитетот

DEN 354.24
Уникатен Индустрии партија садови, Сребро. Обновено
Уникатен Индустрии партија садови, Сребро.

Пакет од 10 сребро polka точка хартија цевчиња.Сребро polka точка цевчиња мерка 8.25".Гарнитури пијалоци на вече

DEN 91.20
Божиќ Одмор Ручек Салфетки За Еднократна Употреба Партија Резерви 40 Кт.3-Ply Декоративна Хартија За Ручек Вечера Вклучена Обновено
ELEGANI Празник Божиќ Тема Партија Материјали Садови;Голема Партија Пакет О Елка Ручек Салфетки 125ct Обновено
ELEGANI Празник Божиќ Тема Партија Материјали Садови;Голема Партија Пакет О Елка Ручек Салфетки 125ct

Голема забава Пакет О Елка Ручек Салфетки 125ct 6 1 / 2in x 6 1 / 2in Хартиени Салфетки.Празници Теми Прилики Празн

DEN 0.00
Amscan Блум Ручек Салфетки, 6.5 x 6.5, Multicolor Обновено
Amscan Блум Ручек Салфетки, 6.5 x 6.5, Multicolor

Материјал : Хартија.Земја на Потекло : Кина.Нема Собрание потребно.Боја : Multicolor.Amscan.inc е најголемиот дизај

DEN 329.28
Hyperscape Пијалаци Хартиените Салфети - 5 x 5 | Multicolor | Пакет од 16 Обновено
Hyperscape Пијалаци Хартиените Салфети - 5 x 5 | Multicolor | Пакет од 16

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 16 парчиња Hyperscape дизајн пијалаци хартиените салфети 5" x 5".УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Овие 2ply сал

DEN 0.00
Големата Точка на Среќа Ајде да Бидат Сирени со Златна Фолија - Бебе Туш или Роденден Ручек Салфети (16 Count) Обновено
Големата Точка на Среќа Ајде да Бидат Сирени со Златна Фолија - Бебе Туш или Роденден Ручек Салфети (16 Count)

Ние не само да се создаде партија материјали; Ние се Создаде Goose Судрат Моменти .Забава дизајн ќе ги воод�

DEN 179.76
Ziggos Партија Фудбалско Првенство 55 НН Ручек Салфетки Value Pack (32ct) Обновено
Ziggos Партија Фудбалско Првенство 55 НН Ручек Салфетки Value Pack (32ct)

Вклучува 32 2 ply хартиени салфетки.Мерки 6.5" x 6.5".Официјално Лиценцирани партија резерви.Додадете нашите Ф

DEN 816.00
Tailgates & Touchdowns Фудбал Партија Материјали Пакет 125pc 5x 5, Пијалаци Салфетки Обновено
Tailgates & Touchdowns Фудбал Партија Материјали Пакет 125pc 5x 5, Пијалаци Салфетки

Tailgates & Touchdowns Фудбал Хартија Пијалаци Салфетки детали за производот : 125 салфетки по пакет...

DEN 0.00
ABOOFAN 40Pcs Деликатна Божиќ Тематските Салфетки Печатени Снегулка Шема Ткиво Салфетки Вечера Салфетки за Дома Партија Обновено
Органски Памучна Крпа Салфетки | Сет од 4 | Сино со Растителни Дизајн | x 12.5 12.5 инчен | Mitered Аглите | произведено Обновено
Органски Памучна Крпа Салфетки | Сет од 4 | Сино со Растителни Дизајн | x 12.5 12.5 инчен | Mitered Аглите | произведено

Изработени од 100% органски памук ткаенини.Мерки за прибл 12.5 од 12.5 инчи.Убав дизајн со mitered агли.Направен в

DEN 0.00
Акција Спортски Партија Салфетки, 16ct Обновено
Акција Спортски Партија Салфетки, 16ct

16 Акција Спортски Ручек Салфетки.Акција Спортски Ручек Салфетки мерка 6.5" x 6.5".Им служи на закуски и парт�

DEN 0.00
Черепот Дијамант PatternPrinted Обновливи Вечера Салфетка Крпа Совршен за Свадби Коктел Божиќ Вечери Салфетки Партии Декоративни Обновено
Мечтаење Општество Пастелни Над Виножитото Хартија Партија Салфетки, Пакет на 16 Обновено
Мечтаење Општество Пастелни Над Виножитото Хартија Партија Салфетки, Пакет на 16

илустрирано со здраво!среќа за мечтаење општество.пакетот содржи 16 хартија салфетки.секој салфетка мер

DEN 214.80
Сет од 20 Индивидуални Decoupage Хартија Партија Салфетки ЦВЕЌИЊА ПЕПЕРУТКИ, Hydrangea Акварел Оркестарот на Ручек Салфетка Обновено
Дизни Принцеза Металик Ручек Партија Салфетки, 6.5 x6.5, 16 Кт. Обновено
Дизни Принцеза Металик Ручек Партија Салфетки, 6.5 x6.5, 16 Кт.

1 pack (16 "Дизни Принцеза" металик ручек партија салфетки.Секој мерки 6 5" x 6 5" кога укината.Оставете оваа оџа�

DEN 0.00
Сет од 2 Поединечни Decoupage Хартија Партија Салфетка ФОКС СНЕГ ASPENS Акварел Оркестарот на Ручек Салфетки за Роденден Обновено
Божиќ Салфетки Божиќ Партија Божиќ Вечера Хартија Вечера Салфетки Plaid Pk 40 Обновено
Божиќ Салфетки Божиќ Партија Божиќ Вечера Хартија Вечера Салфетки Plaid Pk 40

Парична казна квалитет хартиените салфети од Caspari.Вечера салфети се 15" x 15" отвори.Овие хартиените салфет

DEN 0.00
Креативни Конвертирање Класа на 2022 Класичен Црвен Пијалаци Салфетки, 5 Обновено
Креативни Конвертирање Класа на 2022 Класичен Црвен Пијалаци Салфетки, 5

36 Класа на 2022 Класичен Црвен Коктел Салфетки.Декоративни салфети мерка 5".Направени на премија 2ply хартиј

DEN 2301.60
В. Р. Gibson TW7-24076 Среќен Birthyay за Еднократна употреба Хартија Ручек Салфетки за Роденден Партии, Multicolor, 20pcs Обновено
В. Р. Gibson TW7-24076 Среќен Birthyay за Еднократна употреба Хартија Ручек Салфетки за Роденден Партии, Multicolor, 20pcs

хартија.Вклучува (20) украсни хартиени салфетки 3ply хартиени салфети за празнување мерки 6.5" x 6.5".Шарени и с

DEN 0.00
Amosfun Рамадан Kareem Шарени Печати Салфетки Арапскиот Стил Ткиво за Еднократна употреба Serviettes Хартиена Крпа за Лице Обновено